Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

Θα ηταν 10 κλασεις ανωτερη αν δεν εκανε ζαρακια με τα μασταρια της.

εχει ξανανανεβει αλλα ενταξει επειδει ειστε τσομπανηδες οι περισσοτεροι και ανεβαζετε κατι απαραδεκτες ωρες ωρες ξανα παρτε Bar Refaeli…

(φλασια στη τριτη μου θυμιζει αξλ ροουζ…:?)

Αν ηταν ετσι ο Ακσλ θα ακουγα και γω… :expressionless:

Το περιοδικό Maxim οργάνωσε ψηφοφορία μέσω της οποίας οι αναγνώστες του κλήθηκαν να ψηφίσουν τις 100 πιο sexy εν ζωή γυναίκες του πλανήτη. Η νικήτρια που κατέκτησε την κορυφή της λίστας είναι η Olivia Wilde ενώ, η Megan Fox, η νεαρή πρωταγωνίστρια των Transformers κατέλαβε την δεύτερη θέση κάνοντας την μεγάλη έκπληξη ξεπερνώντας ακόμα και το πανέμορφο 24χρονο μοντέλο από το Ισραήλ, Bar Refaeli. Μερικές ακόμα ενδιαφέρουσες κυρίες από τον χώρο του κινηματογραφικού θεάματος είναι οι Scarlett Johansson (#34), Angelina Jolie (#26), Eva Mendes (#24), Lindsay Lohan (#23) -να της φύγει και η στεναχώρια της διάρρηξης-, Kate Beckinsale (#22), Jessica Alba (#13) και Jessica Biel (#11).

πηγή : cine.gr

τα παντα ολα λεμε 8O8O

Οχι και τα πάντα ολα χαλισέκε! Το τοσο κοντό μαλλι στις γυναίκες ειναι σοβαρο μειονέκτημα και ξενερουά.

Σφαλεις φενια [-X

Αμα της πηγαινει γιατι ειναι ξενερουα?!Και στην συγκεκριμενη της παει…

Δεν ξέρω, μου φαίνεται ότι το μακρύ μαλλί χαρίζει θηλυκότητα στη γυναίκα.

Γενικα με το κοντό δεν εχω πρόβλημα βεβαια, μιλαμε πάντα για το πολύ κοντο σαν αυτης.

Παράδειγμα

rihanna με κοντό μαλλι:

rihanna με μακρύ μαλλί:

[SPOILER]


[/SPOILER]

ε φαντασου τωρα αυτες τις φωτος με κοντο μαλλι… :?

πφφ. νοτ φαιρ.

Μας τη βαζεις σε ασεμνες ποζες για να κερδισεις τις εντυπωσεις.

μια χαρά φαιρ είναι βρε χαϊβάνι! Φαντάσου την στις ίδιες ποζες με το κοντό μαλλί και βγάλε συμπέρασμα…

με φαντασίες δεν γίνεται δουλειά. Θέλουμε μορ φότοζ! 8)

ορίστε και η σοράγια της ισπανίας:

κοντο:

και μακρυ::smiley:

[SPOILER]

[/SPOILER]

Ειμαι ανωμαλος αλλα το κοντο γαμαει

εγώ προτιμώ μακρυμάλλες μελαχρινές, οπότε ομολογώ πως στην τελευταία φωτό στάθηκα λίγο παραπάνω… :smiley:

πλασγουαν.

η σοραγια μου εφερε μια επιθυμια να ποσταρω μπερτλιν ζετλιτζ αλλα βουαριεμαι.

Ευγε κορη μου.Ξερεις απο καλο λαδι.

Η Ριάνα με το κοντό μαλλί είναι πολύ καύλα ρε! Της πάει απίστευτα. Και η Σοράγια. Με το μακρύ μαλλάκι ήταν πολύ συνηθισμένη, το κοντό της δίνει τύπο. Πςς πώς τα λέω. Κι εκτός αυτού, να τολμάμε να διαφέρουμε και λίγο μωρέ. Έλεος πια όλες μας με το μακρύ μαλλί, και μια αλλαγή δε βλάφτει :slight_smile:

ναι κόφτε όλες το μαλλί, για να γίνεται χάλι μαύρο (συμφωνώ με χόκαμ) κ μετά όλα τα αγόρια να θέλουν την δέχτσα με τη χαίτη :lol::lol::lol:

Ναι είμαι πολύ ακαταμάχητη γενικά εγώ :-# :Ρ
Εγώ γενικά πιστεύω ότι:
α. αν σε μια κοπέλα πηγαίνουν τα κοντά μαλλιά, γιατί να μην τα κάνει;
β. αν της αρέσουν και της πηγαίνουν, είναι υπερβολικά τραγικό να μην τα κόβει με το φόβο ότι δε θα είναι επιθυμητή ή ότι θα χάσει από τη θυληκότητά της
γ. είναι πιο δροσερό το κεφάλι σου με τα κοντά μαλλιά, διάολε
δ. η Ριάνα με κοντό μαλλάκι είναι πιο σέξι :oops:
ε. γενικά πρέπει να κάνουμε τα μαλλιά μας όπως μας αρέσουν, κοντά, μακριά, χαίτη, όπως θέλουμε βρε αδερφέ.

:stuck_out_tongue: