Γειααα!

Hello rockers!!
Ειμαι η Δημητρα και ειμαι 16 χρονων ,του χρονου δλδ θα παω δευτερα λυκειου .Εφτιαξα προσφατα προφιλ στο Rocking …και δεν ειχα κανει ποστ για μενα μεχρι τωρα γιατι δεν το ηξερα οτι υπαρχει τετοια κατηγορια :stuck_out_tongue: (ας ειναι καλα ο machine head:D) ,εμπαινα συχνα σε αυτη τη σελιδα για reviews και γενικα νεα…αλλα προσφατα ανακαλυψα το φορουμ…χΔ (ναιι φυσικη ξανθια).
Απο μουσικη ακουω ροκ και μεταλ …Συγκεκριμενα αγαπημενες μου μπαντες ειναι AC/DC,Iron Maiden,Black Sabbath,The Doors,Led Zeppelin,Nirvana,Gamma Ray,Stratovarius,Savatage,Helloween,Scorpions,Metallica,Crimson Glory,Firewind,Whitesnake,Opeth,Epica,Nightwish,Within Temptation,Xandria…καιι αλλοι πολλοι! :roll: τωρα τελευταια εχω μια προτιμηση σε power metal αλλα οοτι κ αν εχει ηλεκτρικη καλοδεχουμενο :wink:

Προσφατα αρχισα μαθηματα ηλεκτρικης και ξερω να παιζω κανα δυο κομματακιαα :slight_smile:
Αυτααα:p

καλως ορισες στο φορουμ Δημητρα!!!
ψαξου και για machine head…:stuck_out_tongue:

καλώς ήρθες δήμητρα και καλά ποστ! 16 είπες ε? ε θα σκάσει σε λίγο ένας jim και θα αρχίσει να χαριεντίζεται (το κάνει αυτό με ανήλικα, έχει φάκελο στην αστυνομία).
καλά ακούσματα και καλή μουσική εξέλιξη (η κατάληξη είναι οι manowar) :slight_smile:

Καλως ηρθες μικρη και απο μενα και καλα να περασεις στο φορουμ.Απο μια πρωτη ματια βλεπω οτι εχεις καλα ακουσματα.[SPOILER]Αλλα ηρθε η ωρα να γινεις πιο true.Η λεξη manowar ειναι το κλειδι :wink:[/SPOILER]

Μας κάνεις. :smiley:

[SPOILER]Κι αν ακούσεις και Fates Warning ακόμα καλύτερα.:hippy:[/SPOILER]

λαθος και οι δυο τους!:p[SPOILER]η λεξη burzum ειναι το κλειδι για true καταστασεις8)[/SPOILER]
καλως ηρθες και απο μενα

και λεω γιατι αργησες να ποσταρεις :lol:

[SPOILER]επαιζα mortal kombat 9:-s:D[/SPOILER]

γεια σου ρε Δημητρα! ελπιζω να αντεξεις τους καφρους του φορουμ!!:p:p

ωραια ακουσματα εχεις. :slight_smile:

Εχει αναγκη το φορουμ τετοια νεα παιδια !!! :thumbup:

Καλως μας ηρθες Δημητρα.Καλη συνεχεια και καλα ποσταρισματα!:slight_smile:

Kαλωσηρθες και καλα ποσταρισματα! Και εγω σχετικα προσφατος ειμαι,θα διαπιστωσεις οτι εδω μεσα ειναι παιδια τζιμανια :smiley:

Υ.Γ Ωραιοτατα ακουσματα:!:

Βρε πανάθλιε τύπε… Βρε ποντικομαμή… Βρε συκοφάντη της κακιάς συμφοράς…

Καλώς ήρθες συνονόματη και καλά ποσταρίσματα. Και εννοείται μην ακολουθήσεις τη μουσική ΚΑΤΑΝΤΙΑ που προτείνει τούτος εδώ ο απόβρασμας… Αυτές είναι ευαίσθητες ηλικίες κι άμα καταστραφεις από τώρα παίζει σε κάτι χρόνια να καταντήσεις σαν αυτόν! ΠΡΟΣΟΧΗ! :stuck_out_tongue:

Χαχαχαχα!!ευχαριστω πολυ παιδιαα!!:smiley:
λοιποον θα εχω υποψην Manowar,Burzum και Fates Warning!!

Jim:smiley: γεια σου συνονοματε!!χαχα εσυ τι προτεινεις ;;

Kαι Moonspell. :stuck_out_tongue:

Προτείνω να ψάξεις γενικότερα τη grunge σκηνή κι όχι μόνο Nirvana. Ενδεικτικά: Alice In Chains, Pearl Jam, Soundgarden, Mudhoney, Temple Of The Dog, Mad Season, Mother Love Bone, Screaming Trees, Stone Temple Pilots, Green River κλπ. κλπ… Όσο είσαι μικρή ψάχνε γιατί μετά θα βαριέσαι

και εδω συμφωνω8):smiley:

Ενταξει μεγαλε Jim:smiley:

:slight_smile: χμμ ευχαριστωω!!θα το ψαξω για Moonspell

Ο Jim προσπαθεί να διαφθείρει την ψυχή σου με το σατανικό γκράντζ. Είσαι τρου, ακούς πάουερ και Σκόρπιονς. ΜΗ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣ.