Έλενα Μόκα- Β' τάξη Δημοτικού Σχολείου

Σήμερα είναι η πρώτη μέρα στο καινούριο μου σχολείο. Παλιά πήγαινα σε άλλο σχολείο, αλλά τώρα ήρθα σε αυτό το σχολείο και η δασκάλα μου μου είπε να γράψω μία έκθεση για το ποια είμαι και να τη διαβάσω μετά στα παιδιά στην τάξη για να με γνωρίσουν και να γίνουμε φίλοι.

“Έντάξει,” είπα και εγώ στον εαυτό μου, “challenge accepted!”

" Ονομάζομαι Έλενα και είμαι 8 χρονών (19,5 είμαι κανονικά-ατίθασο ζυγάκι-puke). Όταν ήμουν πιο μικρή άκουγα Σακίρα, αλλά τώρα που σας είδα έτσι όλους εσάς εδώ μέσα με αυτά τα μακρυά μαλλιά και τα μούσια και τα μαύρα ρούχα, φοβήθηκα και ας πούμε ότι ακούω ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΥ Rory Gallagher και εν συνεχεία Joe Bonamassa, BCC, Samsara Blues Experiment και άλλα και άλλα για να με συμπαθήσετε. Η μαμά μου μου λέει ότι όλα αυτά εδώ που φοράτε εσείς και που ακούτε είναι μασονικά και επικίνδυνα και είναι μακρυά από το Χριστούλη. Εγώ χέστηκα όμως. Και χέστηκα γιατί όταν θα μεγαλώσω θα πάω να σπουδάσω στα Γιάννενα Αρχαιολογία και εκεί θα γνωρίσω τον mixalis_purple (http://www.rocking.gr/modules/forum/member.php?u=7673) και θα κάνουμε παρέα και θα πίνουμε και τσίπουρα - αυτός δηλαδή, εγώ θα πίνω μπύρα- δε θα με νοιάζει. Και θα πάμε και μαζί σε συναυλίες και σε όμορφα live και θα είναι πολύ ωραία. Και μετά θα κάνω παρέα με διάφορους/ες από εσάς εδώ μέσα και δε με νοιάζει που όλοι/ες εδώ μέσα είμαστε άσχημοι/ες, άπλυτοι/ες και χάλια, τουλάχιστον έχουμε ο ένας τον άλλον-όλοι για έναν και ένας για όλους. Συλλογική δουλειά.
ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΜΑ ΜΕ ΣΠΡΩΧΝΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΟΙ."

[RIGHT]Ω, ΠΑΟΚΑΡΑ είχα δέντρα στα Ζωνιανά…[/RIGHT]

:thumbup:

Μια ζωή θα μένεις στην κουίντα ενώ εγώ θα κάνω το κομμάτι μου στη σκηνή.[B][CENTER]ΣΕΞ,ΠΟΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ.[/CENTER][/B]

[I][RIGHT]Ω,ΠΑΟΚΑΡΑ είχα δέντρα στα Ζωνιανά…
[/RIGHT][/I]

γαμαει η σακιρα, δεν καταλαβαινω.

Ε φοβήθηκε η κοπέλα εμάς τους αξύριστους μαλλιάδες και καταπιέζει την καλλιτεχνική της φύση. Ιτ χάππενς.

αφου εσυ δεν εχεις μουσια ρε! :stuck_out_tongue:

καλωσηρθες Ελενα! καλα ποσταρισματα και μην τρολλαρεις πολυ! :stuck_out_tongue:

ψεμματα σας λεει παντως. ακομα ακουει Σακιρα!

Όχι, είμαι αξούριστος τώρα. Καλά που μου το πες, πάω για ξύρισμα, να γίνω καθωσπρέπης.

Άμα βάζω κιλά, φυσικά και θα ακούω ακόμα Σακίρα. Χορεύοντας Σακίρα, γυμνάζω κοιλίτσα, σφίγγω τον ποπό και βγαίνω στις παραλίες και κάνω πανικό.

Pics or gtfo

υπαρχει ηδη μια φωτο της Ελενας στο φορουμ. ψαχτειτε!

Κανονικά είναι TITS OR GTFO. Γαμημένα femanons. Μια ζωή σας “ανάβουμε” και μετά είμαστε “όχι, μη” και “λέτε να πονέσω;” …Μαλακίες.
Μια κουκλάρα είμαι. Καστανόξανθη με δυο καταπράσινα μάτια…Αχ, αυτά τα σμαράγδια που στολίζουν το αλαβάστρινο δέρμα μου.

Περισσότερες πληροφορίες μόλις μαζέψεις credits.

:lol::lol::lol::lol:
Ναι, ναι…Εκεί είμαι Γ’Δημοτικού.Μια ομορφιά.

πέσιμο

μπα.

[SPOILER]κατα βαθος βεβαια με γουσταρει και αυτη :stuck_out_tongue:

[SPOILER]οπως ολες αλλωστε 8)[/SPOILER][/SPOILER]

Ωραία ταιριάζουμε, μια πρόσφατη φωτογραφία μου

Κλαιω

Μιχάλη, είσαι ο άντρας της ζωής μου.

[SPOILER]Θέλω να σου [B]κλάνω [/B]γλυκό και ερωτιάρικο έρωτα.[/SPOILER]

ΚΛΑΙΩ :lol3::lol3::bow2:

Ελενα σε πιστευω. αλλα καλυτερα να μεινουμε φιλοι.

Για τα καλά. Εσύ μάναρε, τι λέει; Όλα καλά;

[SPOILER]Θες να πάμε στη θάλασσα να δούμε πως κουνιούνται οι βάρκες;[/SPOILER]

Εγώ δεν αστειεύομαι.Καύλα είσαι. Δες και εμένα τώρα. Να πάθεις την πλάκα σου.

Είμαι το κορίτσι της διπλανής πόρτας.-duckface

[SPOILER]Κάνω και ωραίες πίπες[/SPOILER]