Η μάχη των τιτάνων

Να κανονίσουμε γήπεδο παίδες…
Ποιος θα αναλάβει την πρωτοβουλία;

την παρασκευη το απογευμα δεν μπορω, δυστυχως αλλα το πρωι μπορω χαλαρα
που λετε να παμε να παι3ουμε?

Ρε πάτε καλά ρε που θέλετε να παίξουμε πρωί. Το πρωί είναι για ύπνο, το μεσημέρι για πρωινό καφέ και τσιγάρο, και το απόγευμα για μπάλα. Υπάρχουν μερικά στάνταρ στη ζωή.

+1

από βδομάδα γκάις…

Κόζυ θα παίξεις τελικά μόνος φουνταριστός ???

και εγω απογευμα προτιμω αλλα απλα ειπα τι μπορω την παρασκευη

Ωραια, τι λετε για δευτερα απογευμα?
Προτινετε και γηπεδα οσοι ξερετε.

Για γηπεδάκια, κοντά σε σταθμό Χαλανδρίου, Παλλήνη, Μαρούσι και Αγ.Παρασκευή, έχω τηλέφωνα. Επειδή όμως είμαι “αυτοκινούμενος” μπορώ να πάω σε όποια άλλη περιοχή θέλετε …(με λίγα λόγια είμαι βολικός!!!)

Οι ηττημένοι θα πρέπει να κάνουν αποθεωτική κριτική στο forum, για δίσκους που επέλεξαν οι νικητές!!!

karvou θεούλη μέσα ! Τέλεια ιδέα !!

Παίδες αν δεν μαζευτούμε 10άδα, έχουμε πολλούς φίλους μπακ-απ. Κάρβου ο Χρήστος παίζει άνετα, έτσι ??

Αν δεν φωνάζει υπέρ της ομάδας μου το γειτονάκι και εξαιρετικό κορίτσι, tinkerbel, δεν κατεβαίνω στο γήπεδο… Δεν θα με βάλετε να βγάλω την ιδρωμένη φανέλα του rocking.gr με το νούμερο 10 για να βάλω την φρεσκοπλυμένη της Μπάρτσα, έτσι για ψύλλου (ή ψηλού αν έρθει και ο κόζυς) πήδημα !!!

Επίσης… Το ριβιού θα το κάνω είτε εγώ, είτε ο κόζυς… Κόζυ έλα ! Θα βάλουμε τις τσίρλίντερς να σε προσέχουν !!

Άσχετο, τώρα που είπες 10. Ο Γκαλάς στη Τσέλσι, φορά το 10!!! Να πέσει ο ουρανός να μας πλακώσει δηλαδή…

Οι υπόλοιποι βρίσκονται (και εύκολα) από όλους μας. Έχω βρει άλλους 8, μολις 3 ώρες πριν τη μπάλλα (μία φορά, αμφιβάλλω για 2η). Κανονίζουμε μέρα, ώρα, μέρος, δηλώνουν όσοι μπορούν και μέτά τα βρίσκουμε.

Δηλώστε περιοχές που σας βολεύουν να παίξουμε (πείτε και αν σας χαλάει η Δευτέρα, ή μάλλον πείτε πότε ΔΕΝ μπορείτε μέσα στην άλλη εβδομάδα).

Κάνω την αρχή:

Με βολεύει ό,τι είναι εντός Αττικής και αποκλείεται να έρθω Πέμπτη 5/10 βράδυ και Παρασκευή 6/10 (ολόκληρη) λόγω εξεταστικής.

:oops: Αφού το θέτεις έτσι αγαπημένο μου γειτονάκι, θα είμαι εκεί οπωσδήποτε! Επίσης φτιάχνω και την ομάδα των cheerleaders για να σας υποστηρίξουμε ώς οφείλουμε (η Ράνια σχεδιάζει τις στολές), καθώς και μια ομάδα για πρώτες βοήθειες με την Σόφι σε περίπτωση ανάγκης! :lol: :lol: :lol:

Θα ξυρίσω τα πόδια μου για να είμαι ταχύτερος ρε κουφάλες.

Για Δευτερα απογευματακι, μεσα!
Τα γκολποστ θα εχουν το φυλακα αγγελο τους!

θα βάλω όλη μου την έμπνευση σε αυτές τις στολές. PVC κορσέδες, τούλινες φούστες, δερμάτινα pon-pon και δεν συμμαζεύεται.

όσο για τις νοσοκόμες μας δυο εικόνες χίλιες λέξεις:

Και κανονίστε να παίξετε στο 5x5 του Περισσού που είναι και διπλα μου.
Mην τρέχω άρρωστο παιδί… :lol:

Γαμώτο, λείπει και η Άννα Μαρία να δώσει ένα χεράκι! Μούρλια θα ήταν με κορσέ!

τι θα γινει ρε παιδια θα προτεινει κανενας ημερομηνια?

Ε κλείστε για Δευτέρα, αρκεί να ποστάρουν οι ενδιαφερόμενοι και είτε να λένε αν μπορούν, είτε ν αντιπροτείνουν.

Αύριο, θα κλείσω στα γηπεδάκια του Καραπιάλη (κοντά στο σταθμό του μετρό στο Χαλάνδρι). Θα κλείσω για βραδάκι (μετά τις 9) εκτός αν με τις δουλειές (υπάρχουν και αυτοί που δουλεύουν) δεν προλαβαίνετε. Ενστάσεις και αντιπροτάσεις δεκτές μέχρι αύριο το μεσημέρι-απόγευμα. The end is near…

Επαναλαμβάνω, αν δε βολεύει η περιοχή, πείτε το. Εγώ έρχομαι παντού…

Επιπιλέον συμμετοχές, γίνονται δεκτές με κλειστά τα μάτια… Για χαβαλέ θα πάμε εξάλλου!!!

(Unholy, τι κερί χρησιμοποιείς? κάνει δουλειά? :stuck_out_tongue: )

Αν είναι κοντά στο μετρό ok.
Μήπως όμως βολεύει περισσότερο στο Village πίσω;

Υποθέτω λες τα του Λάκη στη Φραγκοκλησιάς. Έχω τηλέφωνο και από αυτά αν είναι.

Όποιος θέλει όμως να πάει με συγκοινωνίες μέχρι εκεί λεωφορείο και προαστιακός μόνο.

Εννοείται ότι όσοι μένουμε κοντά (π.χ. εγώ, cozy) θα περάσουμε από σταθμούς και κεντρικά σημεία με τα αυτοκίνητα. Σιγά μη περπατάτε μέχρι τα γηπεδάκια. για γυμναστική είμαστε τώρα? :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

Στο δικό μου αυτοκίνητο δε χωράτε πολλοί. θα έχω πάρει και τις νοσοκόμες μαζί!!!

Αποφασίστε και πέστε μου. Λάκης Vs Καραπιάλη Vs anything else.

(γήπεδα συγκρίνω, μην υπάρξει παρεξήγηση. Ο Λαρισαίος δε συγκρίνεται με κανένα…)

95% ειμαι μεσα!