Αλόχα

Είμαι η Norda ή αλλιώς η Ντίνα. Είμαι πτυχιούχος μαθηματικός (πωωω!!!).
Έγινα μέλος στο forum πριν κάνα χρόνο και έκανα μερικά posts τότε. Η αλήθεια είναι ότι με πήρατε λίγο από τα μούτρα και παράτησα το site. [-X
Αλλά αποφάσισα να μην περάσει ο φασισμός του rocking και σαν φιλελεύθερη γυναίκα σε δημοκρατική χώρα θα συνεχίσω να γράφω, χωρίς να επηρεάζομαι από τίποτα. :stuck_out_tongue:
Γενικά μου αρέσει το χιούμορ και στα posts και στη καθημερινότητα μου, οπότε μην βιαστείτε να με κρίνετε αρνητικά, για δηθενισμό ή δε-ξέρω-τι-άλλο.

Ξεκίνησα με Old Classic Rock πολύ μικρή, σχεδόν απότομα μπήκα στο χώρο του black metal, όπου και “έμεινα” πολύ καιρό. Ψάχτηκα σε αρκετά είδη μουσικής, αλλά τα τελευταία 2.5 χρόνια κατέληξα στο death/brutal death metal και grindcore, βρίσκοντας επιτέλους τι γουστάρω περισσότερο.
Επίσης, παρακολουθώ ποδόσφαιρο, ΝΒΑ, φανατικά F1 και σειρές.
Πάμε για μια νέα αρχή χωρίς ζήλιες, γκρίνια και επικρίσεις. 8)
Έχω 5-6 γνωστούς εδώ (αν δείτε το ποστ μην γελάσετε).
Χάρηκα.

Μη μασάς ρε!!! Θα σε υποστηρίξουμε, τι γυναίκες είμαστε γαμώ?? 8)

Ωραία γούστα γενικοτερα - αν και grindcore ποτέ δεν άκουγα, οπότε μάλλον δε μπορώ να κρίνω τα τωρινά σου γούστα :p. Τι γράφω; :stuck_out_tongue: Εν πάση περιπτώσει, αγαπάμε τα υπόλοιπα, Death aκούς ; :stuck_out_tongue:

Αλόχα!Θα πήξεις!!!:stuck_out_tongue:

Μη μας δώσεις αφορμές…

Γεια σου, γυναίκα!!!Έτσι…:stuck_out_tongue:
Ναι, φυσικά και ακούω death. Καλό είναι το grindcore. Με κάνει και χορεύω συνέχεια, το άτιμο!

Ωχ, κατάλαβα!!Τσάμπα τα καλά λόγια που ετοίμασα και οι συγνώμες. Κρίμα!

Γεια σας, καλώς ήρθατε :p:p

Με ρέγουλα αυτά τα grindcore! Αυτοί οι ξένοι ιατρικοί όροι και οι τίτλοι σιδηρόδρομοι πάντα με μπέρδευαν…

:!: http://www.youtube.com/watch?v=KB_7xr_Pszk

Κι αυτη ωραια το χορευει !
Καμια σχεση με την κυρια ?

Και όμως Axel είναι πολύ ενδιαφέρον οι στίχοι. Σε κάνα χρόνο με κόβω γιατρίνα :stuck_out_tongue:

Μην σε τρομάζουν οι μεγάλοι τίτλοι, για ψάρωμα είναι. Θα τα ξεμπερδέψεις με τον καιρό :stuck_out_tongue:

Χχαχαχαα, καμία προφανώς, αλλά στηρίζω λαρύγγι!

Μπα…δε νομίζω να ήμουν από τους λόγους που αποχώρησες την πρώτη φορά.:roll:

Και θα συμμετέχουμε λογικά σε πολύ διαφορετικά thread για να έχουμε διαφωνίες…:stuck_out_tongue:

τι θα γινει ρε ντινα

σε σνομπαραμε μια και ξαναερχεσαι?

γουστα ειναι αυτα ρε?ακου γκραιντκορ

και τι μας εγραψες το βιογραφικο σου ,δουλεια θα σε δωσουμε?

γουελκαμ ουανς αγκαιν[/SPOILER]

Γεια σου κοπελια και απο μενα.Καλως ηρθες και καλα να περασεις στο φορουμ :)[SPOILER]Βλεπεις μπαλα και nba φανατικα;;;Ανεβηκες ηδη στην εκτιμηση μου[/SPOILER]

πολύ manowar αυτό :thumbup:

Εδιτ: χρόνια πολλά και για το χριστιανικό σου όνομα!

Ευχαριστώ και για τα χρόνια πολλά. Επίτηδες έκανα σήμερα το Introduction, για να πάρω όσες περισσότερες ευχές μπορώ για τη γιορτή μου.XoXoXo :stuck_out_tongue:

Και ήλπιζα να μην με δουλέψουν οι γνωστοί μου…Χρόνια πολλά κιόλας…Βαριέμαι να σε γράψω και ΦΒ…Να σε χαιρόμαστε :smiley:

Welcome Ντίνα και χρόνια σου πολλά!

Καλά ποσταρίσματα και με το μαλακό αυτή τη φορά! :slight_smile:

Καλώς ήρθες Ντίνα και χρόνια πολλά για σήμερα…:slight_smile:

Σας ευχαριστώ πολύ. Και για τη γιορτή μου και για το καλωσόρισμα!

Καλως ήρθες και να ακούς Pink Floyd

Καλώς σας βρήκα. Don Constantino νούμερο 2 είσαι και εσύ???ΧΑΑΧΑΧΑΧΑ…Ωραίοι προφανώς οι Floyd, προσκυνάμε.