Η μάχη των τιτάνων

Δυστυχώς δεν είχε ο Παθιάκας…Μίλησα με dude και μου είπε Mule να κλείσεις σε αυτό που λες εκτός και αν έχει κάποιος άλλη ιδέα και άμεσα εφαρμόσιμη…

Επίσης ρίξε καμμια οδηγία για του που βρίσκεται πάνω κάτω το γήπεδο και πως φτάνουμε ως εκεί…

Έκλεισα! 8)
Θα με πάρει τηλ. από το γήπεδο λίγο αργότερα να μου πεί αν θα μπορεί να ξεκινήσουμε 7 ή αν θα πρέπει να ξεκινήσουμε 6:30. Φαντάζομαι πως δεν κάνει διαφορά σε κανένα μας

Μαζί με την οριστική ώρα θα ποστάρω και οδηγίες!

Aιαντα εκει που παιζει και η ομαδα?Ειχα παιξει παλια με την αεχ(χαλανδραρα) και θυμαμαι οτι ηταν κομπλε αν ειναι αυτο που νομιζω.

βγάζω και το ερωτηματικό…

chrisp
samis
keeper21
tyler
Mule

dude
leviathan
shaman
φίλος dude no1
pumpkin

keyser
stelios86

mule περιμένουμε…

Για ξαναρίχτε μία και πού είναι αυτό.

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters.

Εγώ θέλω τώρα! :razz:

χαχα! πάρε την Δήμητρα στου Παθιακάκη να σου πει…εγώ που την πήρα το απόγευμα όλο για σένα μου έλεγε και που χάθηκε αυτό το παιδί κτλ…:naughty:

Άσε ρε, σε τα μας?

Υπόσχομαι να μην κάνω ούτε ένα σωστό κοντρόλ στις πάσες σου, θα θυμάσαι τον Λέτο με νοσταλγία! :smiley:

Λοιπόν:

Σάββατο 8/5. 19:00-20:30
Aίαντας Ανθούσσα (ακριβώς στα όρια μεταξύ Παλλήνης και Γέρακα)

Με αυτοκίνητο/μηχανή:
Aπό Μεσογείων: Aνεβαίνουμε προς Σταυρό, τον περνάμε και συνεχίζουμε όλο ευθεία στη Μαραθώνος μέχρι που συναντάμε τον κόμβο της Αττικής Οδού. τον περνάμε και στρίβουμε στο πρώτο φανάρι αριστερά (στη γωνία βλέπουμε το στάδιο της Παλλήνης), συνεχίζουμε για περίπου 200μ. και βλέπουμε στο αριστερό μας χέρι μία πίστα καρτ και στο στενό πίσω της το γήπεδο.
Από Αττική Οδό: Bγαίνουμε στην έξοδο 15. Αν βγήκαμε από την κατεύθυνση προς Μαρούσι, συνεχίζουμε ευθεία μετα το φανάρι της εξόδου, συνεχίζουμε για περίπου 200μ. και βλέπουμε στο αριστερό μας χέρι μία πίστα καρτ και στο στενό πίσω της το γήπεδο.
Αν βγήκαμε από την κατεύθυνση προς αεροδρόμιο, στρίβουμε αριστερά στα φανάρια της εξόδου και μετά στο πρώτο φανάρι αριστερά (στη γωνία βλέπουμε το στάδιο της Παλλήνης), συνεχίζουμε για περίπου 200μ. και βλέπουμε στο αριστερό μας χέρι μία πίστα καρτ και στο στενό πίσω της το γήπεδο.

Με Προαστειακό: Kατεβαίνουμε στον σταθμό “Παλλήνη”. Βλέποντας προς Παλλήνη τα γήπεδα είναι στο αριστερό μας χέρι στα 200μ. ακριβώς πάνω από την Αττική Οδό.

Λεωφορείο. Υπάρχουν λεωφορεία που ανεβαίνουν τη Μαραθώνος και κάνουν στάση στο ύψος του σταθμού του Προαστειακού της Παλλήνης, αλλά δεν ξέρω νούμερα, αν κάποιος ξέριε κάτι παραπάνω ας γράψει.

Ρε μένω Παλαιό Φάληρο! αν παίζαμε Κόρινθο πιο εύκολα θα ερχόμουν!:stuck_out_tongue:

dude Θα με μαζέψεις απο πουθενά?

Oυάου, πρώτη φορά θα κατέβω στο σταθμό Παλλήνη!!

Σταθμοί προαστιακού και μετρό είναι στο ίδιο μέρος?

Νομίζω Νερατζιώτισσα ο ηλεκτρικός και ο προαστιακός έχουν κοινό σταθμό…

Για Πλακεντίας νομίζω το ίδιο ισχύει…αν ξέρει κάποιος ας πει…

επίσης σημαντικό για άνεργο άνθρωπο…το εισητήριο προαστιακού πόσο πάει ? :?

1 ευρώ μέχρι Κορωπί.

1 Like

Kαι για Πλακεντίας ισχύει

Κοπμλέ…κάτι είχα ακούσει για 8 πήγαινε έλα για αυτό ρώτησα…τότε μπορώ να σκάσω και μόνος μου αν είναι 200 μέτρα περπάτημα…

βγάζουμε φίλο δουδ νουμερο ένα, του πεσε δουλειά.

παίζει να ρθει κανένας από δω ή να ρωτήσω πάλι τον δεύτερο μπας κ άλλαξε γνώμη? :stuck_out_tongue:

Ρώτα τον, θα κάνω και εγώ μία προσπάθεια για τον φίλο που είχα φέρει τα Χριστούγεννα (Σκόκο).
Duderinho να μιλήσουμε στο τηλέφωνο μέσα στη μέρα.

Εγω εχω σταντμπαι φιλο!
Αμα δεν εχει γραψει κανεις μεχρι το απογευμα να δηλωσει του λεω για σιγουρα…

Επειδή έμεινα χωρίς αυτοκίνητο για το Σ/Κ, παίζει να περάσει κανένας από Γαλάτσι να με πάρει;