Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

Καλός είμαι,αλλά που να πατήσεις στα spoiler !!:p:p :smiley:

That bitch is UGLY

…that one is HOT

Oh yeah

ε νταξει ελεος, οχι και ασχημη μην τρελαθουμε

απλα ειναι η κλασσικη γυναικεια επιλογη της ομορφης

No, that bitch is UGLY dudes.

Α, και αστιγματισμό δεν έχω, όχι. Μόνο μυωπία. =Ρ Αλλά φοράω τα γυαλιά μου συνέχεια. Honestly!

Καλά τα λέει ο Γράκχος. Κάτι σε πιο όμορφη Σοφία Κόπολα είναι

Το οποίο, ως γνωστόν, δεν είναι ό,τι πιο δύσκολο. =Ρ

γρακχε ελα να σε κανω μια βολτα να σου δειξω ασχημες, θα χασει η λεξη το νοημα της






Απορω πως κυκλοφορει ετσι εξω το μπαζο. [-X

Κι εγώ!

Ειδικά η τρίτη φωτό είναι για να τη δείχνεις στα άτακτα παιδιά που δε θέλουν να φάνε το φαϊ τους. Κι ακόμα και γι’ αυτό δεν είναι βέβαιη η αποτελεσματικότητά της, γιατί πιθανές παρενέργειες περιλαμβάνουν να τους κοπεί η όρεξη, να ξεράσουν στην τρίτη μπουκιά, μετά το βράδυ να μη μπορούν να κοιμηθούν και να έχουμε μετά άλλα ντράβαλα κτλ.

Πολλή υπερβολή…

Μια χαρά είναι η Γαλλιδούλα!

Ίσως είναι για συγκεκριμένα -όχι τόσο συμβατικά και playboy- γούστα,αλλά όχι και άσχημη…μην το παίζουμε τόσο πίκυ!!!

Μπα. Κάτω από το μηδέν. Η τύπισσα.

Ρε boys and girls, χάρισμά σας ε! Αλήθεια!

Eντάξει ρε άλλο να μην είναι του γούστου σου κ άλλο να λές είναι άσχημη.
Αν στ’αλήθεια την θεωρείς πραγματικά άσχημη πραγματικά μου φαίνεται περίεργο.

Θέλω, ειλικρινά, να μου εξηγήσει κάποιος γιατί είναι “άλλο το ένα κι άλλο το άλλο”.

Η ομορφια ειναι υποκειμενικη οποτε ειμαι με γρακχο εδω, απλα αυτο τον καθιστα λιγο κακογουστο, οκ. :stuck_out_tongue:

Γιατί για παράδειγμα η Jessica Simpson (τυχαίο παράδειγμα) προσωπικά δεν μου αρέσει, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι άσχημη. Δεν μπορώ να την πώ άσχημη επειδή δεν είναι του γούστου μου.
Ασχήμια σημαίνει να είναι σκατά, να μην βλέπεται.

βασικα η jessica simpson ειναι ασχημη

μπορουσες να δωσεις αλλο παραδειγμα

Ε είναι η πρώτη που μου ήρθε. Πολλοί την θεωρούν θεά.
Κ δεν νομίζω ότι είναι άσχημη.

Το παρατραβάω τώρα αλλά δε φταίω εγώ, εσείς επιμένετε!

Ωραία λοιπόν, ΑΥΤΗ Η ΤΥΠΙΣΣΑ - ΠΩΣ ΤΗ ΛΕΝΕ - ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ, ΔΕ ΒΛΕΠΕΤΑΙ.

Δεν ξέρω πώς αλλιώς να το πω, δεν ξέρω τί μπορεί να πει οποιοσδήποτε για να με “πείσει” ότι “πρέπει” να πω “γαμώ τις γκόμενες αλλά δε μ’ αρέσει” (άσε που βρίσκω μια τέτοια δήλωση οξύμωρη), δεν ξέρω γιατί έχει νόημα αυτή η κουβέντα in the first place.

Άλλωστε η Σόφι έχει δίκιο.
Bad taste is my middle name. 8)