Ομολογίες!

Ομολογω οτι αν δεν με προσθεσει στους πολεμιους της υπογραφης του ο Μοντε, θα επικαλεσω τον Μητσοτακη να υποστηριξει ανοιχτα την Αεκαρα το βραδυ.

Φίλε Zep έχεις θέσει ισχυρή υποψηφιότητα, αλλά πρέπει :

Α. να μην πολεμάς την ΑΕΚάρα

Β. να μου πεις ποιούς πολεμάς. Τότε σε βάζω ευχαρίστως…

Ομολογώ ότι δεν ξέρω ποιόν να ψηφίσω ώς πιο λούτρινο!

Επίσης ομολογώ ότι βρήκα την χαμένη μου κόρη και είμαι μες την τρελλή χαρά! Η Princess of the dawn αναγνωρίστηκε επίσημα από την μητέρα της (εμένα) και δηλώνω ότι όποιος πειράξει το κοριτσάκι μου θα σφαχτεί επιτόπου από έναν απ’τους metal πρίγκιπες που θα επιστρατεύσω για χάρη της!

Μα είναι προφανές ότι εγώ είμαι ο πιο λούτρινος!!! Με έχετε δει αξύριστο με την καφέ μου ζακέτα? Σαν αρκουδάκι από Λούνα Παρκ είμαι!!!

Ομολογώ ότι το PC μου θέλει format και ήδη ψάχνω ένα σφυρί για να λύσω δια παντός το πρόβλημα…

Ομολογω οτι ειμαι αθλιος, αργοσχολος, φραπεδολογος, που το μονο που κανει καθε μερα ειναι να κανονιζει τι ωρα θα παει στην καφετερια και η πιο σοβαρη αποφαση που μπορει να παρει ειναι αν θα παρει μικρη ή μεγαλη μπυρα ή θα τη βγαλει με κανα αναψυκτικο.

Ομολογώ ότι έχω βαρεθεί τον εαυτό μου…

Πάω να κάνω επειγόντως πλαστική εγχείρηση

ποσα χτυπήματα ακόμα να αντέξω?!
πείτε μου ποσα?
γιατί?
e?
γιατί?
Δεν μπορείς να φύγεις αθόρυβα χωρίς να μάθουμε τον προορισμό?
Πόσες αμαρτίες πληρώνω…

[size=1]
ομόλογw πως κάποιες φορες μου λείπουν τα pc και αναρωτιέμαι γιατί πήρα mac… αλλα αυτό όσο πάει συμβαίνει και πιο σπανια.[/size]

[size=1]επίσης ομoλογw πως για πρώτη και τελευταία φορα στην ζωή μου ψήφισα… και που?! στο Texas.
Με το χέρι μου στην Βίβλο των αναρχικών ζητω ταπεινά συγγνώμη από το κίνημα και δεν πρόκειται να βγω ξανά από τον δρόμο σας ποτε![/size]

Τα βελη μου στρεφονται κυριως εναντιον των Purple και του Vlaksmore, αρα και κατ’επεκτασιν εναντιον του γουτσουγουτσουmod, Κωστη Αγραφιωτη. Στην πορεια θα ελεγα οτι ημουν αξιος πολεμιος των Scorpions (αν και μ’αρεσουν, οπως πρεπει ν’αρεσει κατα βαθος στους πολεμιους οτιδηποτε πολεμουν), ειμαι πολεμιος των Thin Lizzy, των Whitesnake και του Coverplant-Love you my love, do you love me as I love mou my beloved, του θελω-να-γινω-γραφικος-στην-θεση-του-γραφικου Καρβου, του Ολυμπιακου (σε αγγιξα), εχω διατελεσει κατα το παρελθον πολεμιος των Pink Floyd ενω σε περιπτωσεις νευρικου κλονισμου και παρακρουσης, γινομαι πολεμιος των ετερων πολεμιων καθως ο αφρος ρεει απο το στομα μου. Ναρφ.

Ομολογώ οτι τα χω δει όλα.

με πολλές πολλές εξαιρέσεις…

Ομολογώ πως σε λιγότερο από τρεις ώρες γράφω μάθημα και δεν έχω διαβάσει τίποτα.

Ομολογώ πως δεν ξέρω τι άλλο πρέπει να ομολογήσω.

Ομολογω οτι κρυωνουν οι πατουσες μου.

Ομολογώ ότι είμαι ερωτευμένος

[size=1]με την φύση, το σύμπαν, μα πάνω απ’ όλα με τον εαυτό μου[/size]

δεν λέμε “κρυώνουν οι πατούσες μου”…

λέμε: “κρυώσαν τα πατουχάκια μου” με γερμένο το κεφάλι δεξιά ή αριστερά, σηκωμένο τον ίδιο ωμο και ναζιάρικη φάτσα… χα χα
:smiley: :smiley:

δεν λέμε “κρυώνουν οι πατούσες μου”…

λέμε: “κρυώσαν τα πατουχάκια μου” με γερμένο το κεφάλι δεξιά ή αριστερά, σηκωμένο τον ίδιο ωμο και ναζιάρικη φάτσα… χα χα
:smiley: :D[/quote]

To παραπάνω ποστ γράφτηκε από την ίδια κοπέλα, που χρησιμοποιεί αλυσίδες αντί για οδοντογλυφίδες ???

δεν λέμε “κρυώνουν οι πατούσες μου”…

λέμε: “κρυώσαν τα πατουχάκια μου” με γερμένο το κεφάλι δεξιά ή αριστερά, σηκωμένο τον ίδιο ωμο και ναζιάρικη φάτσα… χα χα
:smiley: :D[/quote]

Τι γλυκα που το ειπε…Μηπως το κανεις για να σου τσιμπησουμε τα μαγουλα? :stuck_out_tongue:

δεν λέμε “κρυώνουν οι πατούσες μου”…

λέμε: “κρυώσαν τα πατουχάκια μου” με γερμένο το κεφάλι δεξιά ή αριστερά, σηκωμένο τον ίδιο ωμο και ναζιάρικη φάτσα… χα χα
:smiley: :D[/quote]

To παραπάνω ποστ γράφτηκε από την ίδια κοπέλα, που χρησιμοποιεί αλυσίδες αντί για οδοντογλυφίδες ???[/quote]

Χρειάστηκε μόνο μια βραδυά

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]Αλοίμονο μας Λουκ[/size]

Ομολογώ ότι και γω είμαι ερωτευμένος με τον εαυτό μου !!!

[quote=“telisvas”]

Χρειάστηκε μόνο μια βραδυά

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]Αλοίμονο μας Λουκ[/size][/quote]

Είναι αυτή η πολλαπλή προσωπικότητα που έχω… σήμερα ξύπνησε ο ευγενικός-γλυκός-καλός και υπομονετικός εαυτός μου…

Τέλη μου μην τα λες, αυτά… κοκκινίζω…

βεβαια μπορεί να έχω πολλές προσωπικότητες, αλλα όλες έχουν ένα κοινό!
Δεν μας αρέσει να μας τσιμπάνε τα μαγουλα… χα χα

:lol:

O εαυτός αυτός, έχει την ίδια άποψη με τον άλλο για το Χαλάνδρι? :stuck_out_tongue:

Δεν έχω πάει ποτε στο Χαλάνδρι… 8O