Ομολογίες!

O Braveheart το ξέρει?

__Απο την παράσταση “Πίσω μου σ’ έχω σατανά και περνάμε μια χαρά!” :lol: :lol: (αχέμ, ας σοβαρευτώ… “Για πάντα και μια μέρα παραπάνω”, στο θέατρο κήπου)

__Ποιός Braveheart?

εχω να ομολογήσω οτι η μεγαλυτερη συνουσια, σε επιπεδο οργίου, ειναι η “βολτα” στο κεντρο της Αθηνας, κατα τη διαρκεια της εβδομαδας… με αυτοκινητο. η αδρεναλινη ειναι στα υψη και τα νευρα όλων συγκρουονται και ξεσπούν σαν οργασμος…κατ’ επαναλειψη…καλυτερο κι απο έναν ήρεμο καφε στην παραλια!!!

Shadowcaster έτσι που ατενίζεις το μέλλον, σαν αφίσα της ΠΑΣΠ είσαι…

Οι μοντς είναι πίσω. ο κάθε κατεργάρης, στον πάγκο μου…

__Χαχαχαχα!! Καλό, καλό!! :lol: :lol: (όντως, το μέλλον ατενίζω!! 8O μπράβοοο…)

__Εμ, το έχεις καταλάβει και μόνος σου, ότι εσείς οι mod μας έχετε γαμ… :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Ρε, γαμώτο… καλά που έχουμε και το παιδί κάτω παύλα… πάντα είχα απορία τι ήταν αυτό στον ___
τώρα αυτό κάνει να το πω? έχω και τον mod πίσω μου και δεν ξέρω…

__Κοίτα, είναι και αυτό μία ομολογία… Εχω αδυναμία στα ευανάγνωστα κείμενα (άλλωστε, για τους γνώστες, ο εγκέφαλός μας αναγνωρίζει τις λέξεις ως σχήματα -διαβάζει πολύ γρήγορα το πρώτο και το τελευταίο γράμμα κάθε λέξης και τα άλλα τα συνυπολογίζει και βγάζει συμπεράσματα… Δε το πιστεύετε; Διαβάστε γρήγορα το παρακάτω: Μοπερι να μη το πτισεταυι, αλλα εαινι αθιλεηα οωμς, αν το πωτρο και το τλετυιαο γαμμρα εαινι στη στωση τυος θσεη, δεν ετεχε κενανα πορλημβα!!) και στα sight & cross reading λοιπόν…

__Ξεκίνησε για καθαρά πρακτικούς λόγους. Τα forum (και τα mail), δε σου δίναν τη δυνατότητα να βάλεις εσοχή στην αρχή κάθε παραγράφου ή πάνω απο ένα κενό (spacebar), οπότε έτσι δε μπορούσα -όπως στον γραπτό λόγο- να αφήσω ένα μικρό κενό πριν την αρχή κάθε παραγράφου! Ηταν αισθητικό και πρακτικό το θέμα.

__Ειδικά στην αρχή του εμπορικού internet στην Ελλάδα (…“in a galaxy far, far away”), πολλά χρόνια πριν, όλοι έγραφαν greeklish και κολλημένα, ούτε κενά δεν άφηναν και δε μπορούσες να διαβάσεις τίποτα.

__Ισως σήμερα κάποια forum, το επιτρέπουν, αλλά μου έχει μείνει. Ασε που απ’ ότι έχω καταλάβει τόσα χρόνια, είμαι ο μόνος που γράφει έτσι, οπότε είναι ένα είδος… trademark! :lol:

έχεις δίκιο.

Έλα ρε Billy… την ελληνική έκδοση του Brokerback Mountain παίζετε…
Γιατί δεν λές την αλήθεια ατιμούτσικο αγόρι? :-- :-({|= :D/

θέλω να κάνω μια πολύ σοβαρή ομολογία αυτή την στιγμή, πίνοντας τον πρωινό μου καφέ και περιμένοντας να περάσει η ώρα για να κάνω το πρώτο μου τσιγάρο.

Είμαι straight! χα χα χα χα χα x :lol: :lol: :lol:

8O

ΨΕΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

__Χαχαχα…

__Οσο για το άλλο, όχι ρε, δεν παίζαμε “τους καμπόιδες”… στο θέατρο παίζω κόντα ρόλους… 8O :lol: :lol: :lol:

Ομολογώ ότι στη συναυλία των Isis δεν έβλεπα μπροστά μου.

Ίου ότι θυμάμαι χαίρομαι. (σόρυ , βαριόμουν να κάνω έντιτ.)

Πριν περίπου 5 χρόνια χρησιμοποιούσα τέτοιο:

και ακόμα έχω αρκετά αναπνευστικά που και που.

έχεις δίκιο.[/quote]

Εντάξει αφού το ενέκρινες μπορούμε να κοιμηθούμε in peace…

Ομολογώ ότι κουράστηκα σήμερα από τη μπάλα… Ευτυχώς μας ξεκούρασε η παρέα μετά :wink:

Ομολογώ επίσης ότι είδα για άλλη μία φορά κάμποσο από το “Lord of the Rings”. ομολογώ ότι δε χορταίνω να τη βλέπω τη τριλογία.

…ομολογώ ότι χαζεύοντας το κάτω και φωτιζόμενο μέρος του mouse διαπίστωσα ότι στο εσωτερικό του υπάρχει ένα νεκρό μυγάκι ! 8O WTF?!
:?

μου φαίνεται θα το καταγγείλω στον ευαγγελάτο…

:roll: …που τό 'βαλα το κατσαβίδι;

Oμολογώ πως μετράω τις μέρες μέχρι τον Μάρτιο οπότε και θα βγει το νέο Playstation(3) 8) (E E Eρχεται!!)

Ομολογώ ότι αδυνατώ να βάλω μυαλό, αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι με χαλάει και πολύ…

Ομολογώ ότι αν δεν τελειώσουν οι εξετάσεις αύριο, θα πεθάνω.

Ομολογώ ότι προσεύχομαι για διπλό της Αεκάρας, μόνο κ μόνο για να κοροϊδεύω τους γαύρους κ ιδιαίτερα τους δύο τρυφερούς…

Ομολογώ ότι είμαι λιγότερο τρυφερός/λούτρινος από τους karvou, kourou, cozy, ότι και να λέει η tinkerbell

Ομολογώ ότι σε μια βδομάδα φεύγω για Γερμανία - Δανία κ γουστάρω

Ομολογώ ότι δεν μου αρέσει να σβήνω ποστ, αλλά δεν μου αφήνετε άλλες επιλογές