Η μάχη των τιτάνων

Πιθανώς να μπορώ και εγώ να βρω 1-2 άτομα, αν χρειαστεί.

Αυτά λέει κι ο Edu στον Arteta

3 Likes

:rofl:

@osfp7 ειναι βορειος?
@samis παιζει μονο μπασκετακι?

Ναι. Θα κατέβω αύριο για σλιπνοτ βέβαια αλλά αυθημερόν (δεν μπορώ παραπάνω λόγω δουλειάς). Θα αφήσω μόνο του τον @martian να σηκώσει το λάβαρο της Αρσεναλαρας λοιπόν :stuck_out_tongue:

4 Likes

Αν κατεβεις την αλλη Κυριακη σου πληρωνω το τρενο και κερναω σουβλακια :stuck_out_tongue:

Επισης, τι παει να πει αυθημερον :open_mouth:
5 + 5 ωρες στο αμαξι/τρενο?!

1 Like

Επίσης, τι αυθημερόν για Slipknot ρε φίλε, ας κατέβαινες αυθημερόν για μπαλίτσα, πιο καλά και πιο φθηνά θα ερχόταν :stuck_out_tongue:

3 Likes

Εγώ που θα έρθω την άλλη Κυριακή, παίζει να μου πληρώσεις ακτοπλοϊκά για Αμοργό?

4 Likes

Σε ακούω αλλά τα έχω από το 20 τα γαμημενα και ήταν άλλες οι συνθήκες τότε. Το αυθημερόν είναι ταλαιπωρία και λίγο μαλακια αλλά ήταν το μόνο που βόλευε…

Κουιντομ τα σουβλάκια είναι άκρως δελεαστικά αλλά θα είμαι Κέρκυρα το άλλο σκ (αν την σκαπουλαρω από κοβιντ στο live)

Εκδρομή με λεωφορείο μαζί με άλλους τρελούς :sweat_smile:

2 Likes

Αν με παρεις μαζι και πληρωσεις το AirBnB/δωματιο/ξενοδοχειο, γιατι οχι?

1 Like

Βρίσκομαι Κέρκυρα τώρα. Πέφτει κομματάκι μακριά αλλιώς θα τιμούσα χεχε

1 Like

Το λοιπόν…

Η σκυτάλη παραδόθηκε.

Πρώτη ερώτηση: Παίζετε στο Campeon Football Club, του Β. Λάκη;

Δεύτερη ερώτηση: Τα σουβλάκια κ.λπ. που ακολουθούν λαμβάνουν χώρα εντός του χώρου ή σε έτερο μέρος;

Τρίτη ερώτηση: Επειδή θα βρεθώ μεσοβδόμαδα σε απόσταση αναπνοής από το συγκεκριμένο μαγαζί και οι τιμές αυτές είναι εντός του comfort zone μου, ακόμα κι αν παίξω για μία φορά (π.χ. την προσεχή Κυριακή), μπορεί κάποιος να υποδείξει, σ’ εμένα τον ανίδεο, τι θα ήταν κατάλληλο από αυτές τις επιλογές, should I choose to accept the Sunday mission;

Όπως καταλαβαίνετε, το σκέφτομαι έντονα να μην εμφανιστώ αποκλειστικά στο μετά την αθλοπαιδιά σουαρέ, αρκεί, βέβαια, να έχει αγοραστεί ο κατάλληλος εξοπλισμός.

1 Like

Guys επειδη εχει γενεθλια ο πατερας μου την Κυριακη και θα κανει γιορτη Κυριακη απογευμα (ηλπιζα μηπως την κανει Σαββατο βραδυ ή Κυριακη μεσημερι) εγω δυσκολο να παρεβρεθω ακομα και στα μετα το ματς :frowning:

Καλο παιχνιδι και ελπιζω με αγαπητους συμφορουμιτες οπως τους @QuintomScenario @kbil @nnnkkk που θα παρεβρεθουν να εχουμε και αλλη ευκαιρια να γνωριστουμε

6 Likes

Λοιπόν:

  1. Παίζουμε στο ΜΑC, εδω, είναι σχεδόν δίπλα στον Λάκη
  2. Επειδή δεν έχω ασχοληθεί με το concept ούτε εγώ, έχω την ίδια απορία… υποθέτω ο @pantelis79 που είναι ο πιο έμπειρος στο κομμάτι αυτό, θα μας διαφωτίσει
  3. Το παρακάτω είναι αξιοπρεπέστατο παπουτσάκι, μιας και δεν παίζεις συχνά -έως ποτέ-, δεν βρίσκω τον λόγο για κάτι ακριβότερο… παρ’ όλα αυτά, πιθανότατα/σχεδόν σίγουρα δλδ, θα έχω ένα β’ ζευγάρι καβάτζα (φθαρμένα ελαφρώς, πλυμένα σενιαρισμένα δε) για παν ενδεχόμενο και ανάγκη, 44 1/2 (καλό θα είναι αν αγοράσεις, να τα πάρεις ένα κλικ μεγαλύτερο νούμερο, για να είσαι άνετος και να μην χτυπάς τα μπροστινά σου δάχτυλα σε σουτ ή whatever… εγώ παίρνω συνήθως/έπαιρνα anyway στις football ημέρες μου, 1 νούμερο πάνω από ότι φοράω κανονικά (45 ή 44 1/2 αντί 44)

Πάμε πάλι μια, να ξεκινήσουμε το spam :stuck_out_tongue:

Τιτανομαχία 31/7 Κυριακή

ΠΑΡΟΝΤΕΣ
Lupin
@QuintomScenario
@martian
@nnnkkk
@pantelis79
@kbil
@ChrisP (με μικρή επιφύλαξη)
@The_Black_League (με αστερίσκο επίσης)

ΟΧΙ
Jonkyr
Παργαλάτσος
osfp7
samis

ANAMONH
@original1924 σπάσε το Κυριακάτικο εμπάργκο σου
@dude

Aν η παραπάνω 8άδα βγει (προς Τετάρτη/Πέμπτη καλό θα ήταν να την κλειδώσουμε), θα θέλουμε min 2 άτομα για αμιγώς forum-ικό ματς.
Έχουμε 2 ήδη στην αναμονή + feel free to join όσοι δεν αναφέρεστε παραπάνω και ψήνετε, μια βδομαδούλα έμεινε, ας οργανωθούμε!

5 Likes

Προτιμουμε παντα εντος!

Θα μαθω και αν θα ειναι ανοιχτος και ο Mac και ο σουβλατζης και ξαναμιλαμε απο εδω.

2 Likes
5 Likes

κλαίει ο Αλεξάντερ, μόνος του στα αποδυτήρια…

4 Likes

Λοιπόν, δύο είναι τα σενάρια αν είμαι φρι την Κυριακή αυτή.

Πρώτον, αν δεν έχει ολοκληρωθεί η αποθεραπεία, και δεδομένου πως Tρίτη Youth Of Today σκοπεύω να αφήσω τα κόκκαλά μου, θα έρθω κατάλληλα προετοιμασμένος, κατά προτίμηση με κανά καπνογόνο και μουσικές για κερκίδα, αλλά την καλή, την ντόπια.

Δεύτερον, αν δω μες την εβδομάδα πως το πατάω και είμαι κομπλέ, θα δηλώσω συμμετοχή.

Θεωρώ άδικο να χωθώ στις μπύρες χωρίς να τις έχω κερδίσει βλέπετε.

7 Likes

Αν κρίνουμε από τις νίκες σου στο μπασκετάκι, ούτε μέχρι το τίλιο δεν θα έφτανες…

Αν εννοείς την προσπάθεια στον αγωνιστικό χώρο, βέβαια, στο δίνω.

6 Likes

Πέφτουμε ηρωϊκά στο γήπεδο και πάμε στην αθλητική Βαλχάλα, απλά γίνεται τακτικά αυτό όπως φαίνεται.

Σου αρέσει το κρέας στη σχάρα;

6 Likes