Με συγχωρείτε

…αλλά γιατί όταν πάω να γράψω στο topic του Rock Hard μου βγάζει την ένδειξη Forbidden και ότι δεν έχω perimission για posting κλπ κλπ…

Από χτες το απόγευμα έχω προσπαθήσει αρκετές φορές να ποστάρω και δεν μπορώ…

Τι παίζει?

Ειλικρινά δεν ξέρω !!!

Kourou ??

Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο. Θα μπορούσες να κάνεις ένα print-screen όταν σου λέει για Forbidden; Θα βοηθούσε.

Forbidden
You don’t have permission to access /forumt-posting.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


Apache/1.3.37 Server at www.rocking.gr Port 80

το ίδιο και από το σπίτι και από το γραφείο.

Περίεργα πράγματα. Κοίταξα στα error logs του server και δεν έχει τίποτα. Από το administration του forum πάλι δεν υπάρχει κάποιος “αποκλεισμός” και τέλος το καλύτερο: το forumt-posting.php είναι όμοιο για όλα τα topics, δηλαδή θα έπρεπε σε όλα τα topics να τρώει κόλλημα και να μη μπορείς να ποστάρεις. Τον ίδιο browser χρησιμοποιείς και στο γραφείο και στο σπίτι; Αν χρησιμοποιείς Firefox, έτσι για δοκιμή τσέκαρε λίγο και explorer. Θα το κοιτάξω αλλά πρέπει να φύγω τώρα. Τουλάχιστον μπορείς να ποστάρεις στα υπόλοιπα (κάτσε μη κακομελετάμε… :P).

το δοκίμασα και μέσς explorer και μέσω firefox…

με σαμποτάρει ο Σηρεινάκης γιατί θέλω αν του πω πως δεν βρίσκω το περιοδικό με cd εδώ…χεχεχε.

φίλε Kourou,

Μπαίνω εδώ χωρίς να έχω σύνδεση με το forum, δεν έχω κάνει login και γράφω reply.
Πάω στο rockhard topic και μου ζητάει, όπως πρέπει δηλαδή, σύνδεση…

Για δες τι παίζει, λες να “παίζουν” κάποιοι με το site;

like a guest??? αν υπάρχει εδώ τέτοια ρύθμιση οκ then…

δημήτρης σειρηνάκης

Δημήτρη δεν παίζει τπτ βρώμικο στην περίπτωση σου. Ο τομέας “site”
toy forum είναι ο μόνος από τους 3 τους φόρουμ που μπορεί να κάνει κάποιος κάποιο ποστ, χωρίς να έχει κάνει login, σαν guest.

oui!!!
ζητώ συγνώμη…

Ακριβώς το ίδιο μου βγάζει στο topic των Paradise Lost και των Europe…

O διάβολος χτύπησε το rocking

Μάλλον θα έχεις υπερβεί το όριο των posts πού πρέπει να γράψεις σε αυτά τα topics γι’αυτό δεν σε αφήνει!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Α σε παρακαλώ αυτό είναι σχεδόν ρατσισμός…

Να μην αφήνεις τον Telisvas να γράψει στο topic για Europe είναι κάτι σα να μην αφήνεις τον Βασίλη Λεβέντη να βγει στο κανάλι της Ενωσης Κεντρόων ή τον Πέτρο Μίχο να κάνει σχολιασμό στη νετ για παιχνίδι του Ολυμπιακού…χεχεχεχε… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

Σα να τρως άνοστο φαγητό…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Υπάρχει κάτι τέτοιο ρε.

Αυτό μας έλειπε τώρα :?
Θα το κοιτάξω και θα σας πω.

PS: Ρε συ Outshined, βλέπω ότι τελικά έγραψες.

έγραψα ένα post και μετά δε μπορούσα να γράψω πουθενά!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τα ρομπότ τρελάθηκαν :lol: :lol: :lol: :lol:

τα έχει παίξει τελείως

δέχεται το 1 στα 10 από αυτά που γράφω…
μου έχει σπάσει τα νέυρα…