Η μάχη των τιτάνων

Μέσα για Κυριακή αλλά μέχρι τις 5.

Μέσα για Κυριακή μέχρι τις 5 και εγώ.

BUMP ΡΕ!

To θρεντ είχε πάει πάλι στη 2η σελίδα!
Πέτυχα τον Dude σε δισκάδικο το μεσημέρι και αυτό λέγαμε: Που πήγαν όλες οι μπαλαδόφατσες του Rocking; :-s
Πέρα από τον Κρισπ και τον Μάνο που απάντησαν στο θρεντ που είστε όλοι οι υπόλοιποι;
Στέλιος, Tyler, Thorgal, Tzamrock, Mandrake και όποιος άλλος ερχόταν λιγότερο σταθερά, για πείτε πως το βλέπετε να παίξουμε καμία μπάλα.

Απο 21 μαρτη,μεχρι 30,περιμενω επικη φορουμομπαλα,7χ7 και ανω…καντε τα κουμαντα σας…8)

+4815162342

ξεκινατε να μαζευεστε και βλεπουμε…εχουμε καιρο να παιξουμε οποτε θα θελει παλι ομαλη επανενταξη στον αγωνιστικο χωρο…:lol:

Απο θεσσαλονικη ψηνεται κανεις για ροκιν μπαλα; Δηλωστε ποιοι ψηνεστε και αμα ειναι κανονιζουμε

να κανονισουμε να παιξουμε
μικτη θεσαλονικης μικτη αθηνας
ενα παιχνιδι μονο
σε ουδετερο γηπεδο
στα τρικαλα

Κατσε να βρουμε θεσσαλονικεις για μεταξυ μας και βλεπουμε και αυτο το ενδεχομενο

πλακα κανεις?
που να τρεχουμε ρε
στα τρικαλα?
τελος παντων προπονηθητε
εσεις
και βγαλτε και κανα
video να δουμε πως παιζετε
μην ανεβουμε τζαμπα
300 χιλιομετρα

Στο Βόλο με διαιτητή τον Jiopa! :lol:

Πέρα από την πλάκα, δεν ανοίγετε ένα ξεχωριστό τοπικ “Τιτάνες του Βορρά” :stuck_out_tongue: ή κάτι ανάλογο για να μην γίνει κανένα τρελό μπέρδεμα;

Δεν χρειάζεται, ούτε 5 δεν θα μαζευτούν.

ενώ εμείς ε :lol:

δηλώστε για κάνα σάββατο στις 6 ξέρω γω.

Την προηγούμενη φορά που το συζητήσαμε μαζευτήκαμε 2, άντε με σένα 3.
Να συναντιόμαστε με τους νότιους στη Λάρισα όπως είχε προτείνει ο σόντο, για να τους κερδίσουμε και να σπάσουμε το κατεστημένο της Αθήνας.:stuck_out_tongue:

Σάββατο μέχρι 5 το μεσημέρι (να ξεκινήσουμε) ή Κυριακή όποτε θέλετε.

Σάββατο για τέτοιες ώρες κ εγώ το ψήνω…κυριακή παίζω αλλού…

θα μας βγει το φαγί από τη μύτη, αλλά δηλώστε και βλέπουμε.

Άμα ξεκινήσουμε στις 4.30-5.15 είμαστε κομπλέ πιστεύω.

Dude
ChrisP
tyler

Dude
ChrisP
tyler
neto87

Νέτο αλλά ΟΧΙ Λέτο!

Έλα, πείτε κι άλλοι.