Καλως σας βρηκα!

Καλησπερες! :slight_smile:

Με λενε Μαρκο, ειμαι 20 χρονων, φοιτητης στο ΤΕΙ Αθηνας(οπου κατοικω κιολας)! Αν και παρακολουθω αρκετα χρονια το σαιτ για reviews και συναυλιες, αποφασισα να γραφτω πριν κανα μηνα στο φορουμ. Αγαπημενες μπαντες ειναι οι Placebo, Editors, SOAD, Black Keys, Muse, Pink Floyd, Soundgarden, Interpol, Radiohead και Oasis. Αγαπημενες ομαδες Barcelona, Juventus και οταν ασχολιομουν με το ελληνικο πρωταθλημα, Παναθηναικος. Αυταααα… :stuck_out_tongue:

Καλώς σε βρήκαμε! Καλά ποσταρίσματα…!! :slight_smile:

Καλως ήρθες!! Και εσύ τειτζής ε; Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά!! Καλά ποσταρίσματα

Εκ του ποσταρίζω?:stuck_out_tongue:

Καλωσήρθες ντουντ. Δε τα βρίσκουμε μουσικά, αλλά αν ψάχνεις για κουταβάκια, βυζιά ή και τα δύο, μπορείς να έρθεις σε μένα.

Χαχαχα! Ακριβώς.!! Πώς το λέτε εσείς εδώ τέλος πάντων…??? Καλά ποστ… :p:lol:

Καλώς τον! Καλά ποσταρίσματα και ελπίζουμε σε μπόλικες ίντριγκες και κουτσομπολιά! :smiley:

[SPOILER]Fates ακούς; 8)

[SPOILER]Δεν σε κόβω να ακούς, οπότε… :([/SPOILER][/SPOILER]

και ζεις μέσα στο τει αθήνας??? groundskeeper willie ένα πράγμα?? :stuck_out_tongue:

Καλώς ήρθες και καλή υπομονη :lol:

Γεια.

Σκληρός 8)

καλως ηρθες φιλτατε συμφορουμιτη και καλα καλη διαμονη8)
πολυ ωραια ακουσματα αλλα[SPOILER]burzum ακους?[/SPOILER]

[SPOILER]προσεξε τι θα πεις:lightsabre::p[/SPOILER]

ποστς

Ελληνική λέξη που κλίνεται άλλωστε

εγω το μονο που ξερω ειναι οτι οταν ημουν μικρος(when i was a child and i got fever) μου εδιναν [B]ποσταν[/B].

:ok:

Γεια σου και απο μενα μαγκα μου.Καλως ηρθες και καλα ποσταρισματα :wink:

Καλως ήρθες κι απο μενα!!

Καλώς ήρθες Μάρκο , ωραίες μουσικές επιλογές έχεις…:wink::slight_smile:

Χαίρεστε! Κι εγώ καινούρια στο φόρουμ, Θεσσαλονικιά πολυτεχνίτισσα και πολυ ΠΑΟΚ. παρακολουθούσα καιρό συζητήσεις από το αδερφάκι μου, αλλά τωρα αξιώθηκα να κανω ακάουντ. Από ακουσματα: στοουνερ, ντεθ, ντουμ, ελληνικο πανκ και αρκετο προγκρεσιβ-ποστ. δατς ολ!:!:

Ποιο ειναι το αδερφακι σου?

το μανταλακι :slight_smile: