Γειααα!

Μωρέ ας ακούσει ό,τι θέλει τί με νοιάζει :stuck_out_tongue: Κι εγώ μεγάλος εκτίμησα το grunge. Κ οι Scorpions καλοί είναι απλά βαριέμαι να τους ακούω πλέον.

Γεια σου κουκλιτσααα, καλώς σε βρήκαμε!!! Καλή συνέχεια στο φόρουμ!!!

Άσ’τους αυτούς να λένε… Draconian να ακούσεις, είναι κοντά και στα ακούσματά σου - αν φυσικά δεν το έχεις κάνεις ήδη. Θα τους εκτιμήσεις δεόντως. :smiley:

Ευχαριστω!!Ναιι εχω ακουσει ενα-δυο κομματια τους!ειναι πολυ καλοι:D

Moonchild92 θα απεχω απο την grunge του σατανα8):smiley:

Καλώς ήρθες!!! :smiley: (αν και εγώ καινούρια είμαι :stuck_out_tongue: )
Από αυτά που έχω δει ότι ποστάρεις,τα συγχαρητήρια μου,δεν ακούνε πολλά παιδιά της ηλικίας σου τέτοια πλέον.Έχεις πολύ καιρό μπροστά σου να ανακαλύψεις μουσικές!!!Απλά να είσαι ανοιχτή σε όλα τα ακούσματα μην βάζεις παρωπίδες πολλοί το κάνουν αυτό το λάθος!!

Έτσι μπράβο κοπέλα μου!!! Είσαι στον σωστό δρόμο και είσαι μόλις 16!!! Νιώθω μεγάλη τώρα… :lol:

ΓΡΙΑ

Moonchild σκέτο για τους φίλους! :stuck_out_tongue: :naughty:

ΣΚΑΣΕ ΝΙΑΝΙΑΡΟ!!!

γεια.

Καλώς ήρθες Δήμητρα και καλά να περάσεις εδώ…:)Καλό είναι να υπάρχει νέο αίμα στο φόρουμ…

οκει Moonchild :smiley:

ευχαριστωω zoi!καλως σας βρηκαα:p
γειαα σ midnight g :slight_smile:

Welcome!! :slight_smile:
Μια χαρά ακούσματα έχεις! (ειδικά Crimson Glory <3 )
Οπότε καλή συνέχεια εύχομαι και σίγουρα θα βρεις πολλά ακόμα συγκροτήματα ν’ακούσεις. Ήδη έπεσαν αρκετές προτάσεις.

Ευχαριστω:)

[I]Γειά σου Δήμητρα[/I]

Την καρδούλα ξέχασες γέρο.

καλως ορισες Δημητρα…!!ωραια ακουσματα για 16 (εγω γερασα μπηκα στα 20)

το μονο προβλημα σου ειναι οτι συμπεριελαβες τους [SIZE=“7”]SAVATAGE[/SIZE] μαζι με τις αλλες θνητες μπαντες…για αυτο λιωστους μεχρι να καταλαβεις οτι ειναι οι καλυτεροι…
νομιζω οτι πρεπει να ακουσεις τους θεους(και κατι παραπανω) DEATH για να μπεις στον μαγικο κοσμο του death metal και καποιες αλλες προτασεις για μελετη απο εμενα ειναι οι Fates Warning,Crimson Glory,Warlord,King Diamond και για να μπεις και στον κοσμο της καφριλας The haunted,Dark Tranquillity,In Flames…
και επισης θα σου προτεινα να μην ακουσεις Burzum στα 16 χαχαχαχα…:stuck_out_tongue:

τι ειναι αυτα που λες βλασφημε?:lightsabre:[SPOILER]:p[/SPOILER]

Εγω στα 16 πρωτακουσα και βγηκα μια χαρα παιδι ωρε! :stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχα πεσανε να με φανε…ουυ σατανιστες καφροι μη τους ακους…!!

:har::har:

Γεια σου SavatageOrDeath:D θα ακολουθησω τη συμβουλη σου!!:wink: χαχα εχω ηδη πορωθει με Savatage !!Οσο για death ειμαι λιγο ασχετη…τους Burzum τους εχω ακουστα αλλα δεν εχω τολμησει να ακουσω μεχρι τωρα…
οι περισσοτεροι προτεινουν να ακουσω οποτε λεω να δωσω μια ευκαιρια στους Burzum :stuck_out_tongue:

Επ, δεν εχω χαιρετισει εγω (που πηγαν οι τροποι μου κτλ :Ρ).

Καλως ορισες Δημητρα, ευγε για τα ακουσματα (Fates Warning? Queensryche? Ακους?) και Burzum μην κανεις τον κοπο να ακουσεις, εκτος αν νυσταζεις :Ρ