Ομολογίες!

Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή

Με μεγάλη μου χαρά να την πάρεις την κόρη μου…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Και την γυναίκα μου αμα θες…[/quote]

Αλλα παλι να σας στειλω την Βασω ???

Και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή

Με μεγάλη μου χαρά να την πάρεις την κόρη μου…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Και την γυναίκα μου αμα θες…[/quote]

Αλλα παλι να σας στειλω την Βασω ???[/quote]

Δεν θα μας χαλάσει

έχω να ομολογήσω έναν φόνο…

αϊντεεεεεεεεεεεεε… 8O

Την σκότωσες την γάτα; Σουβλάκι έφαγες;

δεν μπορώ να πω πολλά.

πάντως το πτώμα δεν θα βρεθεί.

και όχι Τέλη, δεν είναι η γάτα… ακούς εκεί!

Κάτι σε Σοδομαζό μου βγαίνει

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

πως με ξέρεις… πως με ξέρεις…

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Έρωτα μου εσύ

Καλημέρα παιδιά μόλις ήπια καφέ και τώρα κάθομαι και

[size=6]ειμαι ο batman![/size]

η ο [size=6]buttman?[/size]

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλα το ειχα καταλαβει τοσο καιρο και δεν ελεγα τιποτα.
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

Ολοκλήρωσες…;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλα το ειχα καταλαβει τοσο καιρο και δεν ελεγα τιποτα.
:blush: :blush: :blush: :blush: :-$[/quote]

κ επειδη ειμαι roof ο Rychehead ειναι o Robin :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
[size=1]μηπως η cat woman:P :stuck_out_tongue: [/size]

Αυτές οι ομολογίες είναι ελληνικού δημοσίου? Τι επιτόκιο?

Παιδιά, γράψτε ΟΣΑ off topic θέλετε, βριστείτε, κάντε χάκινγκ. Οι δύο μούφα mods είναι εκτός Αθηνών (δε ξέρω για Kourou(probably) και Powerslave)!!!

Κι’ούτε στον εχθρό μου να μη τύχει… να’χει τέτοια τύχη…

kala esi 8anasaki tin exeis xasei tin mpala pro pollou…!

__Πω-πω τι μαχαιριά ήταν αυτή Θανάση! Πόνεσα φίλε! Ούτε στον εχθρό μου! :lol: Τι άσμα έψελνες; :lol:

__Αντε ας κάνω κι εγώ μια αποκάλυψη λοιπόν… Θ’ αποκαλύψω τον λόγο που μπαίνω τόσο καιρό σε ένα site γεμάτο αρρενωπά και ατίθασα αγόρια που ακούνε σκληρή rock μουσική…

__Ναι, είμαι gay -δε μπορώ να το κρύβω άλλο- και μάλιστα έχω αδυναμία (όπως κάθε gay που σέβεται τον εαυτό του, εκτός απο την Μαρία Κάλλας και την Μπαρμαρα Στρέιζαρντ) στους ένστολους… Ιδού οι αποδείξεις (από φωτορεπορτάζ του “Σοκ”):

Τι κάνει αυτός εκεί πίσω?? 8O :roll: Από ποια παράσταση είναι?