Γεια σας φιλοι μου!

Μη μου πεις οτι ολα τα τραγουδια που εχω ποσταρει στο θεμα τι ακουμε τωρα επρεπε να τα ποσταρω στο rockipedia?

Όχι όχι καλά έκανες και πόσταρες στο thread που τα πόσταρες! Το rockipedia είναι για προτάσεις δίσκων καινούριων κυρίως για κάθε ιδίωμα κτλ.

Mπα εγω μαλλον παλια αλμπουμ θα προτεινω,χωρανε στο rockipedia?Kαι πιστεψε με,εχω παρααα πολλα να προτεινω…
[-X:-k:lol::lol::lol::lol:

για μια στιγμη σε περασα για τον chrisp

welcome και απο εμενα.

Γεια σου Χρήστο, καλώς όρισες!!! Καλά ποστ και καλή συνέχεια στο φόρουμ!!!

ενταξει ρε μαν 36 εισαι μη μιλατε ολοι λες και τον πηραν τα χρονια.Μονο μια διαφορα στην ωριμοτητα θα ελεγα:)

α ναι! Καλως ηρθες και πιστευω απο εδω και περα θα εχουμε ακομη πιο ωραιες συζητησεις στα τοπικς:)

Εικονα απο[B] Rage[/B] βλεπω, κατι ποσταρισματα [B]Running Wild[/B], [B]Sanctuary[/B] και [B]Annihilator[/B] βλεπω… :respect:
ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ !!! :thumbup:

Ευχαριστω πολυ παιδια καλως σας βρηκα. 20+ χρονια μουσικων ακουσματων φιλε μου Κ-night Sky εχω καταληξει πως το τοτε power-speed-thrash metal με αντιπροσωπευει απολυτα σαν αγαπημενο παρακλαδι του heavy metal και σιγουρα οι RAGE την περιοδο των Ευθυμιαδηδων,ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου groups.Δεν νομιζω πως σημερα υπαρχουν συγκροτηματα που να μπορεσουν να φτασουν στο μεγαλειο που εφτασαν αυτα τα μεγαθηρια πριν 15-20 χρονια.

Καλώς ήρθες Χρήστο και καλά να περάσεις εδώ…Όσο για την ηλικία μη σε απασχολεί καθόλου , εγώ είμαι 40…:slight_smile:

Ευχαριστω πολυ φιλε μου,μπα δεν με απασχολει η ηλικια καθολου,απλα το ανεφερα οτι ειμαι τοσο…

Καλώς ήρθες στο forum!
Πολύ ωραία γούστα :slight_smile:

Καλή συνέχεια λοιπόν!