Γεια σας και χαρα σας!

Χαιρετω το φορουμ! Ειμαι 27 και ειμαι απο Βολο… Μετα απο καιρο ειπα να μοιραστω μουσικες και αποψεις μαζι σας. Ακουω σχεδον τα παντα εκτος απο το poser-hair-glam-sleeze ή οπως τελωσπαντων λεγεται και δεν αντεχω και το stoner-desert-heavy rock!
Πιο κοντα ειμαι στο παραδοσιακο metal και μπαντες τυπου Cirith Ungol, Meliah Rage, Manilla Road, Heavy Load κλπ… Cheers λοιπον σε ολους, θα τα λεμε…:wink:

…ακόμα ένα παλικάρι απ’τον Βόλο…καλά ποστ, και καλές ακροάσεις απ’τις γκρουπάρες που γουστάρεις:):!:

hello απο λαρισα.
απο βολο εδω θα βρεις πολύ και καλό κόσμο!
jiopas, dekay, moon_madness,diskovolos, MyNameIsMud

καλως ορισες στο φορουμ!!!

Γεια σου φιλαρακι καλως ηρθες!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ειπες μπαντες-κλειδια που σε κανουν να κερδισεις αμεσως τη συμπαθεια μου !! :wink: :bow:

Καλώς ήρθες πατρίδα, αλλά αυτό το δεν αντέχεις το stoner rock χτύπησε λίγο άσχημα :slight_smile:
Αφού όμως δεν γουστάρεις ποζεριές, συγχωρείσαι :smiley:

Πεθαινω,που σερνω πρωτος το χορο:D

Tο οτι εισαι Βολιωτης ειναι καλο,αλλα θα σου κανω το test του σωστου Βολιωτη.
Αρχικα ομως να πω οτι δεν ξεκινησαμε καλα διοτι προσωπικα δηλωνω ποζερι του θανατου,αλλα και fan καποιων μπαντων του desert/stoner/heavy rock.

Στο δια ταυτα τωρα:Aν ακους το ονομα ‘‘Ολυμπιακος Βολου’’ και σε πιανουν ριγη συγκινησης,καλως ηρθες !!!
Αν ακους το ονομα ‘‘Νικη Βολου’’ και ξυνεσαι πατοκορφα,καλως ηρθες.
Αν δεν συμβαινει ομως τιποτα απο τα παραπανω,θα εχουμε προβλημα:lightsabre::lightsabre::lightsabre:

είσαι σεσημασμένος πλέον :stuck_out_tongue:

φιλε amarante πες οτι εισαι νίκη να του την σπάσουμε!

Καταρχας, σας ευχαριστω ολους για το καλωσορισμα!

Φυσικα και ειμαι Νικάρα και δε με απασχολει καθολου ο Ολυμπεϊκός Βόλου! Σορυ φιλε jiopas! No hard feelings! :slight_smile:

Φιλε Moon_Madness, το stoner rock ειναιι μοδα και δεν ακολουθω τις μοδες σε καμια περιπτωση, no hard feelings either! :smiley:

θανατος λεμε!!

*ευχαριστω για το νικη :stuck_out_tongue:

Ωωω, κόντρα απόψεων! Θα γουστάρουμε!

Καλωσήρθες στο φόρουμ! Έχεις την συμπάθειά μου με τα ακούσματά σου! :smiley:

Δεν επιτιθεμαι σε κανεναν ετσι; Πλακα εκανα και για το stoner και για το Ολυμπεϊκος…
Ο καθενας ακουει ο,τι γουσταρει και υποστηριζει ο,τι θελει και μαγκια του. Αδερφια Βολιωτες, μη με πλακωσετε!
Φιλε Moonchild σ’ευχαριστω!

εδω ετσι περναμε την ωρα μας. μαλωνουμε :stuck_out_tongue:

Α, εγω ειμαι καλο παιδι :smiley: Μαλωνω μονο με την παρεα για το οτι ηπιαμε λιγα τσιπουρα και να παμε για επιπλεον γυρους :smiley:

Kαλη αρχη και καλο χειμωνα!!!

:lightsabre::lightsabre::lightsabre:

No hard feelings σε καμμία περίπτωση φίλε μου, απλώς αν αυτός είναι ο λόγος που δεν ακούς το συγκεκριμένο είδος, είναι λίγο κρίμα ας το πούμε, όχι επειδή σίγουρα θα σου αρέσει, αλλά επειδή δεν μπορείς να έχεις ολοκληρωμένη ή τουλάχιστον μία α’ άποψη.

Κατά τα άλλα, σαν νικιώτης που είσαι, ίσως αποκτήσουν παραπάνω ενδιαφέρον κάποια θρεντ. :smiley:

Ναι, δεν αντιλεγω, απλως δεν θελω να ασχοληθω!

Για την Νικη τωρα, και παλι δεν θελω να αναλωθουμε σε βρισιδια και κατηγοριες… Πλακιτσα μονο.

Καλώς ήρθες Αμάραντε και καλά να περάσεις.:slight_smile:

Και επειδη ειμαι καλο παιδι… ψαξτε βρειτε ποιος παλιος φορουμιτης μετακομισε βολο, για περιεργο λογο, και σας ταλαιπωρει τοσον καιρο (για λιγο ομως) :stuck_out_tongue: