Χειρότερη αναμονή σε συναυλία

Θρεντ εμπνευσμένο από την κλασσική ταλαιπωρία στην Μαλακάσα…

Γκανς εν Ρόουζες όποτε κι αν γίνει.

ΦΤΑΝΕΙ με τις καραγκιοζιές του ξεμωραμένου Axl :!:

Tha prosetheta kai alli mia eipoligi:

Anamoni gia na anoiksoun oi mplokarismenoi dromoi logw tis eleusis tou Poutin (osoi itan stin sinaulia twn kreator/cannibal corpse sto sporting prin 11 xronia tha me niwthoun).

Kata ta alla, tin xeiroteri talaipwria tin eixa faei to 2005 stin malakasa meta apo Sabbath kata tin epistrofi. Treles oures oxi mono gia na pas sto autokinito alla kai gia na kseparkareis kai gia na vgeis stin ethniki.

Πω πω, 2005 στους Sabbath…όσοι είχαμε μπλέξει με τα πούλμαν ακόμα θυμόμαστε την μεγαλύτερη ταλαιπωρία όλων των εποχών, μερικοί είχαν κοιμηθεί εκεί και έφυγαν στις 9:00 το πρωί!

Την Ιστορικη αναμονη σ εκεινη την συναυλια των Sodom με Entombed δεν την ξεπερνα ποτε τιποτα. ;p Αν κι η Sabbath την ισοφαριζει μες στις ακρες.

Χειρότερη ταλαιπωρία έχω φάει στο εξωτερικό στην αναμονή για κατούρημα!
Παίζει να περίμενα και 30 λεπτά και μόλιες έφτασα 10ος στη σειρά δεν κρατήθηκα και πήγα και της έδωσα ανάμεσα από τις βιολογικές τουαλέτες :lol:

…το πρώτο το πρώτο…και αυτό με το κατούρημα, βασανιστικό είναι:):!:

με τα σαπορτ που μπορει να μη μας αρεσουν και να ειναι και 2-3 μεχρι να βγει το ονομα το μεγαλο…

εκει σου απορροφουν ολη τη μαζεμενη γκαυλα που εχεις για την headliner μπαντα…

μετά το τέλος της συναυλίας μέχρι να πάμε στο αμάξι με βήμα σημειωτόν

οχι οτι τα αλλα δεν ειναι οτι χειροτερο

1.Sabbath και η σκόνη που τρώγαμε μέχρι να πάμε στα λεωφορεία.
2.Dragonforce πριν τους Maiden,και η παράνοια του να φωνάζει ο τραγουδιστής τους “Come On Motherfuckers” κι εμείς να τον βρίζουμε και παραδίπλα κάποιοι 15-χρονοι (περίπου) να τραγουδάνε όλους τους στίχους.Ομορφιές.

Θα έλεγα και Nightwish το 2004 αλλά χαλαρώσαμε με ωραία παρέα πίνοντας καφεδάκι μετά το τέλος του Operations και περιμένοντας τους Priest.Ήταν ό,τι έπρεπε οι τσιρίδες της Κουρούνεν για συνοδεία.

Sabbath το '05.Δύο ώρες και κάτι για να βγω απ τον παράδρομο με το αυτοκίνητο.Και στα καπάκια ταξίδι μέχρι Σαλόνικα.Μετά από Sabbath ξαναλέω.Σχεδόν άθλος.

πρεπει να εξαιρεθεί το Live των sabbath ρε σεις. δεν υπάρχει άνθρωπος που να μην θυμάται το χάος τότε

Δεν σας χάλασε όμως η συναυλία :stuck_out_tongue:

Moνο εμεις που δεν ειμασταν :frowning:

Οχι αλλη αναμονη…[I]στο διάστημα μέχρι να βγει επιτέλους το headliner συγκρότημα[/I] :!:

ποια χρονια ηταν εκεινο το ομορφο ΤΡΙΩΡΑΚΙ που περιμεναμε μεχρι να βγουν οι Sodom ?.. μαλλον αυτο.

Οπα! παραλειψη! Η χειροτερη αναμονη ειναι στην ουρα για τουαλετα!!! Ειδικα αμα εισαι γυναικα. Εσας η φυση σας τα εχει φερει ολα βολικα,κωλοφαρδοι αντρες!! χαχα
Και το κακο ειναι πως ειδικα στα festival,δεν μπορεις να περιορισεις την καταναλωση υγρων,γιατι γινονται μεσα στο κατακαλοκαιρο με νταλα ηλιο!!

θες να πεις οτι εισαι θυληκου γενους?^^^

λοιπον, βασικα το χειροτερο ηταν στους ac/dc που πηγα 5μιση ωρες νωριτερα επιασα θεση μπροστα μπροστα και καθησα κατω.

μετα αντε να περασει η ωρα…

στο 4ωρο σα μαλακας εκανα την εφοδο στις τουαλετες που ηταν στην εισοδο…δλδ τζαμπα πηγα τοσο νωρις και ευτυχως βρηκα τον δρομο για την επιστροφη στο spot Μου.

μετα ηταν πουτσα και στον ηλεκτρικο που εγω απο αθηνα δεν ηξερα τπτ ευτυχως προλαβα το τελυταιο.

η βραδυα εληξε με εναν ταξιτζι μεσηλικα να μου λεει “εσεις ρε παιδι μου η νεολαια τι ακουτε τωρα?”

"του λεω ε ας πουμε η αγαπημενη μου μπαντα ειναι η pink floyd"
και μετα με απανταει και μενω μαλακας
-“με Barrett ή μετά?”

κριμα που η διαδρομη ηταν μικρη.

εγω σε οποιο ταξι εχω μπει ακουγε ο ταξιτζης σκθλαδικα στη διαπασων. AAARRRGGGHHHH

ωχ! ο VITRIOL φοραει φουστες!