Μεσημεριανός ύπνος

Όταν κοιμαμαι το μεσημέρι ξενερώνω.Νιώθω ότι χάνω το χρόνο μου.Δυστυχώς όμως κάποιες φορές δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς…

Σχεδον καθε μεσημερι νυσταζω(αφου τα βραδια κοιμαμαι κανα 4ωρο) αλλα πολυ σπανια με πιανει υπνος.Εχει τυχει να ειμαι 3 ωρες ξαπλωμενος και να μην μπορω να κοιμηθω(και βραδυ μου συμβαινει αυτο…Μαλλον εχω μαλωσει με τον Μορφεα και δεν το θυμαμαι)

Εγώ σήμερα κοιμήθηκα καναδυό ωρίτσες… Και πριν με κράξετε, όταν κάποιοι από σας ΔΟΥΛΕΨΕΤΕ (και δεν εννοώ δουλειά γραφείου :wink: ) ελάτε να με κράξετε 8)

Οικοδομή??? :roll: :roll: :roll:

Μη σου πώ και χειρότερα… αποθηκάριος…

o pio oraios ypnos einai…apo to vradaki, gyro stis 8, mexri to epomeno proi, gyro stis 10…ta ypoloipa einai imimetra…

o kaliteros ipnos, Xristina mou, ine stis 7 to proi mexri tis 2 peripou to mesimeri. :lol:

[size=2]oxi, pou 8a mou pite pos den exo tis kaliteres ores gia nani[/size]

IMIMETRA…eipa…edo milame kai gia poly kai gia poiotiko ypno…

Ποιοτικός ύπνος είναι αυτό που κάνω όταν γυρνάω από διακοπές

Ξαπλώνω στις 10 και σηκώνομαι μεθαύριο!!!

(carpe noctem= αδραξε τη νύχτα, παράφραση της γνωστής φράσης του “κύκλου των χαμένων ποιητών”-ίσως έχω ξεχάσει κάποιο ‘h’ κάπου, αλλά επειδή ήμουν της θετικής, δε με νοιάζει!!!)

Συμφωνησα και μια φορα με τον γραφικο τυπακο απο δω. Αν δεν κοιμηθεις στις 6 τι θα καταλαβεις? :D[/quote]

Αλλάζω άποψη τώρα!!!

Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!Carpe Diem!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Carpe Ουαντου Carpe Ουαντου Carpe Ουαντου Carpe Ουαντου Carpe Ουαντου Carpe Ουαντου Carpe Ουαντου Carpe Ουαντου Carpe Ουαντου Carpe Ουαντου

=Αδραξε/εκμεταλλευσου τον (αμπαλο) Ουαντου. Γνωστη παραφραση της λατινικης φρασης Carpe Diem.

Α, στον Μοριεντες απευθυνομαι.

Ο μεσημεριανός ύπνος είναι ο καλύτερος, ειδικά αν αποτελεί σερί συνέχεια του βραδυνού υπνου.

Ο οποιος μαλλον ειναι πρωινος τωρα που το σκεφτομαι. :stuck_out_tongue:

Παλια μου την εσπαγε παρα πολυ ο μεσιμεριανος υπνος αλλα τορα που δουλευω τα πρωινα…τον αγαπαω πολυ…