Σαββας Κωφιδης

ακουω… Το θεμα ειναι δικο σας…

Μιας και ειναι δικο μου τοτε γιατι το ανοιξες ε ? Ζητησες αδεια για να το ανοιξεις ??? Σαν δεν ντρεπεσαι λεω εγω !!!

Και γιατί Black list περικαλώ;

Μια χαρά είναι ο Σάββας…

σαββας για παντα στον ηρακλη… να μας τρελανει ολους. και χωρις λαγο… αν και ολυμπιακος πολυ τον παω

dark_of_the_sun black list πρεπει να γινεις ΕΣΥ!!! :stuck_out_tongue:

φαση θα εχει…! Δεν εγραψα το θεμα για βρισηδι. Για αποψεις γενικα… Ζητω ο Σαββας η γνωμη μου. Ειναι ο metalhead του ποδοσφαιρου

E τοτενες το εχεις γραψει σε λαθος θεματικη ενοτητα . Παρακαλουντε οι Mods να μεταφερουν το θεμα σε αλλη θεματικη ενοτητα, κατα προτιμηση στην σωστη … ας κανουν και καμμια δουλεια εδω μεσα , χαλαρους τους κοβω !!!

Μην ανησυχείς, θα σφίξω τα λουριά…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Συγγνώμη απλά έπρεπε να σβήσω κάποια topic στην επικαιρότητα…Γκουχ, γκουχ…

Πάντως σε μια πρόσφατη συνέντευξη τύπου ο Σάββας φόραγε μπλούζα The Gathering…
Γαμώ τα παιδιά…

Ο Κωφιδης ειναι κορυφη, τον παω με χιλια. Ειναι και οπαδος των θεων,φοραει μπλουζακι Operation:Mindcrime και ενα απο το Greatest Hits.
Κωφιδης Rules!!!

Είχε ξανανοίξει topic με τον Κωφίδη-Jag Panzer-αριστερό χαφ. Ο άνθρωπος είναι απίστευτος, τί να λέμε τώρα…

(Και του βάλαμε και τρία την προηγούμενη Κυριακή.Χιχι!)

Συγγνώμη απλά έπρεπε να σβήσω κάποια topic στην επικαιρότητα…Γκουχ, γκουχ…[/quote]

Και τι καταλαβες που τα εσβησες ??? Για πες ??? Τουλαχιστον ειχαν χιουμορ κατι που λειπει σε πολλους απο εδω … και μην μου πεις οτι οταν το διαβασες δεν γελαγες ??? θα εισαι ψευτης !!! :wink:

Το ξανανοιγω το θέμα απλά για να πω ότι ο Κωφίδης είχε το Empire (δε ξέρω αν είχε μερίδιο ή ήταν όλο δικό του) στα λαδαδικά στη Θεσσαλονίκη-εκεί που τώρα είναι το Rock Bottom/αδερφάκι του Harley.
Δε ξέρω ποδοσφαιρικά, γιατί δεν ασχολούμαι, μουσικά όμως ήταν κολλημένος με Queensryche (από εκεί και το όνομα του μαγαζιού), εκτός των άλλων.
Αυτά

Όχι μόνο φόραγε την μπλούζα (η οποία είναι και η υπερσυλλεκτική), μίλησε στην συνέντευξη τύπου του Ηρακλή για τους Gathering και πόσο του αρέσουν!! 8O :lol:

τιμη και δοξα στον πιο μεταλ προπονητη του ελληνικου ποδοσφαιρου

:respect::!:

Είχε και συνέντευξη σε παλιό τέυχος του Metal Hammer για όσους θυμούνται…γενικά :respect:

:bow2: to Sava(tage) Kofidi!