Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

Είχαμε παλια τον πυραμίδα και πάνω που ησυχάσαμε άρχισε πάλι η μπαζοβροχή με τα σχιστομάτικα.

εδώ εσένα σ’ άρεσε το άλλο το έκτρωμα παραπάνω :stuck_out_tongue:
κι έλεγα ποιον μου θυμίζει…τον Gael Garcia Bernal,μόνο που αυτός είναι πιο όμορφος

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol3::lol3:

Kαι κάπου εδώ παρακαλώ τον Νοβίτσκι να μπει και να ποστάρει ώστε να δούμε καμιά σωστή γκόμενα.Ευχαριστώ

Αυτο μου αρεσει σε δαυτην. Σε αλλες φωτο ειναι κουκλιτσα και γλυκοφατσα, και σε αλλες ειναι να την βαλεις κατω και να την ξεφτιλισεις.
Καλα τα ματια της τριτης που ποσταρες δεν υπαρχουνε ε. Την κοιταγα σα χαζος για κανα διλεπτο. Και αυτη της angel ειναι ωραια. Οι “chesty” ασιατισες ειναι πολυ φετιχ γαμωτο.
Προτεινω να ανοιξουμε δικο μας θρεντ να μη μας χαλανε την πιατσα οι αμπαλοι που γουσταρουν αβυζες με αγοριστικες φατσες :roll:

fixed :!:

Jessica Stroup

Megan Fox :naughty:
της καθόμουν άνετα !!

Εγω προτεινω να ποσταρουμε εδω καλυτερα, ειδικα αν ενοχλουνται με Ασιατισσες μουναρες :slight_smile:

στον πρωτο κυκλο του 90210 ηταν λατρεια
στον δευτερο εκοψε τα μαλλια της χαλια, εγινε και σαν σκελετος οποτε το γυρισαμε στην jessica lowndes (που ηταν στον πρωτο κυκλο χαλια)

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

<3 <3 <3 <3 <3 <3

ΩωωωΩΩΩΩωωωωωωωωω οι τελευταίες 2 σελίδες έχουν ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!!

Αnother asian supporter here…:thumbup:

Μία απο μένα Missy Peregrym παίζει στο Reaper

[SPOILER]

[/SPOILER]

Πότε είναι της Αγίας Τζέσικας, πού’λεγε κιο Ψάλτης, να στείλουμε κανά λουλούδι:):!:

Εντάξει, Jessicα Stroup θεά…
Ρε παίδες πολύ Ασία,χωρίς παρεξήγηση,αλλά τα πρόσωπα τους ειναι στόχοι για βελάκια… Και άντε να τετραγωνίσεις τον κύκλo,ΔΕΝ…:stuck_out_tongue:

Μεγάλη αγάπη —> Astrid Bergès-Frisbey

και φυσικά —> Odette Annable

Αν τις έχουν ξαναποστάρει, δεν φέρω ευθύνη, είναι 1200+ σελίδες…!

Επιτελους ενα on topic post :!:
Ευγε ρε αποπανε, η πρωτη βεβαια αδικειται στις φωτος, ειναι πολυ πιο fragile και κουκλιτσα.

Eντάξει η Astrid Bergès-Frisbey είναι απλά έρωτας. Δεν υπάρχει.

Ομορφη κοπελα δε λεω. Αυτο το αγελαδινο βλεμμα να μην ειχε μονο. :-k

Ρε συ, πως είναι οι αγελάδες στο χωριό σου…?!! Να περάσω μια βόλτα… :smiley:
Σοβαρά τωρα,πως γίνεται οι περισσότερες μισές-μισές (Γαλλοαμερικανοισπανίδες,Ελληνοσουηδέζες κτλπ κτλπ) να είναι πανέμορφες?!

Ε μη μου πεις οτι δεν εχει ενα καπως χαμενο βλεμμα. Στην τριτη φωτο ας πουμε
Anyway δεν ξερω ισως εγω να ειμαι περιεργος :stuck_out_tongue:

Rose Byrne. Επαιξε στο Xmen First Class και επαιζε και στο Troy επισης τη Βρισηιδα. Sοrry για το double post btw.

ωραίος ο mindsen!!!