Η μάχη των τιτάνων

mallon den exeis dei ta kyvika mou gi afto me ypotimas… oi gampes mou einai megalyteres ki apo tou karataidi… epaiza mpala mexri ta 12 mou… meta epaiza me tous kouklous mou…hehehehehe…

to karaiskaki???..THELO KI EGO NA PAIKSO :twisted:[/quote]
Tί θέση παίζεις;
Παντού…;

[size=1]Sorry guys my time is up…I’m leaving…[/size]

epithetiki… :smiley: …pantou…

Καραπιάλης & Λάκης γιοκ. Δεν έχουν για Τρίτη

Θα πάρω σε ένα ωραίο στην Εθνικής Άμυνας, αλλιώς θα τρέχουμε στα πρώην του Βαζέχα που έιναι άθλια. Θα ενημερώσω πάραυτα…

ΥΓ. Αν κλείσω στου Βαζέχα, με χαρά θα τα ξεκλείσω για οπουδήποτε!!!

Και Μαρούσι έχει κάτι ωραία. Γενικά ρίξτε τηλέφωνα (αν είχα θα παιρνα κι εγώ) γιατί τελευταία στιγμή δε θα βρούμε τίποτα.

Έκλεισα στου Βαζέχα.

10:15 στο όνομα μου (Καρβούνης). Έκλεισα (για όσους ξέρουν) το απομονωμένο γηπεδάκι που έιναι μακράν το καλύτερο (είναι τουλάχιστον αξιοπρεπές).

Αύριο θα σας ποστάρω χάρτες και τρόπους να πάτε ως εκεί. Επειδή η συγκοινωνία δεν είναι πολύ καλή για εκεί, όσοι θέλουν, ας μου στείλουν pm να συνεννοηθούμε. Ευχαρίστως περνάω να τους πάρω (σταθμοί Μετρό Χαλάνδρι και Δ. Πλακεντίας είναι δίπλα μου)

Οι εξέδρες είναι στο πλάι του γηπέδου, άρα δε θα κινδυνεύει κανένας από καμιά ξώφαλτση.

Chk_chillin αν δε παίξεις, θα είσαι με το μέρος με της δικιάς μου ομάδας. Δεν ακούω κουβέντα!!! Σε έχω ακούσει να παρακολουθείς αγώνα στο Texas και δε θα αντέξω να είσαι εναντίον μου!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

10.15 το βράδυ ελπίζω.

Επίσης, ελπίζω να μην είναι στου διαόλου τη μάνα για εμάς τους μακρυά από το κέντρο/ταξιάρηδες. Άιντε αναμένουμε χάρτες.

Δεν ειναι λιγο αργα?

Καλώ σε έκτακτη τηλεφωνική συνάντηση (ή φορουμική) την νοσηλευτική ομάδα του rocking! Κορίτσια θα πάμε να παρέχουμε τις πρώτες βοήθειες και να κάνουμε τα χορευτικά μας ώς άξιες cheerleaders ή θα τους αφήσουμε στην μοίρα τους?

Αναμένω ανταπόκριση!
:lol: :lol: :lol:

Υ.Γ. Αντίστοιχα προσφέρομαι να μαζέψω τα κοριτσάκια (κι αγοράκια αν χρειαστεί) απ’τον σταθμό της Κατεχάκη.

Karvou, αναμένω θεαματική απόδοση!

count me in!

Aιντε θα ειμαι και γω μεσα μετα απο παροτρυνση του φιλου μου του μαναβη … :twisted:

ποσο παει το ατομο?

1.karvou
2.montecristo
3.εγώ
4.rychehead
5.Telisvas
6.Gigatron
7.Echoes
8.angel in black
9.ironboy-7-

Περιμένουμε μέχρι αύριο ν απαντήσει ο Dyingfreedom αλλιώς βρίσκουμε κανάν άλλο.
Αλλά θα ρθει με το ζόρι έτσι κ αλλιώς, άρα είμαστε 10 έτοιμοι άντρες.
ΜΠΑΛΑ. ΑΝΤΡΕΣ. ΒΙΑ. ΙΔΡΩΤΙΛΑ. ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ.

pame oi nosokomes me xara!
Prosfero enesoules… ante ke kana masaz an pa8ei kamia krampa o erotas Telis… ine ke megalos an8ropos, kapoios prepei na tou simparasta8ei.

ps. Na do xarti 'i pou ine ke 8a paro ki ego to tou-tou na mazepso kanenan. Arkei na antexei ti noise 'i otidipote allo valo na akouo… xaxa

ΜΠΑΛΑ. ΑΝΤΡΕΣ. ΒΙΑ. ΙΔΡΩΤΙΛΑ. ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ.

auta ine!
SAPILA na mirizei! 8)

Έχω μια ιδέα… Αν δεν συμπληρώσουμε δεκάδα, θα βάλουμε και γυναίκες να παίξουν…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα αναλάβω το μαρκάρισμα της Χριστίνας

gia na katalavo kalytera… EGO DE THA PAIKSO??? de kserete ti xanete!! antras se soma gynaikas me myikes dynatotites megalyteres ki apo tou souglakou kai poly kali fysiki katastasi… eiste athlioi kai sas miso. tha ertho kai tha sas xalaso ton agona… tha sas apopairno kai tha sas yiouxaro…
esy teli, etsi kai telika symmorfothoun kai paikso, na ksereis oti exoume na tsougrisoume polles fores ta megala vyzia pou diathetoume kai oi dyo… :lol: :lol:
dimitraki(karvou)… ti akrivos ennoeis??? :lol: :lol: epeidi thavmaza ta mpoutia tous? giati den me exeis dei na poronomai kai na anevainei i testosteroni sta ypsi… :stuck_out_tongue:
NA FERO POTA? gia to kryo… 8O 8O

Παιδες που ειναι το γηπεδακι? Για δωστε more info plz…

δεν οργανόνουμε κανα τουρνουά Pro Evolution λεω’γώ? :slight_smile: :slight_smile:

Πλησιάζει και αυτό :wink:

Λοιπόν, όσοι είναι να έρθουν, πάρτε χαρτί και μολύβι γιατί θα σας πω τις οδηγείες. Με αυτοκίνητο είναι πανεύκολο να έρθετε…

Το γηπεδάκι είναι στην Εριφύλης και Θησεώς γωνία στο κάτω Χαλάνδρι

10:15 στο όνομα Καρβούνης (παιδιά, δεν είχε ανεκτό γηπεδάκι πιο νωρίς και επειδή δεν υπάρχει τίποτα πιο εκνευριστικό από το να κυνηγάς συνεχώς τη μπάλλα από τις τρύπες που έχουν τα δίχτυα, το έκλεισα. Επαναλαμβάνω, ευχαρίστως για αλλού)

Αναλυτικότατες Οδηγείες:
Βγαίνετε στη Μεσογείων. Παίρνετε το ρεύμα για Αγ. Παρασκευή και πάτε ντουγρού ευθεία. Παιρνάτε την Κατεχάκη, παιρνάτε την Εθνική Άμυνα, συνεχίζετε ντουγρού ευθεία. 5-6 φανάρια μετά Εθν.Άμυνα (από μνήμης τα λέω, δεν υπογράφω συμβόλαιο) πιάνετε αριστερή λωρίδα γιατί σύντομα θα στρίψετε αριστερά. Στα αριστερά θα παρατηρήσετε ότι υπάρχει μία πολύ μεγάλη άπλα χώρου (δηλαδή δεν έχει κτίρια, για τους μυημένους, εκει θα ανοίξει ο σταθμός Μετρο Νομισματοκοπείο) οπότε αφού περάσετε αυτή την “αλάνα”, στα πρώτα φανάρια που στρίβει αριστερά, στρίβετε. Σημείωση για να είστε βέβαιοι ότι είναι τα σωστά φανάρια, στα αριστερά σας θα πρέπει να υπάρχει ένα μαγαζί που πουλάει μεταχειρισμένα (πολύ καλά και πολυτελή-σπορ) αυτοκίνητα και ένα βενζινάδικο Bp απέναντι του. Ο δρόμος που μόλις στρίψατε λέγεται “Γαρυττού”. Στη πρώτη διασταύρωση (περίπου 50 μέτρα και ΔΙΧΩΣ φανάρι) στρίβετε αριστερά. Ο δρόμος λέγεται Εριφύλης. Πάτε όλο ευθεία (μη τρομάξετε όταν στενέψει ο δρόμος,συνεχίστε ευθεία) και μετά από 300 μέτρα φτάνετε στα γηπεδάκια (είναι στα δεξιά σας). Παρκάρετε. Τέλος

Ουσιαστικά το μόνο που έχετε να κάνετε είναι

  1. Παίρνετε τη Μεσογείων με κατεύθυνση για Αγ. Παρασκευή
  2. Στα φανάρια της Γαρυττού με τη μάντρα σπορ αυτοκινήτων στα αριστερά, στρίβετε αριστερά
  3. Πρώτη διασταύρωση στρίβετε αριστερά στην Εριφύλης
  4. Μετά από 300 μέτρα ευθεία, βρίσκετε τα φώτα από τους προβολείς των γήπέδων.

και σε ζουμ:

Οδηγείες προς chk_chillin (και λοιπούς Μαρουσιώτες και τα συναφή)

Επειδή έρχεσαι από Μαρούσι, δε σε συμφέρει η διαδρομή που προτείνω παραπάνω. Αυτό που σε βολεύει περισσότερο, είναι να πάρεις την Αγίας Παρασκευής (οι της Αγ.Παρασκευής τη φωνάζουν Χαλανδρίου) από την αρχή της στην πρώην πλατεία Κένεντυ (είναι η μεγάλη διασταύρωση όπου συναντιούνται Παπανικολή, Δ.Πλακεντίας και Αγ. Παρασκευής) και μετά από 3-4 φανάρια να στρίψεις δεξιά στην Σουλίου (Αμέσως μετά από αυτά τα φανάρια υπάρχει ένα μεγάλο Σούπερ Μάρκετ με ένα κατάστημα Jumbo, MHΝ το περάσεις). Η Σουλίου όλο ευθεία θα σε βγάλει στην Εριφύλης που βρίσκονται τα γηπεδάκια.

Το ιδανικό είναι να πας από τα στενάκια όταν πάρεις τη Παπανικολή, αλλά υπάρχει ο κίνδυνος να χάσεις το τόπι στα στενά του Χαλανδρίου (είναι σα τα στενά της Πεύκης, δεν προσανατολίζεσαι εύκολα αν δε τα ξέρεις). Σου έχω παρακάτω χάρτη με τα στενά και τα ονόματα τους αν θες να το ρισκάρεις…

Παναγιά βοήθα με τα ορθογραφικά μου…

Εχμ, οκ, αλλά για μας τους μη έχοντες αυτοκίνητα μπορείτε να δώσετε κανά ίνφο για λεωφορεία/τρένα; Αφήστε που δεν είμαστε και Αθηναίοι ρε μάνγκες.