Η μάχη των τιτάνων

θα πάρω απ το δρόμο για το 7χ7 του καραπιάλη και του παθιακάκη (για) κατά τις 7 κ θα ενημερώσω όπως κ όταν μπορέσω.

καραπιάλης δεν, για 7χ7. στάνταρ να ρωτήσω πάθια?

τρίτο ποστ σερί :stuck_out_tongue:

πάθια ρώτησα για το 7χ7, αλλά έχει μια μουντζούρα στο πρόγραμμα και πρέπει να ρωτήσουμε αύριο τη ΔΗΜΗΤΡΑ που θα ναι εκεί μετά τις 5 η ώρα λογικά :-s

φέρε τηλ να πάρω εγώ την ΔΗΜΗΤΡΑ!

2102525887

σοβαρά τώρα, πάρε εσύ αν μπορείς, γιατί εγώ θα είμαι στο πόδι μέχρι τις 10 το βράδυ αύριο. για σάββατο στις 7 ψαχνόμαστε. για το μεγάλο ε.

μανος εξωτερικό είναι?

Ναι, δεν ξέρω πότε γυρνάει.

ώπα…να πάρω οκ αλλά διαφώτισε με για τα γήπεδα γιατι κόλλησα…2 ίδια δεν έχει ο παθιάκακής? υπάρχει κ μεγάλο?

επίσης ζητάω την Δήμητρα ή όχι…?:stuck_out_tongue:

Όχι, έχει ένα 5Χ5 κι ένα 7Χ7.
Ποια είναι η δήμητρα, τι νούμερο σουτιέν φοράει?

άμα το σηκώσει γυναίκα, πες με παθιάρικη φωνή “γειά σου, είσαι η δήμητρα? μου είπαν να σε πάρω για να κλείσουμε ραντεβού…” :stuck_out_tongue:

δεν ξέρω ρε, αυτή πρέπει να κουμαντάρει το πρόγραμμα. πάρε κατά τις 5μιση κ ρώτα αν είναι τελικά ελεύθερο το μεγάλο τους για σάββατο κατά τις 7, γιατί πες πήραμε χτες κ δεν βγάλαμε άκρη.

αυτό που παίξαμε άλλες φορές ήταν το μικρό. το δίπλα είναι λίγο πιο μεγάλο. στα μάτια μου είναι 6χ6 βέβαια αλλά τέσπα.

οκ…είχα την εντύπωση ότι ήταν ίδια τα γήπεδα…πάντως για 7χ7 δεν είναι κανένα απο τα 2…

ε ναι. αφού αυτό που παίζουμε 10 λένε ότι είναι 6χ6 φαντάσου. τέσπα. μπορούμε να ρωτήσουμε και στου καραπιάλη για τα μικρά, παίζουμε κι εκεί άνετα 12 άτομα πιστεύω. αλλά δε βλέπω να μιλάει κανείς.

σχεδον βγηκαν κι οι ομαδες απο τωρα οπως το κοιταω,gg.

αν του καραπιάλη τα μικρά είναι free κλείσε εκεί…στην τελική αν κλείσουμε εκεί το λέμε και δεν θα έχει άλλος την δυνατότητα να δηλώσει…απο το να μην βρούμε καλύτερα να κλείσουμε και να έχουμε συμπληρώσει απο νωρίς…

chrisp
samis
keeper21
tyler (?)
Mule

dude
leviathan
shaman
φίλος dude no1
pumpkin

keyser
stelios86

κάπως έτσι οι 5άδες ε. keyser και στέλιος, βλέπουμε. εμείς δεν έχουμε τέρμα, οπότε θα ΜΑΓΑΡΙΣΩ το ταλέντο μου πάλι μάλλον :stuck_out_tongue:

mule, βοήθα να θυμηθώ να σου φέρω την φανέλα : P

Τελικά τι έγινε με το γήπεδο, κλείσαμε Καραπιάλη;

αύριο θα πάρω να ρωτήσω για τα “μικρά” του. μεγάλο είχε στις 8μιση μόνο. αν δε βρω, παίρνουμε παθιακάκη μετά τις 5 να ρωτήσουμε για το “μεγάλο” του.

ok dude αν δεν βρεις καραπιάλη στείλε μου sms για να πάρω παθιακάκη…

Αν δε μου πείτε για τη Δήμητρα, ορκίζομαι να μη δίνω πάσεις και να κάνω δολοφονικά τάκλιν.

Aν δεν σου κάτσει τίποτα από τα δύο πάρε με τηλ. να ψάξω και στον Αίαντα (που επιμένω πως είναι γηπεδάρα και με σχετικά εύκολη πρόσβαση)

Αν δεν σου κάτσει η Δήμητρα πάρε με τηλ. να σου γνωρίσω καμία φίλη μου (αν και -δεν ξέρω τα γούστα σου- μπορεί να σου πέσουν μεγάλες! :p)

Όπως και η νικητήρια ομάδα … :stuck_out_tongue: