Γεια

Είμαι ο Ορφέας από Θεσσαλονίκη. Παρακολουθώ το φόρουμ μερικούς μήνες και είπα να γραφτώ :slight_smile:

και καλα εκανες![SPOILER]burzum ακους?8)[/SPOILER]

Μόνο έναν δίσκο έχω ακούσει αλλά μου αρέσει αρκετά. Γενικά δεν ακούω πολύ καιρό heavy metal, ούτε δυο χρόνια

black παιζουν αν αναφερεσαι στην μπαντα και οχι γενικα στο μεταλ
δεν ειπες ποιον δισκο

Πες και γενικα ακουσματα

razor στην επόμενη θα φας report.Δεν είναι πια αστείο:!:

Καλησπέρα κι από μένα.Όντως,για πες ακούσματά σου.

Ναι, ξέρω ότι είναι black metal, αν και γενικά όλα heavy metal τα λέω εγώ :stuck_out_tongue:
Τον πρώτο δίσκο έχω ακούσει που έχει μαζί και το Aske ep. Γενικά μου αρέσουν δίσκοι από In the woods, Fleurety, Primordial, Doomsword, My dying bride, Agalloch, Saturnus, Enslaved, Moonsorrow, Fates warning, Candlemass και άλλα.

Τα’παμε.

τι εγινε?εφαγες πακετο?:stuck_out_tongue:

Εντάξει πλάκα κάνω,έχει και πράγματα που εκτιμώ μέσα και που άκουγα κάποτε…

Πάντως ακόμα ακούω κι άλλα πράγματα, από rock και hard rock κυρίως, όχι όμως όσο παλιότερα. Hopeto εσύ τι ακούς;

Blues,rock,hard rock,λίγη soul/jazz (κυρίως).Ηeavy metal μετά,λίγο progressive,λίγο power…Aλλά παλιά άκουγα και thrash,epic,λίγο death.Κάνω “κύκλους”.

blues, jazz δεν μου πολυαρέσουν, κάποια blues rock μόνο που είναι ωραία και για να μαθαίνεις στην κιθάρα. Ακούν οι γονείς μου κι ο αδερφός πάντως blues kai jazz, ελπίζω να μετράει :lol:

Δικός μας. 8)

ντάξει μωρέ, μικρό είναι ακόμα το παιδί. θα μάθει τι πρέπει να ακούει 8)
welcome και καλά ποστ :slight_smile:

Σωστά… Μικρέ καλωσήρθες και μακριά από “μουσικούς” που φοράν κάτι κολάν και προβιές. straight σε θέλουμε :stuck_out_tongue:

θα κλαψω!εισαι φοβερος!

Μ’ αρέσει κι ένας δίσκος Bathory :stuck_out_tongue:

Eυχαριστώ όλους για το καλωσορισμα :slight_smile:

Είσαι πράγματι 14;

Αυτοί εξαιρούνται, είναι σοβαροί.

Προβιές σε συνδυασμό με κολάν (2 σε 1) μία μπάντα ξέρω να μπορεί να το καταφέρει… Ο θεός να την κάνει δλδ… :stuck_out_tongue: