Η μάχη των τιτάνων

Τι στορ μωρέ :stuck_out_tongue:, θα ρωτήσουμε εμείς Κυριακή και θα σου πούμε, ίσως αγοράσει κι ο @nnnkkk να γιορτάσει το πρωτάθλημα

1 Like

Κατά τις 7 που λέτε πάντως εμένα με βολεύει εξαιρετικά.

1 Like

Λοιπόν, σε μέτρια προς κακή κατάσταση είμαι, αλλά νταξ, αν κρίνω από το προηγούμενο ματς, δε χρειάζεται και κάτι παραπάνω για να νικήσουμε άνετα, οπότε λέω να έρθω για την μπάλα πριν τις μπύρες.

4 Likes

Super

Άρα μέχρι τώρα

@nnnkkk
@pantelis79
@kbil
@martian
@ChrisP
@Lupin
@dude
φίλος Lupin 1
Φίλος Lupin 2
Φίλος Παντελή 1

σίγουρη δεκάδα και αναμένουμε φίλο/φίλους @martian και εάν ο @pantelis79 έχει κάποιον άλλο ακόμα… ο στόχος είναι 12άδα, ακόμα καλύτερα να πάει 14άδα για το μεγάλο

Super, so far λοιπόν:
@nnnkkk
@pantelis79
@kbil
@martian
@ChrisP
@Lupin
@dude
φίλος Lupin 1
Φίλος Lupin 2
Φίλος Παντελή 1

σίγουρη δεκάδα και αναμένουμε φίλο/φίλους @martian και εάν ο @pantelis79 έχει κάποιον άλλο ακόμα… ο στόχος είναι 12άδα, ακόμα καλύτερα να πάει 14άδα για το μεγάλο

Σκληρο. Noted down για το επομενο.

Να το κλείσω για Κυριακή 7 η ώρα; Όχι το μεγάλο…

1 Like

+1 άτομο από εδώ και ίσως τελευταία στιγμή σκάσει και ένα ακόμη φιλαράκι, αλλά δεν τον υπολογίζω προς το παρόν.

Νομίζω στις 7 βολεύει όλους μας, κλείσε Παντελή.

Κλείσε @pantelis79, το ίδιο με την προηγούμενη φορά, μια χαρούλα!

11 με φίλο @martian ,ένας ακόμα για 6x6 κ προφανώς όποιος παραπάνω έρθει no problem, για όποιον θελήσει αλλαγή κάποια στιγμή

1 Like

Εχω να παίξω απο προκοβιντιανες εποχες, ελπιζω να βρω (και να μου κανουν ακομα) τα παπουτσια. Μακ παιζετε;

Μακ, ναι. Αν φορας 43, εχω ενα εξτρα ζευγαρι στο πορτ μπαγκαζ.

1 Like

Με βαση αυτους που τα εχουν φορεσει στο παρελθον και εχουν σκοραρει εντυπωσιακα τακουνακια, βολ πλανε και κεφαλιες, θα του ειναι πολυ μεγαλα οτι νουμερο και να φοραει, he cannot fill in those shoes.

2 Likes

Κλειστηκε για Κυριακη 7:30 (δεν ειχε 7). Αν δε βρουμε 12ο παιχτη, θα μας φτιαξει αυτος, δε θα εχουμε προβλημα.

1 Like

Μπα, πιο μεγαλο.

Μονο βεβαιο! Μυρωδιας ειμαι

1 Like

Η αληθεια ειναι οτι ειναι μικρο νουμερο για ποδοσφαιρικο. Τι φορας;

σούπερ… οκ ψάξτε όσοι έχετε κανέναν υπόψη, θα δω και εγώ αν ψήνει κανένας άλλος δικός μου

@kbil θα δω πιο βράδυ που θα κατεβώ στο αμάξι αν έχω ένα 44άρι (αν και δυστυχώς νομίζω ότι το βούτηξε ένας φίλος πριν το Πάσχα)

Έχουμε φτάσει στο σημείο που και τα παπούτσια των Λιβερπουλιανς είναι πολύ μεγάλα για τους άλλους

1 Like

Εσυ διπλη καλαμιδα αυριο, μπρος πισω, κι ο μαρσιαν κι εγω φερνουμε κοσμο :stuck_out_tongue:

@ChrisP στειλε κανα στοιχειο επικοινωνιας (κινητο δηλαδη) στον @Lupin η’ σε εμενα για να υπαρχει σε περιπτωση που κατι τυχει, νομιζω μονο το δικο σου δεν εχουμε.

1 Like

Σαν τον Kane θα σας κάνω πλάκα

εντωμεταξύ, ο ένας εκ των φίλων μου θα φέρει λέει 3 φανέλες Arsenal να μοιράσει εδώ και κει, αφού του είπα ότι η Κυριακάτικη τιτανομαχία έχει αποκτήσει σχεδόν θεματικό χαρακτήρα :stuck_out_tongue:

1 Like