Ευκαιρία!

Λεω , λεω μηπως εχεις αρχισει και τα χανεις μεσα στο σπιτι συνεχεια και αρχισες τις παπαρολογιες … αποφασισε επιτελους , την μια λες οτι την πουλας και την αλλη το γυρνας … παντως δεχεσαι οτι εισαι παπαραλογος … !!! Αυτο τα λεει ολα … :P[/quote]

Η δουλειά μου είναι να λέω παπαριές… Δες κανένα δελτίο ειδήσεων μανάβη… Την Χριστίνα δεν την χαρίζω για τίποτα… Την πουλάω με την σύμφωνη γνώμη της… Ως γνωστόν είναι ιδιαίτερα φιλοχρήματη…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ανδρέα μου ,
Λέω , λέω μήπως να κάνεις υπομονή κ όταν αποφασισει θα σε ενημερώσει ,
γιατι ξεφυγαμε λιγακι?
Μέχρι τότε ,… ξέρεις.
Μην κάνεις τον δικηγόρο, το πόσο αγαπάμε το Χριστινάκι το ξέρει εκείνη…μιας κ μόνο εκείνη αφορά…

Αυτο ειναι που λεμε κανεις την δουλεια σου χομπυ !!! Εεεεεε ??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν σου ζητησα να μου την χαρισεις … εξαλλου με την Χριστινα υπαρχει μια παθολογικη αγαπη εδω και δεκα συναπτα ετη … αυτο τα λεει ολα … !!!

Δεν παίζει!
έχω την καλύτερη προσφορα!!!

λοιπόν, άκου καλά μικρή και άβγαλτη.

μου δίνεις την αξιαγάπητη αδερφή σου και τα 3 πρώτα ρούχα που θα σου φτιάξω, πληρώνεις μονο τα υφάσματα!
e?
e?

και άσε τον κόμη να λέει για post.

Τώρα αυτό σημαίνει αυτό που καταλαβαίνω??? Για να προσέχουμε τι λέμε εδώ μέσα λέω εγώ… :roll: :roll: :roll:

Δεν με αφορα αν αγαπας και το Χριστινακι … αυτο ειναι δικο σου θεμα μηπως ???
Εγω απλως ειπα οτι της εχω και μου εχει μια παθολογικη αγαπη … μηπως ζουλευεις ??? Οποτε αν καταλαβες λεω για μενα … αφου η δικη σου αποψη περιτευει … :twisted: :stuck_out_tongue: :twisted: :stuck_out_tongue: :twisted: :stuck_out_tongue: :twisted: :stuck_out_tongue: 8)

Τώρα αυτό σημαίνει αυτό που καταλαβαίνω??? Για να προσέχουμε τι λέμε εδώ μέσα λέω εγώ… :roll: :roll: :roll:[/quote]

Πολύ λάθος κατάλαβες γλυκέ μου… Να διαβάζεις και πίσω από τις γραμμές

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

μαλλον δεν διαβασες καλα τι σου εγραψα …
να ζηλεύω?? καλά δεν το σχολιάζω καν …
Αλλά επειδή αυτή την στιγμή έχεις μπει σε δικό μου τόπικ τουλάχιστον να είσαι εντός θέματος…αλλιώς να λύσεις τις διαφορές σου με τον οποιονδήποτε με όποιον τρόπο θες “'εξω” από εδώ…

Υ.Γ. κάτω κάτω γράφει “Add Topic” φτιάξε ένα που να λέει είμαι ο Ανδρέας ελάτε να τσακωθούμε…όχι εδώ

__Aααχχχ Rangel…

__Είπες η πιο σύντομη προσφορά και γι’ αυτό έκανα το ΛΟΓΟΠΑΙΓΝΙΟ, δίνοντας την πιο σύντομη και καλή προφορά που μπορούσα…“Εδωσα τα πάντα”… και όχι τα Panta και τα Koala βέβαια… :lol:

__Τώρα τέλος η -άνευ όρων- προσφορά μου… Είχες δυνατή ευκαιρία να ξεφορτωθείς την αδερφή σου, αλλά… κρίμα -και είχα και τζάκι για ν’ αξιοποιήσω την κιθάρα της… :stuck_out_tongue: (σου πήρε κι εσένα τ’ αφτιά, μη πάρει και τα δικά μου) :stuck_out_tongue:

__Ηθελα την αδερφή σου, έδωσα τα πιο πολλά. Ηθελα τον γάτο, έκανα την πιο σύντομη προσφορά (είπες “τη πιο σύντομη”, όχι “πιο σύντομα”, ή “την πιο γρήγορη” :wink:). Και τελικά… μου έμεινε το Panda! :stuck_out_tongue: :lol: :stuck_out_tongue:

__Ατιμη κενονία…

Συγνώμη βρε Ρίτσα μου, τον Sebi με τι καρδιά θα τον δώσεις??? ε, ε, ε?

.

__Tι, είναι αγοράκι και τον λένε και Sebi; Πρέπει να είναι πολύ cool γάτος! 8)

κατ’αρχάς ο πρώτος που απάντησε είμαι εγώ. Άρα έχω τον πρώτο λόγο. Και αν σβήσω κ όλα τα άλλα ποστ έχω κ τον τελευταίο…

Φώτο της αδερφής δεν μπορείς να βάλεις ?? Μην κάνουμε κ overbid κ μας ρίξεις …

[/list]

Είναι ένα υπέροχο γατάκι (για την ακρίβεια γάταρος πλέον) που κοιμάται στην αγκαλιά της τα βράδια. Να δω πως θα το αποχωριστεί το γλυκούλι μου!

Άσε που δεν ζήτησε και την άδειά μου ή άτιμη να πουλήσει το παιδί!

την αδερφη μου την ξερετε…
ποια ειναι , ποια ειναι ομως??? :lol:

οσο γισ τον sebi , μην ανχωνεσαι Νανσυ μου…

εγω για το μελλον του ενδιαφερομαι !οταν γινει μπαμπας θα χρειαζομαστε 2 σπιτια…

:slight_smile:

Ριτσα για χαλαρωσε λιγακι … το οτι ειναι δικο σου Thread σορρυ αλλα δεν με νοιαζει … οκ το ανοιξες και λοιπον … δεν αναφερθηκα σε σενα ολοι … αναφεραν και αλλα ονοματα και ενα απο αυτα ηταν της Χριστινας , οποτε και για αυτην αναφερθηκα …τωρα αν σε χαλαει, ειναι δικο σου μα δικο σου εντελως προβλημα. Τωρα τα υπολοιπα δεν τα λαμβανω καν υποψιν μου , γιατι καποιοι μου χρεωσαν καν οτι δεν εχω επιπεδο … θα σε παρακαλεσω λοιπον να χαλαρωσεις γιατι ψιλοφουριοζα μπηκες … το οτι σε ξερω αυτο δεν σημαινει οτι αν κατι με χαλασει δεν θα στην πω . Διαφορες δεν εχω με κανεναν , οποτε εισαι μαλλον ακυρη και σε αυτο το σημειο … α και εχω την αντιληψη (την ξερεις αυτην την λεξουλα ???) ανεπτυγμενη σε μεγαλο βαθμο . Τωρα για τις υποδειξεις σου οκ … θα της λαβω υποψιν μου αφου πεσω για υπνο μεταξυ πρωτου και δευτερου ροχαλητου … :stuck_out_tongue:

Δίνω τα πάντα για ένα πάντα!

Rangel… ήρεμα!

Λοιπόν αγοράζω την αδερφή σου…Πόσα θές? Λέγε… τα $$$ ποτέ δεν ήταν πρόβλημα!

Καμιά δουλειά του σπιτιού κάνει?Mαγειρεύει τίποτα?Φτιάχνει καλό καφέ?Αν ναι στείλτην μου courrier. 8)

1)τα $$$$ ειναι πολλα…

εσύ πόσα δινεισ???

:wink: :wink:

2)μια τελεια νοικοκυρά είναι!!!

Φτιάχνει καλό παστίτσιο δηλαδή? 8)