Πρόβλημα

αίσχος!

να αλλάξει πάραυτα.

Mονο σε μενα το βγαζει ετσι το φορουμ τις τελευταιες 2 μερες?
Και αν ναι, γιατι?

Παιδια το Search ειναι για τα μπαζα. Οταν παω στο Groups and Artists, κανω search με τον ορο “Pink Floyd” για θρεντς και βγαζει 2 σελιδες που δεν περιεχουν το τοπικ με αυτον τον τιτλο, ε τοτε το συστημα μπαζει απο παντου νομιζω… Διορθωστε με αν κανω λαθος αλλα νομιζω οτι παρομοια φαινομενα ειναι πολυ συχνα.

Αυτο είναι αλήθεία! Η αναζήτη δεν φτουράει μία!

Κι όμως. Αρκεί στο advanced search να επιλέξεις “search titles only”, και ενώ έχεις επιλέξει ήδη να ψάξεις για θρεντ και όχι για ποστ. Θα σου βγάλει μόνο τα θρεντ με το όνομα των floyd μέσα (ή οποιασδήποτε μπάντας θες να ψάξεις).

H αναζητηση αν δεν βαλεις το titles only ψαχνει σε ολα τα ποστ για αυτο που ζητας.
Ε και το “pink floyd” θα χει αναφερθει σε αρκετα τοπικ μαλλον :Ρ

Eεεεεε, αυτο εκανα… :-s
Πλεον εχω αρχισει να αμφιβαλλω για το αν υπαρχει τοπικ γι’αυτους εστω και αν πριν ξεκινησω να ψαχνω ημουν 100% σιγουρος.

Πας advanced search. Στο κουτάκι των key words γράφεις pink floyd. Απο κάτω επιλέγεις να λέει “search titles only”. Κοιτάς να έχει τσεκαριστεί πιο κάτω στο “show results as” το threads. Και στο μεγάλο κουτί που λέει search in forums επιλέγεις τη μουσική αν θες (αν και δεν είναι απαραίτητο).

Θα σου βγάλει καμιά 10αριά θρεντ με το όνομα των floyd. Κάποια είναι εξαιρετικά αφιερωμένα σ’ αυτούς φυσικά. 8)

Η αναζήτηση για τους Pink Floyd βγάζει σωστά αποτελέσματα. Κάτι λάθος κάνεις μεταλ λωζ

Η βλακεία με το search όπως έχω ξαναπεί είναι ότι αν ψάχνεις τη λέξη τονισμένη ή χωρίς τόνο, τότε σου βρίσκει διαφορετικά αποτελέσματα

Θενκς γκαϊζ φορ λουκινγκ φορ ιτ.
Το θεμα ειναι οτι ειχα την αισθηση οτι υπαρχει θρεντ στο Groups and artists με τον τιτλο “Pink Floyd” αλλα αυτο αποδειχθηκε λαθος…

Μόνο σε μένα βγάζει κάτι χρωματιστές πιτσιλιές το φόρουμ?:?

χαχαχα

διαφημιστικό για το πάρτυ μας είναι ρε ! τι νομίζεις ? ότι κάποιος βάφει πάνω από την οθόνη σου ? :lol::lol::lol:

Αυτό είναι διαφημιστικό??:-s

Ωραίο τρόπο βρήκατε ρε:p

Ωραιο ειναι. Σαν Paintball. Νι!

Εισαι ΝΟΥΜΠ ΡΕ! #-o:lol:

Ωπ κάτι άσπρες πιτσιλιές βλέπω:!:

Τώρα δλδ μπορούμε να πούμε ότι οι χρήστες του φόρουμ μαλακίζονται κι επισήμως?

Δεν νομίζω ότι υπήρχε ποτέ αμφιβολία…

Δεν ξέρω αν είναι πρόβλημα,ουσιαστικά απορία.
πάνω αριστερά στην σελίδα μου βγάζει το ακόλουθο μήνυμα:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in [path]/index.php on line 147
τι εστί?


Now playing: Three Days Grace - Born Like This
via FoxyTunes

Το βγάζει ακόμα;
Εγώ δεν το βλέπω αυτή τη στιγμή.

Πριν το έβγαζε, τώρα είναι οκ.