Όμορφες ηθοποιοί/τραγουδίστριες?

πανέμορφη…

Evan Rachel Wood, έπαιζε στο “Δεκατριών” και είναι η τωρινή γκόμενα του Marilyn Manson

Mischa Barton - πάλι καλά που έπαιζε αυτή στις διαφημίσεις των Accessories κάποτε και παλευόταν η παραμονή εκεί όσο η γυναίκα έψαχνε σε τόνους από κολίε, καπέλα κτλ

Ευγε Φενια!

Πυραμιδα, πες και αυτην μπαζο, μπορεις…

Βασικά οι τελυταίες 3 είναι απλά θεές,ειδικά η δεύτερη,οπότε τώρα είμαι λίγο εκτός στοιχείου:-s μόντε,άν με ξαναπείς σαυρολόγο θα κάνω μύνηση για ψυχολογική καταπόνηση και παρακράτηση εξουσίας…:stuck_out_tongue:

τι είναι αυτό? κολλάει ? 8O 8O :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

πες αν σαρέσουν κ τα κορίτσια που βάζω εγώ

Μα όταν ανέφερα τις 3 τελευταίες ενοούσα και τις δικές σου:wink: ειδικά η φιλενάδα του Μάνσον σκίζει

μπράβο ρε πυραμίδα αγόρι μου. θα σε κάνω moderator να ανοίξεις ένα τόπικ “best of savres” και να βάλεις όλες τις γιαπωνεζούλες σου.

:expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: Τώρα φταίω εγώ να αρχίσω για τη Σκάρλετ?Κάτι ήξερε ο Γούντι Άλλεν που
spoiler για Match Point

τη βάζει να ψοφάει στο τέλος…

ΠΥΡΑΜΙΔΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ

για να κανεις καριέρα στο φόρουμ μας ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙΣ ΕΠΟΥΔΕΝΙ

α. την ΑΕΚ
β. την ΣΚΑΡΛΕΤ
γ. τον ΓΟΥΝΤΙ
δ. τον ΑΡΚΑ
ε. τους ΑΔΕΡΦΟΥΣ ΜΑΡΞ

πάω τώρα να σου δόσω 4 πόντους ποινής

και επειδή με σύγχυσες, βάζω κάτι ηρεμιστικό

Aφιερωμενο ποστ στον Πυραμιδα να χαρει λιγακι!

Κοιτα ματαρες…

Τοσο αναλαφρη και ντελικατη…

Φορεμα πολυχρωμο,σαν τα χρωματα της ανοιξης…

Αχ φολιδωτη μου Αφροδιτη…

χαχαχα

θέλω να σε γνωρίσω. είσαι πολύ θεούλης

οταν βλεπετε αυτη τη φωτο (της σκαρλετ α) δε θελετε να αφησετε απογονους πισω σας?
οποιος πει οχι απο τα αγορακια,να πα σε μοναστηρι.
(incl.σοφικαπα)

Πυραμίδα δεν εκμεταλλεύτηκες σωστά την κατάσταση… δεν έπρεπε να του την πεις για το σχόλιο με τις σαύρες… θα σε έκανε μοδ και θα διέγραφες τα ποστ όποιου θα τις έλεγε σαύρες τις γιαπωνεζούλες…
missed the opportunity τώρα… πάει πέταξε… :p:p:p

τους απογόνους ΤΗΣ για την ακρίβεια

Μοντε, το 13 ειναι ταινιαρα 8)

Και η τυπισσα βαζει κατι σκαρλετ κατω…

Ροδολφε, εχω παρει μετρα για τα ρασα μου…

Αγαπητέ μοντε, δεν κσερω αν έχεις παίξει ποτε αρπιτζις στο πισι, αλλά εμένα το μισα (μ)παρτον μου θυμίζει τα skeleton warrior από το icewind dale… Όταν πέφτει photoshop καλή είναι, αλλά άμα φυσύξει, η κοπέλα χάνεται… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

zhang ziyi

2ο accout του πυραμιδα?? :-k

Περα απο την πλακα, αυτη η Κινεζα ειναι ωραια…

Αντε δειτε αυτην την σελιδα να ξεστραβωθητε. http://www.maximonline.gr/maximgirls/covergirls/403/article.html
Ολος ο καλος εγχωριος καλλιτεχνικος κοσμος εκει ειναι.

ΥΓ. Σκοπιμα εβαλα αυτην την καλλιτεχνη πρωτα. Σε αυτες τις φοτο ειναι λιρα 200.