Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

Αχαχαχ καλά να πάθετε:!:
Ρε σεις, η Ουκρανή σας άρεσε; Είχε ΤΗ σωματάρα, αλλά η φάτσα ήταν σκυλίσια! Ααα!! :?

Τα παμε αυτά δυο σελίδες πριν, και συμμετείχες κιόλας. :?
Μα τι πίνεις? :drunk:

Ωχ αυτή ήταν; :-s Καλά ό,τι ναναι, ούτε που το κατάλαβα. Ε πάντως είμαι σταθερή στις απόψεις μου :Ρ

Jóhanna Guðrún, το κορίτσι της διπλανής πόρτας από την Ισλανδία που μάγεψε. Εδώ αποθεώνεται κυρίως η φάτσα, αλλά η τελευταία φωτό κρύβει προοπτικές.





η ισλανδεζα ειναι ολα τα λεφτα :thumbup::naughty:

αν η κοπέλα ξοδεύει πολλά σε σουτιέν, προσφέρομαι να της τα κρατάω εγώ τζάμπα. 8)

Νταμπλ ποστ, αλλά μιας και ο λόγος για γιουροβύζιον, δεν γίνεται να λέιπει η θεά. Για να τη θυμηθούμε λοιπόν.

Ruslana Stepanivna Lyzhychko, η οφίσιαλ αμαζόνα μας, και δεν ακούω κουβέντα ε!






8)8)8)

Η φετινή Γιουροβύζιον πάντως είχε πολλά ταλέντα.

  • ταλενταρες…

*ιμοτιον που κανει το χερι του σαν να περνει πιπα

Γιατι κανεις δεν υποστηριζει το ισπανικο ταλεντο στην φετινη γιουροβιζιον?



Η Ρουσλανα ειναι κοντη και με μετρια μουρη.
Η κοπελια-κολαφος απο το Αζερμπαιτζαν ειναι η δευτερη ωραιοτερη Ασιατισσα μετα την
πριγκιπισσα Ρανια.

Η γκόμενα από τους In This Moment (τα βιντεο κλικ στο mute είναι όλα τα λεφτά)

Βγαζει κατι το προστυχο ειναι η αληθεια αλλα οταν ντυνεται νορμαλ και δεν βαζει 100 τονους μεικ απ ειναι πιο ωραια.

Στη δεύτερη φωτο είναι επιεικώς άθλια :expressionless:

Aυτή η τύπισσα είναι επιεικώς άθλια.

Ω αδερφέ τουτηνα είναι για πολλά 8O8O

Είναι έτσι και στην πραγματικότητα ή απλώς είναι καυλωτικά τα φώτο σέσσιονς;

3η και 4η φώτο λέμε ωλ δε μανη.

Θα ηταν 10 κλασεις ανωτερη αν δεν εκανε ζαρακια με τα μασταρια της.

εχει ξανανανεβει αλλα ενταξει επειδει ειστε τσομπανηδες οι περισσοτεροι και ανεβαζετε κατι απαραδεκτες ωρες ωρες ξανα παρτε Bar Refaeli…

(φλασια στη τριτη μου θυμιζει αξλ ροουζ…:?)

Αν ηταν ετσι ο Ακσλ θα ακουγα και γω… :expressionless:

Το περιοδικό Maxim οργάνωσε ψηφοφορία μέσω της οποίας οι αναγνώστες του κλήθηκαν να ψηφίσουν τις 100 πιο sexy εν ζωή γυναίκες του πλανήτη. Η νικήτρια που κατέκτησε την κορυφή της λίστας είναι η Olivia Wilde ενώ, η Megan Fox, η νεαρή πρωταγωνίστρια των Transformers κατέλαβε την δεύτερη θέση κάνοντας την μεγάλη έκπληξη ξεπερνώντας ακόμα και το πανέμορφο 24χρονο μοντέλο από το Ισραήλ, Bar Refaeli. Μερικές ακόμα ενδιαφέρουσες κυρίες από τον χώρο του κινηματογραφικού θεάματος είναι οι Scarlett Johansson (#34), Angelina Jolie (#26), Eva Mendes (#24), Lindsay Lohan (#23) -να της φύγει και η στεναχώρια της διάρρηξης-, Kate Beckinsale (#22), Jessica Alba (#13) και Jessica Biel (#11).

πηγή : cine.gr