Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

Τώρα αυτό το ποστ να το στείλω σε καμιά τρομοκρατική ομάδα γιαπωνέζων νίντζα να έρθουν να σε ξεκάνουνε ή όχι???[-X [-X

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Οχι! Μη! Φοβαμαι…

Πάρε λίγες ακόμη μήπως και πεισθείς red pyramid:

Οκ,κορμάρα έχει και με το παραπάνω(αν δεν έχει επέμβει έστω και λίγο κανά Photooshp),θα ήθελα όμως να τη δώ και με ρούχα να δώ τι χαρακτήρα βγάζει με το ντύσιμο της,τι στύλ,ώστε να μπορώ να κρίνω:wink: :slight_smile:

Επειδή δεν είναι ευρέως γνωστή η ‘γκάμα’ ειναι περιορισμένη.

κοσμε ιδου ο λογος που αγαπαμε τη σουηδια!!!:bow2:
(σημειωτεον, δεν ειναι αυτο που λεμε επαγγελματιας ηθοποιος αλλα εχει παιξει σε μερικες ταινιες οποτε ειμαι οντοπκ)






και φερτε αντιρρησεις αν μπορειτε! blonde rules ΤΕΛΛΟΣ

Mε φόβο ψυχής είπα να βάλω κι εγώ μια γυναίκα που τη θεωρώ πολύ όμορφη και που έχει πολύ ωραίο στυλάκι…Meg Ryan!


Επισης μετα τα ποστ της Νεφελης και της Αντωνιας να πω οτι τελικα οι γυναικες εχουμε καλυτερο γουστο α.

Όχι δα…

Βασικά έτσι όπως έχει γίνει πιο πολύ για ζόμπι κάνει:-s

τι λές ρε? η γυναίκα για την ηλικια της είναι απλά ΘΕΑ!!!

:bounce: :bounce: :bounce: :bow: :bow: :bow: :bow: :smiley: 8)

Ετσι ρε witch. ΘΕΑ.

Ναι, δυστυχως σε αυτο εχω συμφωνησει και γω προ πολλου παρακολουθωντας αυτο το τοπικ…:frowning:

Να αγχωθω…?:-s

Ρε ημαρτον ρε! Ημαρτον! Μην ξαναποσταρεις εδω, please…

Δεν έχω καταλάβει η “καλά-κρατιέται-για-την-ηλικία-της” ποια είναι…
Μήπως δεν κρατιέται και τόσο καλά…?

Και… ο Πυραμίδας κάτι σελίδες πριν έχει κερδίσει ασυλία από τον monte… οπότε ChrisP :stuck_out_tongue:

κρισπ ιζ μπάνδ

Ε μα τι να πώ,αφού τώρα πια το έχει χάσει εντελώς το θέμα…δεν λέω ότι δεν υπήρξε όμορφη ή ότι δεν έχει γοητεία,αλλά ομορφιά εμένα τουλαχιστόν δεν μου βγάζει:-s

Και θα συνεχίσω να γράφω μέχρι να χιωνίσει στη κόλαση και ακόμη παραπέρα…