Αλόχα

Γεια σου norda. Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι τώρα πια έχεις το γερό στομάχι να αντέξεις το φόρουμ του Rocking.gr;

Γεια σου Μάνο…Με τόσο grindcore και αρκετό pathological brutal, πίστεψε με το στομάχι μου αντέχει για πλάκα :stuck_out_tongue:

Καλως ορισες συνωνοματη, καλη δυναμη και διαμονη δω γυρω :smiley:

Να και κατι για σενα, ετσι για το γουελκαμ που λενε :stuck_out_tongue: 8)

Καλώς σας βρήκα. Χρόνια μας πολλά By the way…That’s my boy! Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα με Phantom Limb. Ευτυχώς θα δω τους κυρίους φέτος στο brutal assault. Ανυπομονώ φυσικά!

εισαι εσυ που ποσταρες κατι περιεργα εξωφυλλα και ειχες αβαταρ τον κλοουν απο το αυτο?

δεν το περιμενα οτι θα σαι κοπελα.θα ερθει καποιος να σε ρωτησει για τους burzum
πες του οχι :razz:

α ναι καλως ηρθες.

ποιος να ναι αραγε?:smiley:
χρονια πολλα κιολας.να χαιρεσαι τη γιορτη σου

Γεια σας…Ευχαριστώ( για τη γιορτή, αν και πέρασε, οπότε φτάνει :stuck_out_tongue: ). Ναι, εγώ είμαι αυτή η κλόουν με τα περίεργα εξώφυλλα που με έκραζαν…αχαχαχχα…Επίσης, για να σου λυθεί η απορία razor ακούω Burzum…Μου άρεσε πολύ το καινούργιο, Belus αρκετά καλό, κράζω Fallen και για τα παλιά, εντάξει μόνο respect.

δεν χρειαστηκε καν να σε ρωτησω γιατι ηξερα οτι ακους:p
καλως ηρθες στο ταπεινο μας φορουμ:D

razor πρέπει να χρησιμοποιείς τη λέξη burzum πιο πολύ απ’το “και” ξέρω 'γω :stuck_out_tongue:

Welcome Norda και καλά να περνάς στο φόρουμ μας!
Εννοείται μη μασάς :stuck_out_tongue:

Norda έχω “πέσει” πάνω σε ποστς σου στα αγαπημένα μου threads.
Και είχα δει και τη λίστα σου για τα deathmetalz κομμάτια.

Τώρα δε που έμαθα ότι είσαι και γυναίκα, σε αγαπάω πολύ πολύ.

Εν-νο-εί-ται πως το grind είναι[I][U]χορευτική[/U][/I] θεία μουσική :dance:

Καλή φάση. Χαίρομαι για τα κοινά ενδιαφέροντα και καλώς σας βρήκα. Λοβ γιου του :stuck_out_tongue: