Η μάχη των τιτάνων

Δηλώνω πως σταμάτησα το τρέξιμο κάνα 2 βδομάδες μετά την τελευταία τιτανομαχια,για να μπορούν οι Αρσεναλαιοι να πάρουν καμιά νίκη σε σοβαρό ματς

2 Likes

Δεν μπορώ καν να θυμηθώ πότε ήταν η τελευταία φορά που έπαιξα ποδόσφαιρο.

Πρέπει να ήταν καλοκαίρι στο χωριό μου, πριν 20 χρόνια περίπου, όταν και μπορώ να ανακαλέσω μία στιγμή που έκανα τάκλιν στο χώμα, το οποίο κατέληξε σε επικό κόψιμο καραβολίδας και για το οποίο έλαβα συγχαρητήρια. Θυμίζω ότι παίζω αμυντικός ΙΔΙΑ ΒΟΥΛΗΣΕΙ, με πρότυπά μου το heavy metal δίδυμο της Πανάθας των '90s, ήτοι Ninja και Θανασάρα Κολιτσιδάκη.

Πέρα από την πλάκα, θεωρώ πως μπορώ να σταθώ σ’ ένα χαλαρό ματς για τη φάση και το χαβαλέ, αλλά δεν νομίζω ότι θέλω/μπορώ να τιμήσω την αθλοπαιδιά. Εξάλλου, δεν χρειάζονται και παπούτσια; Όπως και να 'χει, δεν αποκλείω τίποτα, ειδικά αν δεν σας βγαίνουν τα άτομα, αλλά κρατήστε με ως εφεδρεία.

Εφεδρεία, για το παιχνίδι, ε; Αν είμαι εδώ, το πιθανότερο σενάριο είναι να έρθω για παρακολούθηση, αλλά -κυρίως- για την κραιπάλη που ακολουθεί και το μπιζ μπιζέ (αν δω το παιχνίδι, γράφω και γραφική ανταπόκριση, αν επιθυμείτε).

Πάντως, ο @Lupin τα λέει πολύ ορθά παραπάνω για το ενδεχόμενο μπασκετάκι, ενώ @QuintomScenario, πίστεψέ με, και στο μπασκετάκι βγαίνουν πολλά memes, ειδικά όταν είναι παρών ο HHF/GtB/@martian και ειδικά αν παίξουμε εντελώς για το χαβαλέ (που έτσι θα βγει).

Σύνοψη: Αν είμαι εδώ, ναι στην παρουσία στον χώρο. Αν δεν βγαίνουν τα άτομα, ναι με επιφύλαξη στη συμμετοχή, αρκεί να μπορεί να με καθοδηγήσει και κάποιος αναφορικά με τον εξοπλισμό που θα χρειαστεί.

1 Like

Ο @Leviathan είχε έρθει να παίξει με Vans :stuck_out_tongue:

5 Likes

He was a sk8er boi

7 Likes

την επόμενη φορά θα έρθω με μποτάκια All Star, χάος και λεπίδι

3 Likes
  • Κοντομανικο (μην εισαι απο αυτους που παιζουν χωρις μπλουζα)
  • Αθλητικο σορτσακι
  • Παπουτσια με ταπες αλλα οχι καρφια - ισως γινεται να προμηθευσουμε
  • Αν δεν εχεις, τοτε παπουτσια μπασκετ για απειρες τουμπες και memes
4 Likes

Μέσα. 5χ5 ιδανικό, αν διαλέξετε 7χ7 θα γκρινιάξω στον παντελή αλλα θα ρθω

3 Likes

Γονατο-μεση-φυσιοθεραπεια. Δυστυχως δεν μπορω,

1 Like

Fixxxed. Οι απαραιτητοι χαρακτηρες μπολνταριστηκαν.

Ητοι Ninja και Conan.

1 Like

Γατμεραα?

5 Likes

Πιστευω οτι φταινε οι μπυρες. Να δεις που θα ριξει το φταιξιμο στο κινητο.

7 Likes

Δεν ειπα οτι ειναι στη σειρα βρε ρεταλια της κοινωνιας.

10 Likes

Α, Μετραγα ?
Τα αρμεγα (ποια?)
Αμα τραγε ?
Άρμα γατε?
Αρμέ γάτα?
Γάτα μερα?
Γαματε Ρα (περίεργη επίκληση σε Αιγυπτιό θεό)

9 Likes

Βαζεις δυσκολα στους γερους. Αρχικα παντως αυτη τη λεξη σκεφτηκα, αλλα μετα καταλαβα οτι εισαι πιωμενος και σταματησα να ασχολουμαι.

Καλημερα.

2 Likes

Ανησυχητικο οτι σκεφτηκες πρωτα τα γεραματα :stuck_out_tongue:

2 Likes

Reality check Ως τωρα κερδιζω.

Παει το Νισαν Τζουκ :grimacing:

1 Like

Λοιπόν, με ένα πρόχειρο scroll up, μιας και η άλλη εβδομάδα είναι και η τελευταία + έχω πάρει ενεργά τον ρόλο του admin σε τέτοια :stuck_out_tongue: , για να μην ψαχνόμαστε:

Τιτανομαχία 31/7 Κυριακή

ΠΑΡΟΝΤΕΣ
Lupin
@QuintomScenario
@martian
@nnnkkk
@pantelis79
@kbil
@ChrisP (με μικρή επιφύλαξη)

@The_Black_League (με αστερίσκο, ίσως μόνο για το ξεφτυλίκι μετά)
@RiderToUtopia (με αστερίσκο, ίσως μόνο για το ξεφτυλίκι μετά)

ΟΧΙ
@jonkyr

ANAMONH
@original1924 σπάσε το Κυριακάτικο εμπάργκο σου
@dude

αν ξεχνάω κάποιον/κάποιος θέλει να προστεθεί κτλ, feel free to edit the above accordingly

Πάμε λίγο να κλείσουμε έστω την 10άδα και βλέπουμε

soccer fail gifs | WiffleGif

7 Likes

Thanks για την βοηθεια στην οργανωση, λιγο motivation θελουμε εδω μεσα για να μαζευτει λιγος ακομα κοσμος!

Ισως να μπορω να βρω και κανα 2 ατομα παντως να φερω και φανταζομαι το ιδιο κι ο Παντελης. Οχι τιποτα πολυ καλους ε, να παιξουμε χαλαρα ειπαμε παμε.

@The_Black_League και @RiderToUtopia τους εχω σιγουρους τουλαχιστον για τις μπυρες και τα σουβλακια μετα παντως ε, μη με απογοητευσετε

5 Likes