Η μάχη των τιτάνων

O ΛΑΟΣ ΘΕΛΕΙ COZY !!!

COZY ΦΑΝΕΡΩΣΟΥ !!!

Μηπως ειναι ΑΜΠΑΛΟΣ και δεν εμφανιζεται???

Τον ξέρεις προσωπικά απ’ότι βλέπω… :lol: :lol: :lol:

Δεν τον ξερω κιολας, απλα εχουμε γνωριστει στην οναρ οταν επαιζε μουσικη ενα βραδυ.

ΥΓ:Cozy, πλακα κανω!!

Ο Cozy ειναι ντιπ αμπαλος. Τελειως λεμε. Αλλα 1,95 γομαρι, κεφαλια δεν προκειται να χανει. Κι επειδη δεν μας βλεπω να μαζευουμε ατομα εδω πανω, προτεινω η dream team της Αθηνας να παιξει με την Θεσσαλονικη. (Θα γραψω τον Κωφιδη στο rocking και θα σας πατησουμε. :stuck_out_tongue: )

Λίγα τα λόγια σου για τον Πίτερ Κράουτς του ρόκιν ! Αντε μπράβο !!!

Εγώ θα φέρω και ένα φίλο μου στο μάτς. Μπρούνο τον λένε και είναι Ιταλός…

Αν κλαδευει οτι κινεται τον ξερω.

Ο λαός (και δη οι γυναίκες) θέλει Cozy, αλλά κι ο Cozy θέλει μπάσκετ! Πάντως θα έρθω ευχαρίστως να παρακολουθήσω ωσάν ένας απλός φίλαθλος. Κι όχι μόνο αυτό. Θα στοιχηματίσω και ενάντια στην ομάδα του Monte οπότε θα βγάλω και χρήμα. Στάνταρ. :stuck_out_tongue: 8)

Οκ, τότε να φέρω κάμερα για να κάνουμε παραγωγή τσόντας. Πρωταγωνίστρια εξ Ιταλίας… Τσιριολίνα λέγεται!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αφού υπάρχει ανταπόκριση μεγάλη λοιπόν, να προτείνουμε ημ/νίες για να καταλήξουμε…

Εγω ειμαι ελευθερος οποτε θελετε καθως μεχρι το Μαρτιο θα κοπροσκυλιαζω, απλα προτινω οποτε παμε να παμε πρωι αν γινετε, οχι οτι εχω προβλημα να γινει απογευμα αν δεν μπορει καποιος το πρωι, απλα πιστευω οτι αν παιξουμε πρωι θα ειναι πιο ωραια.

Βρε κορίτσια που είσαστε όλες να κάνουμε κι εμείς cheerleading team?

Αχ, κι έχω καιρό να γελάσω!

Εεεε… όχι.
Τι λέτε για Πέμπτη ή Παρασκευή;

Na etoimaso merika apo auta pou forane sta xeria? :lol:
pos legonte? “pon pon” 'i kapos etsi…

Μεσα εγω, αν μπορουν ολοι παμε τοτε.

Κι εγώ μέσα μάγκες…

Na etoimaso merika apo auta pou forane sta xeria? :lol:
pos legonte? “pon pon” 'i kapos etsi…[/quote]

Ναι, μόνο τα μπατόν θα μας λείπουνε!

Και το ιδανικό θα είναι να υπάρχει ανταπόκριση από το rocking.gr 8)
Να καταγράψει τις θεαματικές μας ενέργειες…

Πέμπτη (υποθέτω λέτε αύριο…) παίζει ο βάζελος και μάλλον θα παίζω και εγώ μπάλλα… Παρασκευή είμαι μέσα με τα 1000. Αν κανονιστεί για Πέμπτη, θα ακυρώσω την άλλη (τρέχουνε οι υπόλοιποι αντίπαλοι :smiley: ) και θα έρθω σε εσάς…

Καλά μωρέ , αν υπάρχουν τρεξίματα, πάμε και την άλλη βδομάδα. Δε χρειάζεται να αγχωθούμε να κλείσουμε και να πάμε εκεί 6 άτομα. Δεν είμαστε καν 10 ακόμα.

Το ματς θα είναι ζωής και θανάτου, αυτό ξέρω.