Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

Για όσους γουστάρουν Scarlett:

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

δεν είναι αυτή…
η πάνω είναι Fake

τα αθλητικά site εκτός απο ανακρίβειες στα αθλητικά έχουν ανακρίβειες και σε όλα τα άλλα

Δεν το βρήκα από αθλητικό site, ούτε καν ασχολούμαι.
Για να λές ότι είναι fake κάτι θα ξέρεις.

Α και για την Hendricks που πόσταρε ο Χόρρορ, μόνο αυτό:

έχουν καταχαρει όλοι…
η πρώτη λένε οτι είναι σίγουρα Fake(παίζει να έχουν αρχείο απο όλες τις γυναίκες του κόσμου:lol:)
αμα δεις κιόλας, η εικόνα πίσω στον καθρέφτη είναι λες και είναι απο φάντασμα.!!(και σε λάθος γωνία βαλμένη…και καλα, να ο κώλος της)

*για την δεύτερη δεν ξέρω…

Δεν παιζει το βυζι της σκαρλετ να ειναι μονο αυτο, αρα φεηκ.

ούτε βυζί αντάξιο σου, για να σου κάνουν fake, δε βρήκαν αγάπη μου

Tυχαιο ε?Ειναι που ειναι fake οι φωτογραφιες,το βρηκανε οι επιθεωρητες κλουζω του forum.Mονο τυφλοι δεν καταλαβαινουν οτι ειναι αυτη στις φωτογραφιες…

Jesus Diaz of[B] Gizmodo [/B]has deemed these photos completely Shop-free, saying, “Those photos are definitely NOT photoshopped in any way or form. I just ran it through the usual tests. She may be a Scarlett double, but she matches her screen persona too closely to be a lookalike.”

Άρα μάλλον δεν είναι μούφα. Και το στήθος μια χαρά είναι ρε, τι περιμένατε τπτ μαστάρια ξερωγώ?

Αν είναι αυθεντικές, ο κώλος της είναι πιο συγκινητικός και από Βικτοριανό μελόδραμα

οι επιθεωρητές κλουζω του forum το είπαμε γιατί βγήκε σαν θέμα πως είναι fake…δεν κάναμε ανάλυση:p

μπράβο πάντως! οτι ήθελα από την ζωή εχει γίνει(τι παγκόσμια ειρήνη και στοπ στην πεινά) ΒΥΖΙ.!!

*ρε sofi…είσαι και κορίτσι…το βυζί ξάπλα δεν μπορείς να το αξιολογήσεις/μετρήσεις
**επιμένω πάντως οτι ο καθρέφτης εχει περίεργη εικόνα

επισης


ακόμη και αυτή φαίνεται μουφα

http://cdn.thegloss.com/files/2011/07/dawson-crying.jpg

[SPOILER]Tears of Joy[/SPOILER]

Αυτή είναι μούφα, φαίνεται από το χρώμα στο δέρμα.:stuck_out_tongue:
Να η κανονική:

[SPOILER][/SPOILER]

ε ετσι ειναι…το νόημα είναι οτι εύκολα κάνεις κάτι…(να και περισσότερο φαίνεται απο βυζί)

Στο πλαι μια χαρα μπορεις, απλα το περιμενα μεγαλυτερο.
Επισης το οτι ειμαι κοριτσι σημαινει οτι δεν μετραω/αξιολογω συχνα βυζια ξαπλα :-s
Γενικα αφου ειναι real, εχω να πω ευγε σκαρλετ, ωραιος κωλος.

Daria Konovalova- Russia

Andrezza Amendoeira- Brazil

[SPOILER]

[/SPOILER]

τι ωραιο πρωινο ξυπνημα ηταν αυτο!! να’σαι καλα ρε αρχοντα!!!
η ρωσιδα ειναι all the money…

ΤΙ!!! ο κόσμος μου καταρρέει…:frowning:

αρχοντας ο νοβιτσκις:D

Novitski εισαι αρρωστεια :):):slight_smile:

…και η Daria, αρώστια είναι:):!: