Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

8O τι [SIZE=“3”][B]ΜΕΝΟΥΝΑΡΟΣ[/B][/SIZE] ειναι αυτος???:D:D

εμένα μου αρέσουν οι φλογερές γυναίκες με ζουμερή επιδερμίδα.
οι ανατολικοευρωπαίες ποτέ δε μου έκαναν τόσο κλικ.εξαιρώ τις τσέχες, όπως και κάποιες ρωσίδες και ουκρανές.γενικά όμως προτιμώ λατίνες…

δε μπορώ να κάνω φλέημ εδώ μέσα!αυτό το thread το έχω σαν παιδί μου! :razz:

και κλείνω απόψε με κάτι κλασικό:

[SIZE=“5”]Kate Beckinsale[/SIZE]

37χρονη αγγλίδα ηθοποιός.

Είδα το Underworld (τότε που την ανακάλυψα δλδ) για την πάρτη της ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ!!!

:lol::lol::lol:

tελος μλκ λουπιν,εσυ κ ο μπλιντινγκ ειστε απλα οι βασιλιαδες της ατακας εδω μεσα

πατωμα brothers :lol::lol::lol:

Bianca Balti- Ιταλικο Λαδι





Ε ναι… τι καλύτερο για καλημέρα; :smiley: :smiley:

η Eufrat ειναι το παθος μου και αυτο ειναι λαθος μου.

Candice Boucher- South Africa!!!





Μάλιστα…

#&$^#($^@

Μια χαρά η κοπέλα…πολύ καλιτεχνικές φωτό:):!:

πολυ ωραια αυτη που ποσταρες Novitski :thumbup: ειναι ηθοποιος/τραγουδιστρια;

αυτες απο μενα:

[/SPOILER][SPOILER]

[/SPOILER]

[SPOILER]

[/SPOILER][SPOILER]

και για τους δυσπιστους…

Αυτή στην βάρκα…όλα τα λευτά:):!:

Oreiro (spelling??)

Χοντρό κόλλημα η τύπισσα!!

Oρέιρο :slight_smile: επαιζε στη Μιλαγκρος η ατιθαση :stuck_out_tongue: μη με κοροιδεψετεεε :roll:

…κοίτα τι βγάζουν τα Μεξικάνικα:):!:

Μην ξεχνάμε και την άλλη παλιά όμορφη Μεξικάνα…την Thalia.

λολ
Θυμάμαι όταν είχε έρθει στην Ελλάδα “η παλιά όμορφη Μεξικάνα”, που είχα τρελάνει τον πατέρα μου, ούσα φαν, να με πάει να τη δω από κοντά (πιτσιρίκι εγώ ακόμα). Η πλάκα είναι ότι είχα μάθει για την άφιξή της τελευταία στιγμή και τελευταία στιγμή δέχτηκε ο άνθρωπος να με τρέξει εκεί που εμφανιζόταν. Τελικά την προλάβαμε πέντε ολόκληρα λεπτά (!) Παρότι τότε ο ενθουσιασμός ήταν μεγάλος, τώρα, εξαιρουμένου του ποστ, προσπαθώ να το ξεχάσω και να μην το αναφέρω γενικά παρά μόνο στο χαβαλέ :stuck_out_tongue:

Πάντως, για να επιστρέψω και στο ζητούμενο του θέματος, από όλες εκείνες στα Μεξικάνικά συμφωνώ ότι πρέπει να αναφερθεί ανάμεσα στις πιο όμορφες. Τώρα, ως προς το ποια θεωρώ την ωραιότερη, από ηθοποιούς μ’ αρέσει η Σκάρλετ Γιόχανσον, η Άνιστον στα νιάτα της, ε και θα υπάρχουν δυο-τρεις ακόμα που αυτή τη στιγμή δε μου έρχονται (γενικώς με ονόματα και show-biz δεν τα πάω πολύ καλά :p)
Από τραγουδίστριες θα έλεγα είναι η Hayley Williams και η Αnneke Van Giersbergen. Δεν είναι τόσο θέμα ομορφιάς, όσο στιλ. Έχουν τύπο, βρε παιδί μου!

Neniel επιτέλους μπήκες στο κλίμα του τόπικ! :stuck_out_tongue:

[B]Elisha Cuthbert[/B]

[SPOILER]
[/SPOILER]

[SPOILER] [/SPOILER]

[SPOILER] [/SPOILER]

[SPOILER] [/SPOILER]

[SPOILER] [/SPOILER]

σβηστε τα παντα και αφηστε μονο τα ποστ NOVITSKI