Μεσημεριανός ύπνος

Μετά τον Ματτ Ντέιμον, τη ζεστή μπύρα (χαίβυ) και τον ιδρώτα κατά την αφόδευση (βλ. http://www.rocking.gr/forumt-1474.php) , είναι ότι πιο σιχαμένο.

Ποια η άποψή σας;

Ειναι πιο σιχαμερο κι απο τον Βυρωνα Πολυδωρα. Χανεις την πιο δημιουργικη περιοδο της ημερας, εκεινη κατα την οποια δεν κανεις απολυτως τιποτα και παραδιδεσαι στην σπαριλα. Ειδικα τα καλοκαιρια που εχει και ζεστα. Θα παρω την κουρτινα δυο.

Χα! Ζονκ!

Μεσημεριανός ύπνος rulezzzzz ρεεεεεε!

ego pou 3ipnao to mesimeri se poion ipno pianome?
na simio8ei omos pos gia vradi kimame stis kales kata tis 6:00.

genika omos den imoun pote tou mesimerianou… e, ke opos ine tora den ime genikotera tou ipnou anamesa stin mera/nixta ‘i opote na’ nai…

Ποτέ, χάνεις τη μέρα…

Ποτέ μα ποτέ…
Gigatron φανταστικό avatar…

Στωωωωωωωωω!

Carpe Noctem!!!

Δεν κατάλαβα… :?

Συμφωνησα και μια φορα με τον γραφικο τυπακο απο δω. Αν δεν κοιμηθεις στις 6 τι θα καταλαβεις? :smiley:

Συμφωνησα και μια φορα με τον γραφικο τυπακο απο δω. Αν δεν κοιμηθεις στις 6 τι θα καταλαβεις? :D[/quote]

Στις 6 κοιμάσαι εσύ ρε; Γι’αυτό έγινες τέτοιος :?

Μεγαλη μαστουρα!

o meshmerianos ypnos einai mono kalos gia na sibliroseis ores an exeis koimithei ligo to vradi.

Και να θελω να κοιμηθω, δεν μπορω.Μπαινει φως απο το παντζουρι… :?
:stuck_out_tongue:

Γύρνα πλάτη! 8O

Ή βάλε στόρια. Πολύ αποτελεσματικά… :slight_smile:
Εγώ αν το παλέψω πολύ θα κοιμηθώ… Θέλει πολύ προσπάθεια…

βάλε μάυρες βελούδινες κουρτίνες… εγώ δεν μπορώ να κοιμηθώ το βράδυ τις περισσότερες φορές γιαυτό κοιμάμαι μεσημέρι κανα δύοωρό ώστε να έχω δυνάμεις για την νύχτα… ξέρω τι σου λέω… :wink:

Μια ωρίτσα το μεσημέρι είναι καλό να κοιμάσαι, εάν και εφόσον έχεις την πολυτέλεια αυτή. Ειδικά αν ‘‘τρέχεις’’ τα απογεύματα, είναι σωτήριος ο μεσημεριανός ύπνος…

Καλος ο “απογευματινος” υπνος,(γιατι τον μεσημερινο τον χανω)… ετσι μια ωριτσα μετα την δουλεια ειναι οτι πρεπει αλλα μονο αν ειμαι τρελα κουρασμενη…αλλιως ειναι χασιμο χρονου. :wink:

Welcome back rock_sugar!!! :stuck_out_tongue:

Ευχαριστώ, καλώς σας βρήκα!

Όντως, μια ωρίτσα ξεκούρασης επιβάλλεται…