Πρόβλημα

όχι τώρα δεν το βγάζει.Ξέρεις να πεις τι είναι?


Now playing: Three Days Grace - Never Too Late
via FoxyTunes

Δεν έχει να κάνει με σας don’t worry.
Κάποιο θέμα του server προφανώς.

Για να σας προλάβω…

Μέχρι να βελτιωθεί η κατάσταση, δεν επιτρέπεται στους Guests να βλέπουν το forum.
Παρότι αυξήθηκε η “ελαστικότητα” για το “server too busy” error, εξακολουθεί να υπάρχει πρόβλημα, ιδίως όταν είναι μονίμως πάνω από 150 άτομα στο forum… Επίσης δοκιμάστηκε να απενεργοποιηθεί εντελώς η επιλογή αυτή και το αποτέλεσμα ήταν να πέσει όλο το site για κάποια λεπτά, επομένως παραμένει αναγκαστικά.
Απ’ ότι είδα υπάρχει πρόβλημα και στο thread “Φήμες καλοκαίρι 2009”, θα κοιτάξουμε να λυθεί κι αυτό, μαζί με το γενικότερο θέμα, το συντομότερο δυνατό.

Συγγνώμη για την ταλαιπωρία.

“έπεσε” και το θρεντ “Exodus, Entombed, Sabbat 8 Μαρτίου στην Αθήνα” από σελίδα 30 και μετά… :frowning:

Τόσο κόλαση ήταν η συναυλία? :Ρ

Προς το παρόν φαίνεται να διορθώθηκε κάπως η κατάσταση, αν και αυτό θα φανεί τις πρωινές ώρες.
Τα δύο threads που παρουσίασαν πρόβλημα (και ενδεχομένως και άλλα που δεν πήραμε χαμπάρι) πάντως ανοίγουν πλέον κανονικά.

Τι έχει πάθει ο σέρβερ σήμερα ρε σεις και πέφτει κάθε τρεις κ λίγο?

Αχχ τον εριξε η Βερονικα…

Προσπάθεια αυτοσυντήρησης. Κάπως πρέπει ν’ αντιμετωπιστούν οι μαλακίες του damnation669.

Αντιμετωπίζω τον πόντο που έφαγα σαν ένα αποτυχημένο αστείο. Δεν θα κάτσω να κλαφτώ για αηδίες γιατί δεν με νοιάζει και πολύ εδώ που τα λέμε. Είναι προτιμότερο να μου ριξετε όμως ένα ξεγυρισμένο ban αν θέλετε να με αποτρέψετε από το να ποστάρω, γιατί ξεκαθαρίζω για το υπόλοιπο χρονικό διάστημα που θα είμαι εδώ πέρα (όσο κι αν αποφασίσετε να είναι αυτό :)) χαρακτήρα δεν αλλάζω. Περίεργοι πάντως οι τρόποι που αντιμετωπίζετε ορισμένα πράγματα στο φόρουμ.

Ρειπώρτ (report αγγλιστί) σε ό,τι πιστεύεις πως πρέπει να αντιμετωπίσουμε και θα σου φαινόταν περίεργο αν δε το αντιμετωπίζαμε.

Για τα υπόλοιπα, δεκτά και ευχαριστούμε για το feedback. Αν δεν υπάρχει κάτι άλλο να ειπωθεί, θα ήθελα τώρα να αφήσουμε το τόπικ για τα προβλήματα του σέρβερ και γενικότερα για τα προβλήματα τεχνικής φύσεως…

Τενκ γιου!

+1!
Σήμερα δεν μπορώ να μπω, ελάχιστες φορές και αυτό για λίγο…τι μπορεί να φταίει?


Now playing: Dropkick Murphys - Flannigans Ball
via FoxyTunes

Δεν ειναι ακριβως προβλημα αλλα αποριουλα.Οταν θελω να βρω τα ποστ καποιου χρηστη και παταω στο στατιστικς να τα βρει ολα, αν ο χρηστης εχει πχ 2345 ποστς βρισκει τα τελευταια 500.Υπαρχει τροπος να βρισκονται ολα?

advanced search και αντί για λέξη-κλειδί, πας δίπλα και βάζεις το όνομα του χρήστη. Έτσι στα βγάζει όλα. :slight_smile:

Ρε το ειχα κανει και αυτο και παλι τωρα που το ξανακανα δε βγαζει πανω απο 500.:-k

δοκίμασε τότε να βάλεις την επιλογή Ascending order. Έτσι ξεκινάει να στα εμφανίζει από το παλιότερο προς το νεότερο…:-k

Nαι αυτο εκανα τελικα.:wink:
Děkuji:D

Oχι οτι εχει καμια ιδιαιτερη σημασια η ερωτηση απλα ετσι για να μου φυγει η απορια.Στο forum jump, η πανω πανω επιλογη αντι να λεει πχ ‘‘www.rocking.gr’’ λεει ‘‘www.adslgr.com’’ (:?) και επισης (μετα την αναβαθμιση δεν πρεπει να γινεται αυτο οκ) οταν πατιoτανι λινκ με λαθος συνδεσμο το μηνυμα vBulletin εβγαζε παλι ‘‘www.adslgr.com’’.

Αυτό γίνεται μόνο σε όσους έχουν επιλέξει ελληνικά για τη γλώσσα του forum.
Το ελληνικό language pack του vBulletin έχει γίνει από τα παιδιά του adslgr, γι’ αυτό και οι αναφορές. Τώρα πρέπει να έχουν αλλαχθεί, αν παρ’ όλα αυτά συναντήστε και κανένα άλλο ενημερώστε :slight_smile:

Εεεεεμ μήπως ξέρει κάποιος να μου πει τι είναι αυτό το Your Notifications που μου βγάζει πάνω δεξιά? Το πατάω και λέει Unnaproved Visitor Messages 4. Πατάω και εκεί και με πάει στο προφιλ μου αλλά δεν βλέπω κάτι…