Κασέτες

Ψάχνω να αγοράσω κασέτα χρωμίου για μήτρα ώστε να αντιγραφούν πολλές απλές. Ξέρει κανείς που βρίσκω?

λογική και αξιόπιστη λύση είναι η ΚΑΣΣΕΤΕΜΠΟΡΙΚΗ
Αιόλου 102 (μέσα στη στοά)
2103211916

για πάτρα ξέρεις κάτι?

Υπάρχει επίσης σαιτ για την κασσετεμπορική?

πηρα τηλεφωνο και δεν ειχαν, χαχαχα

ε αν δεν εχουν κι αυτοι ποιος αλλος θα εχει?

πάντα εκεί έπερνα αλλά πάνε χρόνια… πολλά χρόνια… δε μπορώ να σκεφτώ καν άλλο μαγαζί!

χαχαχαχ δεν πειράζει ρε θενξ για τη βοηθεια!

γράψτε το σε cd και μετά κάντε ένα-ένα αντιγραφα σε κασσετοφωνο .

γράψτε το σε cd και μετά κάντε ένα-ένα αντιγραφα σε κασσετοφωνο .

κάθεμια κόπια είναι μοναδική . old-school κετς

α τώρα είδα ότι οι κόπιες θα είναι σε απλές! oπότε μάλλον δεν χρειαζεσαι καν την χρωμίου… εκτός κι αν θα κάνεις τη δουλειά σε κλασικό διπλό κασσετόφωνο αλλά και πάλι δεν έχεις σύνδεση με εξωτερική πηγή (όπως ένα cd player)?

η φάση είναι ειδικο μαστερ για κασέτα, όπου η κασέτα αυτή για να αντιγραφεί σε 200 και βάλε αντίτυπα πρέπει να είναι ανθεκτική. Επειδή το ψάξαμε όμως και δεν κυκλοφορουν πλεον, η ψηφιακη πληροφορια του cd θα κοπει σε κασετα

παρακολουθώ με πολλή προσοχή την ενδιαφέρουσα συζήτηση και έχω να τονίσω το [U]εξής[/U]

[SPOILER][/SPOILER]

χαχαχαχχ

Στη στοά της Αιόλου υπήρχε κι άλλη μια τρύπα που είχε κασέτες, πριν την Κασσετεμπορική αριστερά, αλλά αμφιβάλλω αν υπάρχει ακόμη.

Κοίταξε πχ στο amazon [I]αυτές[/I].

Αν δεν είναι άμεση ανάγκη, μπορώ να σου δόκω εγώ καμία αλλά θα πρέπει να περιμένεις κανα μήνα να ανέβω Αθήνα :confused:

Κάτσε να ακούσεις ήχο από αυτό το τάνξ να σου φύγει το κλαπέτο —>

[SPOILER][/SPOILER]

χαχαχ θενξ ρε μαν η αληθεια ειναι οτι το χρειαζομαι νωριτερα αλλα θενξ και παλι!

α οι “μετάλλου” έτσουζαν πάντα την τσέπη :stuck_out_tongue: παντώς νομίζω συνεχίζουν να υπάρχουν και οι δύο, θα ρωτήσω και γω αυτές τις μέρες

τι σκάτα θα ψαξω κι εγώ όσο μπορώ κι ελπίζω μέχρι τελος βδομαδας να χω βρει κατι

Γιατί δεν παίρνεις αυτές από το amazon πιο πάνω?
Πολύ καλή τιμή και καινούργιες. Δε νομίζω να αργήσουν πολύ να σου έρθουν.
Αν δεν έχεις πιστωτικές κλπ, βάλε κανα φίλο να στις πάρει.
Χλωμό το κόβω να βρεις σε μαγαζί. Μόνο ιντερνέτ πια.

Πώς αλλάζουν οι καιροί ρε γμτ ! Πριν μερικά χρόνια έβρισκες αρκετά εύκολα.
Τώρα επανέρχεται στη μόδα η κασσέτα σε επίσημες κυκλοφορίες μα ούτε κασέτες για εγγραφή βρίσκεις εύκολα, ούτε κασετόφωνα…

Άσε mindcrimeK έχουν φύγει κάτι χιλιάρικα από το χαρτζιλίκι μου σε μετάλλου όταν ήμουν στο σχολειό… Δεν το μετάνιωσα όμως ποτέ, γιατί τις “έλιωσα” πραγματικά.

αυτό ακριβώς, γαμησέ τα

bring the back!