Η μάχη των τιτάνων

στη θεσσαλονικη σε ποιο μερος?

Στη Θεσσαλονίκη μπάλα δεν παίζεται λέμε!
Ούτε για 3ον3 δε φτάνουν.

χαχαχ, γιατι ρε σιγα. φερνει και ο καθενας κανα φιλο του.

Εγώ θα έλεγα να φέρει ο καθένας και φίλη του. Έτσι θα προσελκύσετε και τους τιτάνες από την Αθήνα.

Dude
ChrisP
tyler
neto87
Mule (Για Σάββατο αλλά να το βάλουμε νωρίτερα κατά τις 3-3:30 να προλάβουμε να πάμε και γήπεδο)

Ξεκουνηθείτε ρε!

Tramp, Red Rum, shaman, φίλοι Dude???

έχω το djιλίκι στο camelot το βράδυ και το απόγευμα έχω δουλειά οπότε είμαι άκυρος γιά σάββατο. γιά κυριακή έχω δύο υποχρεώσεις μεσημέρι-βραδυ…

οι φίλοι δεν ψήνονται για τόσο νωρίς το σάββατο. και για μένα 3μιση η ώρα είναι πολύ νωρίς, δε με παίρνει να χωνέψω, ούτε και να φάω νωρίτερα μεσημεριανό…

όταν έχουμε το μεσημέρι ματς, ξυπνάμε κατά τις 12, ψήνουμε 2 έξτρα περιποιημένα τοστάκια με ένα ποτήρι χυμό, πάμε το μεσημέρι και παίζουμε και γυρνώντας κάνουμε στάση στο κοντινότερο σουβλατζίδικο στο σπίτι (για να είναι ζεστα) και χτυπάμε 3 πιτα γύρο χοιρινό από όλα συν πατάτες…δοκιμασμένη συνταγή…

κάνω δίαιτα :stuck_out_tongue:

εγώ σηκώνομαι νωρίς, στίβω πορτοκαλάδα και φτιάχνω φρουτόκρεμα πάντως. επίσης δοκιμασμένη συνταγή : p.

παντως αμα κανονιστει καμια φορα για θεσσαλονικη βαλτε με μεσα. Μπορω να φερω και παρεα αμα χρειαστει :wink:

αντε αποφασισατε καποια μερα? ερχομαι και γω… 8)

αυτό το σ/κ λογικα καίγεται. ο μάνος μου πε οτι τον έπιασε η μέση του, οπότε λογικά άκυρος. αν πηγαίναμε αύριο κατά τις 5, λογικά θα ρχονταν

chrisp
tyler
samis
dude
φίλος dude no1
φίλος dude no2

neto (?)

δυσκολάκι κοινώς…

Ανοιγω θρεντ να δουμε τι παιζει

Για αύριο (Κυριακή) κατά τις 5 και εγώ μπορώ. Άρα η παραπάνω λίστα γίνεται:

chrisp
tyler
samis
dude
φίλος dude no1
φίλος dude no2
Mule

Kαι θα προσπαθήσω να ψήσω και κανένα φίλο.

είσαι μια μέρα μπροστά, για σάββατο λέγαμε :p.

αύριο κανονίστηκε φορουμικό μπασκετάκι εν τέλει στις 5!

ρε κανονισατε μπασκετακι χωρις εμενα[-X[-X

πήγαινε στο σχετικό θρεντ και δηλώσου [-X

δεν βλεπω το σχετικο θρεντ:-s
αληθεια λετε η κανετε πλακα:-k

Ρε θεουλη sodomaniac ακριβως απο κατω ειναι.Μπασκετοφατσες του rocking λεγεται.