Ευκαιρία!

Έχω αδυναμία στις γάτες τι να κάνω…Είδαμε και εσένα ρηχε μαθηματικε,Το μόνο που ρώτησες είναι αν είναι όμορφη…

Ο Κωστετσος.

Εντιτ: Τουριν τα πνευματικα μου αγαθα τα καλυπτει η επιστημη μου. Για τα υλικα απευθυνομαι στην αδερφη του Καρβου. Αν δεν ειναι καλη, παμε στης Rangel. Εσυ αδερφη εχεις? :slight_smile:

Αααα, όλα και όλα. Προικοθήρες στην οικογένεια μας δε θέλουμε. Επόμενος παρακαλώ! :stuck_out_tongue:

Να σου δώσω γυναίκα, κόρη, κιθάρα και την chk_chillin;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα καλοπεράσεις

__Αμαν βρε… ποιό bamboo…!

---------------------> “Δίνω τα Panda”… :wink:

λοιπόν για να βάλουμε μία τάξη…
1)Rychehead : κανει καμία δουλεια στο σπίτι ?? μην με φάνε κ οι αράχνες…!!!

2)Deathbich : έσένα θα σε κανονίσω από κοντά!!! :stuck_out_tongue:

3)Shadowcaster: γλλυκα είναι το παντα , αλλα μόνο κέρδος δεν θα έχω…
ξέρεισ πόσο τρώνε… ( αρκουν τα δικα μου… )

4)karvou : ηλεκτροακουστικη… ( δικιά σου κ χωρίς την αδερφή μου…δεν αντέχουν αλλο τα αυτιά μου…)

5)Turin : πάρεις και την αδερφη μου… μαζι πάνε αυτά!! :wink:

6)filandos : αν ειναι να την αποσυρω , που?? στην σουηδια?? χάρη θα τησ κάνω…

7)montectristo:πολύ καλή η προσφορά σου μπορώ να πω , αλλα δεν μπορώ να αποφασίσω τόσο γρήγορα…

ελα να ακούω προσφορές!!!
:wink: :wink: :wink:

:smiley: Ευτυχώς δεν έχω γιατί με τη φόρα που πήρες δε γλίτωνε… :smiley:

Προφανώς :wink:

Θα σου κάνω δώρο ένα τρίποδο και μια τσάντα μπαταρίες

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ποιο Panda? Ένα που κρύβεται πίσω από το bamboo? Που να το δούμε βρε? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τέλη, φοιτητής είμαι… Δεν έχω τόσα λεφτά… :stuck_out_tongue:

Ξερει να κανει ολες τις δουλειες, ειναι καλο κελεπουρι!!! :lol: :lol:
Προτινω απλη ανταλλαγη δεν θα το μετανοιωσεις!

Τελη την chk_chillin με ποσα τη δινεις???

Δεν χρειάζεσαι λεφτά… Ατσάλινα νέυρα και περηφάνια στ’ αυτιά…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν χρειάζεσαι λεφτά… Ατσάλινα νέυρα και περηφάνια στ’ αυτιά…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Τώρα που το λες, θυμάμαι ότι η σύζυγος ακούει U2. Άσε πάω για άλλα!!! :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

Μπορείς να τη στείλεις να μου καθαρίσει το δωμάτιο γιατί δε βρίσκω πουθενά το OM1 από Queensryche και πάω να τρελάθώ? Δε θα της πάρει πολύ, μόλις κανά 12ωρο.

Η chk_chillin θα είναι στην ομάδα μου από δω και πέρα. Κάτω τα χέρια σας όλοι :x :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα σου κάνω δώρο ένα τρίποδο και μια τσάντα μπαταρίες

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
montecristo εχει πολυ σκληρο ανταγωνιστη!!παρα πολυ!!!
τελη μωρο μου πως με ξερεισ!!!

Θα σου κάνω δώρο ένα τρίποδο και μια τσάντα μπαταρίες

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
montecristo εχει πολυ σκληρο ανταγωνιστη!!παρα πολυ!!!
τελη μωρο μου πως με ξερεισ!!![/quote]

Επίσης θα σου δώσω και την Ράνια για δασκάλα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ti egine re koritsia? poloumai kiolas? ki ego pou nomiza oti imoun tsampa… :lol:

Εγώ σε πουλάω αγάπη μου… Πειράζει;

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Ti λες μωρο μου ολα τα λεφτα εισαι … το ξερεις και στο εχω πει πολλακις …αστους τους μαναβηδες με τα τριποδα και τα κλπ κλπ …

Ti λες μωρο μου ολα τα λεφτα εισαι … το ξερεις και στο εχω πει πολλακις …αστους τους μαναβηδες με τα τριποδα και τα κλπ κλπ …[/quote]

Εννοείται ότι το Χριστινάκι είναι όλα τα λεφτά μανάβη… Κι επειδή είναι όλα τα λεφτά δεν παραξηγείται με ότι παπαριά γράφουμε…

Λεω , λεω μηπως εχεις αρχισει και τα χανεις μεσα στο σπιτι συνεχεια και αρχισες τις παπαρολογιες … αποφασισε επιτελους , την μια λες οτι την πουλας και την αλλη το γυρνας … παντως δεχεσαι οτι εισαι παπαραλογος … !!! Αυτο τα λεει ολα … :stuck_out_tongue: