Η μάχη των τιτάνων

Αν προλαβει να στεγνωσει, πιστευω οτι δε θα πουλησω το φαμιλυ

2 Likes

Το συγκεκριμενο παπουτσι ειναι του αδερφου του που ειναι γιατρος, αρα μορφωμενος ανθρωπος με μυαλο, δυσκολο να ειναι Λιβερπουλιαν… και εδω και καμια δεκαετια, ουσιαστικα το νοικιαζω εγω καθε καλοκαιρι για 4-5 ματς, τον υπολοιπο χρονο πιανει σκονη στο πορτ μπαγκαζ του Παντελη

Οταν λεω το νοικιαζω, εννοω οτι πληρωνω με γκολ, θεαμα και ασσιστ

2 Likes

Πες μας 44 αριθμους για το τζοκερ :stuck_out_tongue:

Ας παίξουμε και την άλλη Κυριακή να έρθουν με φανέλες Άρσεναλ με το logo του Europa στο μπράτσο για συμπαράσταση.

Πάλι 1 στις 20 θα έχεις, πολύ κοντά σε πιθανότητες Λιβερπούλ για πρωτάθλημα.

Done.

Τέλεια, είμαι σε σωστό mood.

3 Likes

Γύρισα το πόδι μου στις αθλοπαιδιές του Σαββάτου γτχμ, το πλάκωσα πάγο τώρα, θα δείξει σε λίγο την πορεία του, δεν ακυρώνω προφανώς αλλά με βλέπω τέρμα για αύριο αν τυχόν πρηστεί παραπάνω…

4 Likes

Περαστικα. Πηγα σημερα για μπαλα, παροτι ποναει το γονατο. Δυο εξοδοι σε κορνερ και 2-3 σπριντ + αποκρουσεις ηταν αρκετες για να με κανουν να σκεφτομαι οτι δεν παω καθολου καλα. Επικινδυνη θεση το τερμα, το νου σου. Μαγνητικε τομογραφε, here I come.

5 Likes

Για μένα οι αθλοπαιδιές του Σαββάτου περιλάμβαναν αποκλειστικά κρυφτό με το «ανηψάκι», και πιάστηκε ο λαιμός μου την ώρα που φυλούσα (pathetic :joy:). Δε μπορώ να στρίψω λαιμό. Περαστικά, συμπάσχω

5 Likes

@nnnkkk αρχισανε τις κλαψες ολοι, θα τους γαμησουμε αυριο

3 Likes

Έρχομαι από δύο σερί ξενύχτια (σαν άλλος Ροναλντίνιο θα έλεγε κανείς) μπας και το κάνουμε λίγο δίκαιο.

1 Like

Το σώσαμε τελικά το πόδι μερικώς, με λίγο/αρκετό πάγο χτες ώστε να μην πρηστεί + επιβεβαιώθηκε η ανεκτή του κατάσταση, σε πρωινό σημερινό ελαφρύ τρέξιμο… έμεινε ο πόνος βέβαια τώρα, αλλά με λίγη προσοχή και μια καλή επιστραγαλίδα, θα γίνει δουλίτσα… περαστικά ρε @jonkyr, σιδερένιος στην επόμενη τιτανομαχία!

@martian, αιώνιε έφηβε, ο 2ος φίλος τελικά θα μας τιμήσει?

3 Likes

O 2ος φίλος τελικά μας πιστόλιασε άρα είμαστε 11.

νταξ θα ξηγηθεί ο γηπεδάς μάλλον σε συνεννόηση με Παντελή, δεν πειράζει… παρ’ όλα αυτά, αν σε κάποιον σας προκύψει έξτρα φίλος, ευπρόσδεκτος εννοείται

1 Like

Δηλαδή οι απειλές για κλαδέματα γίνονταν εν γνώσει σε συμπαίκτη? :stuck_out_tongue:

Κι εγώ χθες το παρατραβηξα

Αν το μετρήσουμε σε βάρος φανέλας, αν λείψει ένας Αρσεναλαιος τότε είμαστε στα ίδια

Μετά λύπης διαπιστώνω ότι δε βρίσκω πουθενά τη φανέλα της Άρσεναλ, δεν πειράζει θα την αντικαταστήσω με κοκκινη TEITANBLOOD το ίδιο βαριά και ποτισμένη με αίμα θα είναι.

1 Like

Ωραία ήταν και σήμερα, εξαιρετικός ο καιρός για μπάλα. Χάλασαν οι ισορροπίες λόγω του παίχτη γηπέδου (πολύ καλός, αλλά ήθελε μια μπάλα δική του, nnnkkk που φαίνεται παίχτης που την παίζει - τη μπάλα - με τη μία, ξενέρωσε νομίζω), αλλά κλάην.

pantelis79, next time θα παραγγείλουμε από το ψητάδικο του άτεγκτου επόπτη. Δεν ξεχνώ.

7 Likes

Γαμώ ήταν, ωραίος καιρός, ψιλοϊσορροπημένες ομάδες (αν εξαιρέσουμε τον εξωσχολικό που ατομιστής μεν, μπαλαδόρος δε), καλή και θεμιτή κόντρα με λίγο πιο τσουρουκάδικες μονομαχίες αυτή τη φορά (είχαμε μερικά τσαφ και μερικές ξώφαλτσες κλωτσιές παραπάνω, πάντα σε λογικό και ποτέ αντιαθλητικό πλαίσιο). Υπόσχομαι την επόμενη φορά να σέρνομαι λιγότερο (σόρρυ :Ρ) και, σε μια σημείωση προς τον εαυτό μου, σίγουρα τα πιτόγυρα θα ήταν καλό να είναι μετά και όχι πριν το ματς.

Χάρηκα που σας ξαναείδα, πάμε πάλι όποτε θέλετε. Την επόμενη φορά να έχει και μάσα, καλά λέει ο dude (γέλασα πολύ με το “άτεγκτος επόπτης”).

7 Likes

46 χρονων, δεν υπαρχει δικαιολογια :stuck_out_tongue:

3 Likes

Παιδιά, εγώ ντρέπομαι λίγο, θα το πω τώρα που δεν ήμαστε τετ α τετ και δεν θα φάω κράξιμο in my face, αλλά άκουσα για σουβλάκια και έκανα κοκοκο διακριτικά, γιατί έχω στο σπίτι χοχλιούς μπουμπουριστούς, από μητέρα φίλης που ήρθε 2 μέρες Αθήνα, μας τους έφερε από Κρήτη (άλλο τώρα και αυτό, ανέβηκε η άλλη Αθήνα με μια τσάντα χοχλιούς στη βαλίτσα της, τεσπα, ας μην κρίνω μιας και για μας δούλεψε η καημένη) ΚΑΙ μας τους μαγείρεψε!

την επόμενη φορά δεσμεύομαι για σουβλάκια και εγώ, σήμερα οκ, λύγισα, αδυναμίες είναι αυτές, τους σκεφτόμουν από τις 7 που έφυγα για την μπάλα, έχοντας φάει ήδη τη μισή πιατέλα…

α ναι, καλά παίξαμε επίσης :stuck_out_tongue:
αφού δεν μετρήσαμε και κανέναν actual τραυματία με τόσα παρδαλά που έγιναν, όλα κρέμα

next time λοιπόν, με περισσότερη συμμετοχή!!

7 Likes

Αυτό είναι το διαπιστευμα του τι απίστευτος υπερπαιχτης είμαι. Ξενέρωσα λίγο η αλήθεια είναι, αλλά ο καθένας έρχεται για να περάσει καλά, αν ήθελε να κάνει τρίπλες καλά έκανε. Πάντως χάσαμε πολλές φάσεις επειδή την κράταγε παραπάνω.

Overall, όλα τα παιδιά που μαζεύτηκαν είναι καλοί άνθρωποι άρα να έρχεστε περισσότεροι, η μπάλα είναι δευτερεύον και επειδή τώρα που έχω αρχίσει να γυμνάζομαι θα είμαι σαν τον Kane στην Πρεμιερ

Ειδική μνεία στον @kbil που βγάζει 1000% αυτό το vibe

image

7 Likes