Πρόβλημα

Καιρό τώρα. Και ανάλογα με την ανάλυση της οθόνης σε κάποιους (πχ σε 'μένα) δε φαίνεται καθόλου.

πχ σε εμένα που την έχω τέρμα την ανάλυση 1080 τα υπομενού αυτά δεν φαίνονται καν. Τα μνμ για να τα δω κάνω άνοιγμα σε νέα καρτέλα.

το πρόβλημα με το logout εμφανίστηκε και σε μένα πλέον για πρώτη φορά.

Εμένα πάλι εδώ και 2-3 μέρες έχει φτιάξει…

Με το λογκαουτ θα γίνει τίποτα? Έχω αρχίζει να πιστεύω πως το φόρουμ είναι τελείως DIY, αφού βλέπω πως στα τέτοια του αντμιν. :lol:

Τουλάχιστον έχω παρατηρήσει πως τις μονές μέρες - παρασκευή, σήμερα κλπ. είναι οκ. Τις ζυγές πάλι δεν παίζει λογκαουτ για κανένα λόγο.

Όντως κάτι πρέπει να γίνει με το λογκάουτ, εμένα σχεδόν ποτέ δεν εμφανίζεται κανονικά, πάντα έρρορ βγάζει. :expressionless:

Έχετε δίκιο και συγγνώμη.
Θέλουμε να ελπίζουμε ότι μέσα στη βδομάδα θα έχει λυθεί το πρόβλημα. Μέχρι τότε, αν δεν κάνει κόπο, μπορείτε να σβήνετε χειροκίνητα τα cookies του rocking.gr από τον browser σας.

Εξακολουθεί να υπάρχει πρόβλημα με το logout;

Με το logout δε βλέπω θέμα. Τα drop-down menus εξακολουθούν να βγαίνουν αλλού γι αλλού όμως.

καρντάσια δεν μπορώ να μπω στα πμ μου.

You are not logged in or you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

You are not logged in. Fill in the form at the bottom of this page and try again.
You may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

Γραφω εκ μερους του Private Joker που οταν κανει log in, συμβαινει το παρακατω:

“You are not logged in or you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons: You are not logged in. Fill in the form at the bottom of this page and try again. You may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else’s post, access administrative features or some other privileged system? If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.
afou kanw log in”

Δοκιμασε και απο αλλο browser, τιποτα.

Ερμ αυτα, καποια απαντηση/λυση απο τους ανωτερους ή καμια ιδεα απο τους υπολοιπους, δεκτα ολα.

παρομοιως, πινακας ελεγχου οχι προσβασιμος, με πεταει εξω

εδιτ
σα να 'φτιαξε

Κανω edit avatar και ενω το jpg ειναι μονο 4 KB, μου βγαζει μηνυμα Unable to save image.
Γιατι? (σουπερ γουαου νιου φορουμ λεμε)

για κοιτα μηπως ειναι και θεμα διαστασεων. κατα τα αλλα θα το δει κ ο admin

Λογικά διορθώθηκε.

Οι διαστασεις ηταν 64x64, τις ειχα τσεκαρει πριν ποσταρω το προβλημα μου.
Οντως διορθωθηκε. Ευχαριστω! :slight_smile:

Θέλω να κάνω search αλλά να μου βγάζει τα ανάλογα posts και όχι ολόκληρα threads,προς το παρόν δεν το καταφέρνω,ενώ παλιότερα μου έδινε posts με την λέξη που έψαχνα…

Δεν ξερω αν το εχει γραψει αλλος, αλλα υπαρχει θεμα με το ταπατοκ. “Απετυχε η συνδεση με το φορουμ” βγαζει…αυτο συμβαινει απο την μερα που αλλαξε το φορουμ! Εχει κανεις αλλος το ιδιο θεμα; :-k

Ρε παλικαρια μπορει να μου πει καποιος πως μπορω να αλλαξω signature

forum actions —> edit profile —> edit signature