Η μάχη των τιτάνων

Τρομάζω στη σκέψη του τι πρέπει ν’ απαντήσω…

Ήθελα κι εγώ να γίνω 3Τ στη θέση του 3Τ.

Ναι, ρε, μ’ αρέσει! Λέγε…

2 Likes

Ωραία, αν έχει 35 βαθμούς την Κυριακή και παίξουμε και οι 2 εν τέλει, θα φροντίσω να στο σερβίρω ψητό από τις 2 που θα φέρω.

2 Likes

Τι θέλω και το ανοίγω το στόμα μου, με τον διάβολο που μπλέξαμε;!;

3 Likes

Θα έχει και πρασινάδα μαζί, ολοκληρωμένο γεύμα.

2 Likes

Ωραίο αθλητικό πνεύμα, μεσιέ. Συγχαρητήρια…

Κανένας σεβασμός στην ηλικία του άλλου και στο γεγονός ότι μπαίνει στη διαδικασία να σκεφτεί να παίξει ποδόσφαιρο μετά από 20 σχεδόν χρόνια, για την παρέα και τη φάση.

Αλλά τι να αναμένει κανείς από εσένα, βρε hooligan, που θες να έρθεις με καπνογόνα. Μέχρι και τα ρούχα της αντίπαλης ομάδας είσαι ικανός να κλέψεις και να τα κρεμάσεις εν είδει τροπαίου/λαφύρου στα κάγκελα και ύστερα να τους βάλεις φωτιά. Αιμοβόρε!

Αν δεν εμφανιστώ στον αγωνιστικό χώρο, θα ξέρετε who’s to blame!

3 Likes

Να ξέρετε ότι δεν κατάλαβα τίποτα από το μεταμοντέρνο trash talking που μόλις συνέβη.

11 Likes

:joy: :joy: :joy:
Αυτο σκεφτομουν - πολυ meta το ψητο το κρεας.

Κατα ταλλα, δηλωνω συμμετοχη στην αλητεια της κερκιδας και της μπυρας.

4 Likes

Περιμενω και τους δυο σας να πατησετε το γρασιδι και να κλωτσησετε την μπαλα.
Χρειαζομαστε κορμια, ειτε ξερουν ειτε δεν ξερουν μπαλα.

3 Likes

Μην φοβάσαι ρε, ας γιατρευτεί το πόδι και όλα θα γίνουν.

1 Like

Ειδικα κορμια που δεν ξερουν!

3 Likes

Πάμε πάλι μια, για να μην χαθούμε/ξεχαστούμε

Τιτανομαχία 31/7 Κυριακή

ΠΑΡΟΝΤΕΣ
Lupin
@QuintomScenario
@martian
@nnnkkk
@pantelis79
@kbil
@ChrisP (με μικρή επιφύλαξη)
@The_Black_League (με αστερίσκο επίσης)

ΟΧΙ
Jonkyr
Παργαλάτσος
osfp7
samis
Original1924

ANAMONH
@dude
@apostolisza8

Αν ξεχνάω κάποιον παραπάνω/θέλει να προστεθεί κανείς, feel free…για να δούμε αύριο πάνω κάτω πόσοι ήμαστε, να κλείσουμε σιγά σιγά -αν ο Mac anyway είναι ανοικτός, μην τυχόν χρειαστεί να ψαχτούμε αλλού- και κυρίως να μας στείλει link το μενού του σουβλατζίδικου ο Παντελής, να έχουμε έναν κάπως πιο χειροπιαστό στόχο για τη Κυριακή…

2 Likes

Ο dude μού είπε προφορικά την περασμένη Κυριακή ότι ολοκληρώθηκαν οι συμμετοχές του στις αθλοπαιδιές της εαρινής σεζόν, μετά από ερώτησή μου αν θα έρθει για ποδόσφαιρο. Just sayin’…

Αύριο που θα βρεθώ στην περιοχή του καταστήματος, αν βρω τα παπούτσια που μου υπέδειξες, θα τ’ αγοράσω και θα συμμετάσχω και στο παιχνίδι. Αναμείνατε τελική απάντησή μου. Χρειάζεται και τίποτα παραπάνω (π.χ. κάλτσες, επικαλαμίδες);

Επίσης, για τι ώρα μιλάμε/σκέφτεστε, ώστε να προγραμματίσω την έγκαιρη επιστροφή μου, καθώς μάλλον θα είμαι εκτός Αθηνών;

Κάλτσες; Επικαλαμίδες; Στην τιτανομαχία χωρίς σουγιαδάκια και σιδερογροθιές δεν έρχεσαι.

Δεν χρειάζεσαι τίποτα, εγώ δεν φοράω τίποτα έξτρα δηλαδή και έχω βγει αλώβητος.Μην αγχώνεσαι.

2 Likes

Ε κάλτσες οκ, κλαιν κ αν ναι κλαιν κ αν δε… εγώ θα κρατάω σίγουρα +1 ζευγάρι παπούτσια +1 κάλτσες + 1 καλαμίδες +1 γάντια για τέρμα, όλα πλυμένα σενιαρισμένα για πάσα χρήση, just saying… ώρα τώρα, υποθέτω κατα 7-8; Να έχει λίγο δροσίσει κιόλας;

Dude κρατάω στο «αναμονή» γιατί είναι πονηρός αυτός :wink:

(Btw παπούτσια τώρα, από τα παραπάνω που είδες, όλα πλην αυτά με τις κανονικές τάπες, μια χαρά είναι)

7 το νωρίτερο παίδες, αν παίξουμε νωρίτερα θα μας μαζεύουν με το κουτάλι. Ιδανικά 8-9.30 θα έλεγα εγώ.

3 Likes

Δώσε ένα παράδειγμα ζευγαριού από την κατηγορία προς αποφυγή, να δω αν εννοούμε το ίδιο.

Summary

13 Likes

Τάπες πάσης φύσεως σε τέτοιο γήπεδο=πρόβλημα, προτιμάς ότι έχει σχαρίτσα ή τις μικρές αυτές ταπούλες στα δεξιά

4 Likes

Borog Turf, το νέο doom metal συγκρότημα που κάνει πάταγο στη Σλοβακία

9 Likes

Οριστικά μέσα εγώ, θυμίστε μου να πάρω παπούτσια μέχρι την Παρασκευή :exclamation:

4 Likes