Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

α)Γιατι δεν παιζει να της πηγαινουν…

ε)Αν σου σκαγε ο αλλος μετα το κουρεμα ως αλλος Πετροχειλος ή ως απογονος του πιο 80’ς λαου της αρχαιοτητας,των Χετταιων, θα σου λεγα εγω τοτε αν δεν κλειδωνες και δεν καταπινες το κλειδι…

Καλά η Ριάνα είναι σκατά με κοντό μαλλί, έχει πολύ περίεργο κεφάλι.

ναι ρε συνηθως το μακρυ μαλλι πηγαινει περισσοτερο στις γυναικες

charlize με μακρυ

με κοντο

και γενικα σε πολλα αλλα παραδειγματα το μακρυ κερδιζει…απλα η soraya ακομα και με κοντο ειναι… :vibrate:

τη φωτο με το μακρύ δε τη βλέπω. Η charlize είναι πάντως εκτός συναγωνισμού Ε!

Ρε παιδια,οκ δεν παει σε ολες το κοντο μαλλι,αλλα ειμαι της αποψης οτι αν διαθετει μια γυναικα ομορφο προσωπο ,οτι μαλλι και να εχει θα της πηγαινει.Βεβαια σε γυναικες με μεσογειακα χαρακτηριστικα[μελαχρινες,καμπυλες και τα λοιπα] ειναι γεγονος πως το μακρυ μαλλι της αναδεικνυει αυτα τα χαρακτηρστικα.Ομως, δες σημερινες τσελεμπριτις που ειναι γενικα ομορφες[σκαρλετ,πορτμαν,juliette binos,χαλι μπερι]εχουν τολμησει το κοντο μαλλι και μπορω να πω με τα καλυτερα αποτελεσματα.

Υ.Γ Η ριχανα δεν μετραει γιατι ειναι σαν νεκροκεφαλη

οντως εχει προβλημα το λινκ, εβαλα αλλη :smiley:

Jordanna Brewster



Tι rihanna και charlize theron μου λετε, εγω ενα πραγμα ξερω:

:D:D:D

Περί μαλλιών…

Αν μια γυναίκα έχει πολύ όμορφο πρόσωπο και με ήπια χαρακτηριστικά, πιθανόν να της πηγαίνει το κοντό. Προσωπικά πάντως με παραπέμπει σε αρρώστια και έλλειψη θυληκότητας. Δε μου αρέσουν πάνω απ’το πηγούνι.

παράδειγμα η Natalie Portman:

που είναι ο.κ. μεν καθώς έχει πολύ γλυκό πρόσωπο… αλλά άλλο αυτό:

[SPOILER]


[/SPOILER]

άσε που με κοντό μαλλί δε μπορείς να κάνεις κάτι τέτοιο:

:stuck_out_tongue:

Καλα οταν ελεγα κοντο δεν εννοουσα τοοοοοοοοσο κοντο.Οντως με κοντο μαλλι δεν γινεσαι πριγκιπησσα αμινταλα.:stuck_out_tongue:

πολυ πιο ομορφη η πορτμαν με μακρυ, δε συγκρινεται!

Χαχα ωραιο σωμα αλλα φατσα τραβελι καπως.

Γμτ σου δεχτσα, αυτην μπηκα να ποσταρω!:frowning:

Επισης ειναι καλη αυτη του Αζερμπαιτζαν απο την γιουροβυζγιον, δεν ξερω αν την ποσταρατε, βαριεμαι να κοιταω:


Ε και μην διαβαζω βλακειες, η Πορτμαν ειναι θεα και με αγοριστικο.

Ε καλά, μάλλον ξεχάσαμε να προσδιορίσουμε ότι όταν λέμε “κοντά μαλλιά” δεν εννοούμε “ξυρισμένα”. Αυτά προφανώς “παραπέμπουν σε αρρώστια”. Και ναι, η Πορτμαν ήταν απίστευτη και στη φωτο με το αγορίστικο. Έχει απίστευτο πρόσωπο. Τεσπα περί ορέξεως…

Ωραία μπούτια αυτή που βάλατε τελευταία.

Δεν μαρεσε καθολου η αζερμπαιτζανκουνκαν.

Για καποιον λογο μου θυμισε ρυζογαλο :expressionless:

Επισης, εκανα μια σχετικη ερευνα σε ολες τις μπαντες που ξερω με γυναικεια φωνητικα, και παρατηρησα πως ολες οι ασχημες ειναι και ασημες.

Για αλλη μια φορα επιβεβαιωνεται η ματαιοδοξια της μπιζνας της μουσικης.
Διαβολε.

Αυτο με το ρυζογαλο αγνοηστε το .

ΠΡΟΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ:

Ο,ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΟΥΝ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΜΗΗΗΗΝ ΚΟΥΡΕΨΕΤΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΑΣ ΚΟΝΤΑ. ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΕΕΣΣ

σοφος ο απο πανω κοριτσια

:lol::lol::lol:
Καλα΄ρε παιδιά …πώς κάνετε έτσι??..Ψυχραιμία…Τρίχες είναι…ξαναβγαίνουν…

ΑΝ ΔΕΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΘΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΩ:!:

Τι πάθατε ρε και λυσσάξατε με τα μαλλιά :-s

πωπω ενα τερας

πισω, πιιιισω στο κλουβι σου

γυναικα με κοντα μαλλια = αντρας χωρις @@