Ποια είναι η γνώμη σας για τον Θάνο Ανεστόπουλο;

Προσωπικα πιστευω οτι εχει απ’τις καλυτερες φωνες στο Ελληνικο ροκ. Παρρολα αυτα οι κινήσεις του με εκνευριζουν, δηλαδη το παιζει τοσο καταθλιπτικος που εχει αρχισει να φαινεται οτι το κανει επιτιδες. “Κανει τη θλίψη επαγγελμα” οπως ειχε πει ενας φιλος μου.

ο θανος ειναι ο καλυτερος φροντμαν του κοσμου…(πλακα κανω)

Συμφωνω με τον νταρκ… εχει φωνη αλλά με την συμπεριφορα του το εχει παρακανει…

Ποιος ειναι ο Θανος Ανεστοπουλος? Σοβαρά ρωτάω, δεν ξέρω.

ο Ανεσστόπουλος είναι ο τραγουδιστης των Διαφανων Κρίνων

etsi tragoudaei o opoiosdhpote kai gia plaka.
poly dhuen mpanta - ante na m aresoun 1-2 kommatia !

Εχει κορυφαια φωνη!
Εχω ν’ακουσω καιρο Διαφανα Κρινα… :slight_smile:

προσωπικά εμένα δεν μου λένε τίποτα,ούτε σαν μουσική ούτε και η φωνή του Ανεστόπουλου και συμφωνώ και με τον φίλο σου dark.

μια βλακια κ μιση ολη η κατασταση!
μιζερια κ καταντια!

χαζοελληνικη υποκουλτουρα!

υπαρχει πολλη περισσοτερη μιζερια και καταντια στην ελλαδα…

Sorry αλλα οι Ελληνες “ροκ τραγουδιστες” μιλανε, δεν τραγουδανε.

Σ’αυτο θα συμφωνησω με τον φιλο μου τον led

Τοσα ξερετε, τοσα λετε, ολοι σας…

Τοτε γιατι δε μας λες εσυ που ξερεις πολλα;

Φιλε, μηπως μπορεις να μου ονομασεις καποιον τραγουδιστη στο χωρο του Ελληνοφωνου (κ οχι Ελληνικου) ροκ που να μην ειναι ειτε Αγγελακας η Nick Cave WANNABE??? Ο εν λογω τραγουδιστης ποτε δεν με εντυπωσιασε… Πολυ κλαμα για το τιποτε!!!

Τοτε γιατι δε μας λες εσυ που ξερεις πολλα;[/quote]

θα σου πω εγω ρε… ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ

Τοτε γιατι δε μας λες εσυ που ξερεις πολλα;[/quote]

θα σου πω εγω ρε… ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΑ ΖΩΗ[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Γραφικέ!

εδω λεγονται ολα!

Φωνες μπορει να μην εχουν εμενα ομως δε μου λεει τιποτα.Και ο cohen μιλουσε, εγραψε κομματαρες? Αγγελακας για μενα αξιζει πολυ περισσοτερο απο πολλους ξενους με καλη φωνη τραγουδιστες. Τα 2 πρωτα απο διαφανα κρινα λενε αρκετα, μετα εκαναν κοιλια.Ειδικα το πρωτο ειχε και γαμω τις μουσικες.Εχουν γραψει πολυ καλα κομματια με πολυ ωραιους στιχους. Με κατι my dying bride, anathema ψαρωνετε τα διαφανα κρινα σας πεφτουν λιγα ε? Ε ναι δεν ειναι metal για να ειναι cool.Δε κοιτατε την υποκρισια και την ελλειψη ποιοτητας στο metal με την ελληνικη σκηνη τα βαλατε?

Αραγε θα θυμάται κάποιος τ’ όνομά μας
της ζωής μας τα εξαίσια φεγγάρια
τα πάθη μας, τις λύπες, τα δεινά μας.
Αραγε υπήρξαμε ποτέ; Στα όνειρά μας!

Καλα το να συγκρινεις τον Αγγελακα με τον Cohen ειναι τουλαχιστον ιεροσυλια!!! Αλλωστε κανεις δεν ειπε κατι κακο για τον Αγγελακα!!! Για ολους αυτους που θελουν να του μοιασουν μιλησα!!!

ο Ανεσστόπουλος είναι ο τραγουδιστης των Διαφανων Κρίνων[/quote]

ΑΑΑΑΑΑΑΑ! τον Διαφανων κΛΛΛΛαρινωωωωωωωωων :stuck_out_tongue: Ενταξει…Ψιλοκαλος ειναι… Δεν ξετρελαινομαι κιολας. Χιλιες φορες ο Αγγελακας με την καφριλα