Χειρότερη αναμονή σε συναυλία

κοροϊδευεις,ρε;

don’t ρε me !

χαχα οχι, απλα για καποιο λογο ημουν σιγουρος οτι ησουν αρρεν :-k

xaxaxax!!! Life is full of surprises!

:offtopic:

ε, αυτό το ζήσαμε το 1993! never again! :slight_smile:

To '99 Metallica με τους Monster Magnet ως support στην Ριζουπολη.Τοσος κοσμος και υπηρχε μια εισοδος.Μουνι ειχα γινει πριν καν μπω στο χωρο.Αν 8υμαμαι καλα το ticket εγραφε Κlein Mein productions… xaxxa

με Klein Mein Productions,τι περιμενες και εσυ;;; χαχαχαχαχχα :-Ρ

2007 MAIDEN στο κλειστο. Μεχρι να μπουνε με το different world ημασταν σαν παστες σαρδελες.

Εγώ σε αυτή μια χαρά ήμουνα.

στο Scorpions festival(2007 νομιζω) ημουν με το ρολοϊ στο χερι και περιμενα να βγουν οι Scorps. εκανα υπομονη να τελειωσουν ο Joe Cocker ,η Juliet Lewis και δεν θυμαμαι αν υπηρχαν αλλα bands…

2003 ή '04… Εγω ειμαι καλυτερος γιατι εκεινη τη μερα ειχα παει απο πιο νωρις για καφε… κι ετσι οπως ημασταν λεμε… ρε δεν παμε απο το συναυλιακο χωρο να αραξουμε; Ουτως ή αλλως δεν κανουμε κατι ιδιαιτερο… και πηγαμε…

ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΟΧΙ 3 ΑΛΛΑ 6 ΩΡΕΣ. Καρτα χτυπησα, γιατι νομιζεις οτι λεω για Ιστορικη αναμονη; Αλλες δυο ηθελα και θα απαιτουσα πληρωμη :!:

2 Ώρες που περιμέναμε τον μαλάκα τον Tim Booth.Πέρσυ ή πρόπερσυ,δεν θυμάμαι καλά,στο principal.

Οσον αφορα Μαλακασα/το πολλ μαλλον η πρωτη επιλογη, τρομερη κουραση ομως.

Οσον αφορα γενικοτερα συναυλιες, μαλλον την μεγαλυτερη αναμονη την εχω φαει στους Mayhem πριν 2 χρονια οταν οι πορτες δεν ανοιξαν 19.00 αλλα 21.15 περιπου και ημασταν ολοι απεξω και περιμεναμε σαν μαλακες. Χαλαλι, Αττιλας ειναι αυτος.