Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

[B][SIZE=“7”]βρωμοσκυλο-πουτανι[/SIZE][/B]

(και αυτια - ανεμομυλους)

Γι’αυτό την αγαπάμε! :smiley:

ναι ρε awake ενω εσύ ποσταρεις μονο αρσακειάδες…

Τρελό σκάλωμα με Thalia κάποτε! Σωστή η Neniel! :wink:

Αφήστε ρε τα κορίτσια να κάνουν κάνα ποστ… Όλο τις αποπαίρνετε! Λες κ όλες όσες βάζουν οι υπόλοιποι είναι σώνει κ ντε της προκοπής :stuck_out_tongue:

Χαχαχαχχχχχχχχχχχ!!!
Jim μην ανησυχείς, δεν παρεξηγούμε τ’αγοράκια :wink:

Ωραία, πόσταρε να σε δω! :stuck_out_tongue:

Μα τώρα δεν μού’ρχεται καμιά σεξουάλα στο μυαλό. Όταν είναι θα ξαναποστάρω :stuck_out_tongue:
Άντε, πόσταρε εσύ.

Μπα όλες όσες έχω στο μυαλό έχουν ποσταριστεί… Η μόνη λύση είναι το scouting νέων ταλέντων κ σ’αυτό υπάρχουν ικανότεροι από μένα (βλ. horror - ίσως κ Novitski).

Horror/Novitski ποστάρετε ευθύς αμέσως γτ βρισκόμαστε σε αδιέξοδο :stuck_out_tongue:

[SIZE=“5”]Kate Mara[/SIZE] Ηθοποιος



Θα μπορουσε να παιζει ανετα σε θριλερ με τετοια μαπα

Σωστη…:wink:

Fabiana Tambosi-Brazil






…καλό και το Βραζιλιάνικο:):!:

Εγώ θα έλεγα -αν εξαιρέσει κανείς τις Ασιάτισες- πως αυτή η βραζιλιάνα είναι άνετα η καλύτερη επιλογή των τελευταίων 10 σελίδων. :smiley:

στην προτελευταια φωτο εχει σχεδον μηδενικο βυζι και στη τελευταια εχει ενα σεβαστο μπουστο :-k χμ!

[SPOILER][/SPOILER]

:country::blues:

Νοθεία:wink: :slight_smile: :!:

[quote="“Neniel,post:8136,topic:2190”]
Μην ξεχνάμε και την άλλη παλιά όμορφη Μεξικάνα…την Thalia.

Αγαπάμε Thalia…

ΡΕΕΕΕ!!!

Μαζέψου ρε γαμώτο!!!.. μιλάμε έχεις ξεφύγει τελείως…
Δε μιλάω δε μιλάω αλλά ε!.. δε φτάνει που βλέπω τα ξελιγουρεμένα σου ποστ σε όλα αυτά τα θρέντ περί ομορφων ηθοποιών και μοντέλων… λες και τα έφτιαξαν για να ξεσπάς εσύ τις ορέξεις σου…
Αλλά κάθεσαι τώρα και λες ο,τι να’ναι ΓΙΑ ΤΗ THALIA???
ΜΑΖΕΨΟΥ ρε! …

Nic Endo προσωπικο βιτσιο,δεν ειναι η υπερμουναρα με τα model standards…αλλα την γουσταρω…

Αν και οι Ασιατισσες δεν ειναι καθολου του γουστου μου, η συγκεκριμενη εγκρινεται λογω Βραζιλιανικων γονιδιων που μαζι με τα Ασιατικα δενουν μια χαρα!

Αline Νakashima- Βραζιλια