Μεγαλύτερος "μαϊντανός"

Mustaine. Κάποτε τον λάτρευα. Πλέον είναι ένας γραφικός καταπιεσμένος συντηρητικός βλάκας που δεν έχει καμία σχέση με ότι νομίζω ότι αντιπροσώπευε 20-30 χρόνια πριν. Μια ανάγνωση της αυτοβιογραφίας του αρκεί για να καταλλάβει κανείς τι αχυροκέφαλος είναι.

Άνετα…
Από τη μία … στην άλλη πάει!
Τώρα λέει πείστε Lars & James να παίξουν μαζί…!

Ρε ξεχάσαμε τον Tate! Άλλος μαϊντανός απο εκεί

Bono… ναι πράγματι… αλλά τελευταία δεν ακούγεται κ πολύ

όσο για τον Tate είναι κ αυτός όντως αλλά σε μικρότερο επίπεδο… τί να κλάσει μπροστά στο Mustaine π.χ. :stuck_out_tongue:

Bono με διαφορα! ειδικα τα προηγουμενα χρονια μας τα ειχε σκοτισει με φιλανθρωπιες, παιδια στην Αφρικη, πειρατεια στη μουσικη, οικολογικα ρουχα και δεν ξερω και εγω τι αλλο! και μεσα σε ολοι την φιλανθρωπια, στηριζει και τον Ομπαμα που στελνει και αλλο στρατο σε Ιρακ και Αφγανισταν με την εκλογη του!

οι λογοι που βγαζει στα λαιβ ειναι αδιανοητα κουραστικοι.

Θα το περιορίσω λίγο το πλαίσιο, στα όρια της χώρας μας.

Νταλάρας

World?s [B]biggest [/B][B]parsley[/B] plant grown by Iowa State University researcher

AMES, Iowa - A 7 foot 9 3/8 inch parsley plant grown by an Iowa State University researcher is the largest ever in the world, and the grower is now waiting for the Guinness Book of World Records to recognize the feat.

Γι αυτό το’βαλα σε εισαγωγικά εξυπνάκια… Ήξερα ότι θα πεταχτεί κάποιος εξυπνάκιας :stuck_out_tongue:

είμαι απο λαρισα…δεν ξέρουμε εμείς εισαγωγικά και μαλακίες :stuck_out_tongue:

Δεν τρώγεσαι :lol:

Ας το θέσω διαφορετικά λοιπόν…

Ποιός απ αυτούς του poll προσομοιάζει περισσότερο το συμπαθές κατά τ’άλλα φυτό που πόσταρες; Και υπό ποίαν έννοιαν; Θέλω επιχειρήματα :wink:

απο το poll κερδίζει ο Mustaine γιατί έχει στην εντεκάδα του τον θεο.:stuck_out_tongue:

κατα τα αλλά ο [B]Giannis[/B], εχει αναφέρει σωστά τα υπόλοιπα.
ο corey αν και τον αγαπάω, εχει γαμηθεί να μιλάει και να εκφράζει το απόλυτο τίποτα(απορω σε αυτες τις διαλέξεις στα πανεπιστήμια τι σκατά λέει?!!).για να μην πω για την συνέντευξη τύπου για τον θάνατο του Grey που μου φάνηκε περισσότερο σαν διαχείριση και όχι σαν κατι που έγινε για τον εκλιπόντα.
και ο bono τα ίδια…save africa, πάμε λευκό οίκο, αγοράζουμε μετοχές, μιλάμε για ολα τα κακά του κόσμου. ε οσο να πεις είναι too much…σε λίγο θα έχουμε και bono σε φρουτοκρεμα.!!

Mustaine!!Αλλα ρεσιταλ δινει οταν κανει ping pong δηλωσεων με Kerry King!!! Πραγματικη Τιτανομαχια!!!

Mακράν ο Dave Grohl.Μακάρι να ανασταινόταν ο μακαρίτης (Κurt),να ξαναπιανε τις μπαγκετες και να το βουλωνε…

Axl Rose/Slash ->ποτέ μα ποτέεεεε δεν τους πήγαινα…

[I]Αλλά τελευταία τα κακόμοιρα τα @@μπαλά μου τα’πρηξε “θεοπρεπέστατα” ο Μουστέϊν!!![/I]

μεγαλυτερος μαιντανος απο την χρυση αυγη ΔΕΝ υπαρχει πλεον

[I]…τι μαϊντανός…[/I]ραδίκια λεμονάτα!!!:lol:

o Gene Simmons δεν θεωρήται μαϊντανός;

για μένα ναι

Θεωρείται πιστεύω κ εγώ… Απλά στο poll έχω πρωτοκλασσάτα ονόματα στο χώρο, συγκριτικά τί να λέει η δευτεράντζα… :stuck_out_tongue:

Ε οχι και δευτεραντζα ο Gene ρε! Καθε φορα που λέει κατι, βλακεια ειναι και (αυτο)προβαλλεται διαρκως!