Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

πέστε_να_με_φάτε, αλλά δε με ξετρελαίνει η simone simons, και προτιμώ πολύ περισσότερο την κοκκινομάλλα που πόσταρα πριν.

[SIZE=“5”]Minka Kelly[/SIZE]

30χρονη αμερικανίδα ηθοποιός.έπαιζε στο friday night lights.γνωστή επίσης και ως autumn από το 500 days of summer.η πιο sexy γυναίκα για το 2010, σύμφωνα με τους αναγνώστες του esquire.

  • video:

http://www.esquire.com/women/the-sexiest-woman-alive/sexy-minka-kelly-video?click=main_sr

Είναι ωραία γυναίκα η Minka Kelly, και στην (btw πολύ ωραία) σειρά δείχνει ακόμα ομορφότερη, όμως ομορφότερη της χρονιάς όπως λέει το Esquire είναι λίγο τραβηγμένο από τα μαλλιά. :stuck_out_tongue:

Πωπωπω ρε φίλε ζημιά που έκανες πρωί πρωί.
Πώς θα δουλέψω εγώ τώρα μου λες???

Μα δε θα σε φάει κανείς φιλαράκο. Προτιμήσεις υπάρχουν άπειρες!!!

Για γυναίκες συζητάμε εξάλλου :stuck_out_tongue:

η Minka Kelly μοιάζει πολύ με μια συνάδελφο. δεν την έχω δει με εσώρουχα, αλλα ναι ω θεοι μοιάζουν

αγάπη - μια ομορφια

το θρεντ εχει πάρει τα πάνω του με νέα entries. θα βάλω κ εγώ καμια θεότητα το ΣΚ

Ψάχνουν κόσμο εκεί που δουλεύεις;;;

σιγά μην σας πω ρε αρκουδέηδες !!!

Κρίμα και είχα στήσει ολόκληρη δολοπλοκία… πάω να βρω αλλού “δουλειά” :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ο Μόντε πρέπει να αυτομπαναριστεί. Εν μέσω οικονομικής κρίσης και επαγγελματικής αβεβαιότητας αρνείται να βοηθήσει κάποιον μόνο και μόνο επειδή είναι μοναχοφαγάς

2 παρατηρησεις σχετικα με το bold

  1. στο 500 days of summer δεν επαιζε αυτη ρε αλλα η ντεσανελ

  2. ωρε αγαμιες τα παιδια που διαβαζουν esquire , τετοιες ωραιες μεν-τπτ το τρομερο δε μελαχροινες βλεπεις μιλιουνια αμα κανεις μια βολτα downtown

αγαμιες τρελλες κ στο esquire

αγαπαμε αγουεηκ με γραφικές δηλώσεις!

Το εσκουάιρ είναι η επιτομή του ευνουχισμού.
Στηρίζουμε όμως Πεντχάους που από τότε που ανέλαβε ο (παπαράκος κατατάλλα) Πιλάτος χώνει καφροντεθμεταλοδισκοκριτικές NILE ανάμεσα σε κώλους και βυζιά

1.πρόσεξες ότι λέω πως έκανε την [B]AUTUMN[/B]? :wink::stuck_out_tongue:

2.το ότι βλέπεις πολλές τέτοιες στο κέντρο, δεν την κάνει λιγότερο όμορφη.και στη σειρά, όπως λέει και ο yojimbo, είναι πιο ωραία.γενικά πιστεύω πως η kelly έχει το κάτι.και γιατί όχι πιο SEXY (γιατί sexy είναι, και πολύ μάλιστα) γυναίκα της χρονιάς?

οπως εχω πει , γραφικος φαινομαι μονο σε αυτους που δεν μπορουν να διεισδυσουν στο κεφαλι μου.

επειδη δεν σε εχω για τετοιο τυπο, αμα θες εξηγεις ποιο ειναι το γραφικο της παραδοχης μου.

και επιμενω , αν θεωρειτε αυτη τη τυπισσα τη πιο σεξυ γυναικα για το 2010 , μαλλον περνατε περιοδο αγαμιας.

θα αναμενω αιτιολογηση σου.ευλογησον.

downtown LA ? downtown athens? downtown tzitzifies city?

να πάμε κ εμείς ρε φίλος… #-o :lol:

ok οχι μιλιουνια αλλα δεδομενου οτι εχουν ομορφυνει πολυ οι ελληνιδες

τετοια μελαχροινα μωρα συναντας σχετικα συχνα

οχι βεβαια αμα πας πχ στο μο μπετερ η στο ριμπαουντ

αλλα αμα πας πχ κανα μερσεντες καφε πσκ η σε κανα σκυλαδικο σιγουρα

οσον αφορα το πιο σεξυ ορο που της κοτσαρανε

νομιζω οτι ειδικα στο αμερικα συναντας μιλιουνια σαν αυτην

κ επειδη ετυχε κ ειδα 7-8 επεισοδια απο τη σειρα οκ ωραια τυπισσα αλλα αν καποιος ειναι γραφικος

ειναι οι τυποι στο εσκουαιρ που την εχρισαν πιο σεξυ γυναικα 2010

:wink:

καμμενιά μεν, αλλά έχει καεί το κεφάλι μου σήμερα

ψήνεστε να ψηφίσουμε την πιο κουκλα του 2010 εμείς σε ξεχωριστό θρεντ? απλά θα βάλουμε θεότητες που ξεχώρισαν/αναδείχθηκαν το 2010 κ όχι τζολι, θερόν κτλ.

το ψήνετε?

τοσα εχουμε ψησει , εδω θα κολλησουμε ?

καντο με χορρορ κ νοβιτσκι βγαλτε μια 10αδα κ ασε μας να βγαλουμε την θεα 2010

το ψήνω κι εγώ…8)

Καλα,ηθοποιο δε τη λες,αλλα σαμπως εσεις οι υπολοιποι ποσταρετε κανονικες ηθοποιους και τραγουδιστριες;Απλα για το οφθαλμολουτρο…:stuck_out_tongue:
Μιας και εχει το Αστεριξ(πολυ μουφοταινια)τωρα,ειπα να βαλω την πανεμορφη και ‘προικισμενη’ Leticia Casta.Το μονο που με χαλαει ειναι τα δοντια της αλλα και παλι εχει κατι το χαριτωμενο.