Πρόβλημα

και από το setting αν πας που είναι δίπλα στο log out πάλι μπορείς.

κάντε κάτι γι’αυτό…δεν γίνεται να ψάχνω ολόκληρο θρέντ για να βρώ αν υπάρχει ένα ποστ σε αυτό που με ενδιαφέρει.

Είχα ρωτήσει κι εγώ τον admin κάποια στιγμή, οπότε με επιφύλαξη σου λέω την απάντηση που θυμάμαι.

Στο Advanced Search, έχει ένα tab που λέει “Search Single Content” κι ένα που είναι για “Search Multiple Content”. Το ένα (νομίζω το Single Content), σου επιτρέπει να κάνεις search μόνο για posts, αυτό που θες δηλαδή, ενώ το άλλο όχι. Πάτα το tab “Single Content” και είσαι έτοιμος. Επίσης, κάπου από τα settings σου νομίζω πως πρέπει να μπορείς να βάλεις το Single Content ως default tab για τα searches που κάνεις. Ελπίζω να βοήθησα.

Στο Advanced Search τέρμα κάτω έχει επιλογή "Show Results as: Posts"
Εάν είσαι σε μια συγκεκριμένη κατηγορία (πχ Επικαιρότητα) και θες να κάνεις αναζήτηση εκεί, πατάς στο “Search Forum” (βρίσκεται στο γκρι πινακάκι, ακριβώς πάνω από τη λίστα των threads) και πατάς “Show Posts”.
Δεν ξέρω αν αυτό βοήθησε.

Το Tapatalk θα 'πρεπε να δουλεύει κανονικά τώρα. Εάν όχι πρέπει να διαγράψετε την cache του και θα δουλέψει. Ο πιο απλός τρόπος είναι να σβήσετε το rocking forum από τα favorites του tapatalk και να το ξαναπροσθέσετε (με μια απλή αναζήτηση).

Ευχαριστω πολυ φιλαρακι

ναι,ωραία.

ρε παιδια μηπως να μην εβγαινε παντου το αρθρο για τους Rolling Stones απο το 2006? θα την πατησαν και αλλοι οπως εγω που ξεγελαστηκα οταν το πρωτοειδα

(αν κολλαει καλυτερα σε αλλο τοπικ καντε το μεταφορα εκει)

τι ειναι αυτη η μαλακια με τη heineken, μου χει σπασει τα νευρα συνεχεια πεταγεται σα τη πουτσα

παιδιά ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ αφαιρέστε το γιατι μονο @@ σπαει!!!

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΓΑΜΩΔΕΚΑΕΥΡΩ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΛΔ

Απιστευτα κουραστικο.Ποτε τελειωνει η περιοδος που πρεπει να υπαρχει αυτο το διαφημηστικο?Να ξερω ποτε να ξαναμπω εδω μεσα

Από περιέργεια απενεργοποίησα κάποια extensions του browser για να δω γιατί φωνάζουν όλοι. Έκανε κάμποση ώρα να πεταχτεί, αλλά όταν το είδα κατάλαβα :lol:

Ποια εξτενσιονς απενεργοποιησες?

Θυμάμαι είχε γίνει θέμα κάποια στιγμή που είχαν αναφερθεί.

Τα γνωστά που μπλοκάρουν διαφημίσεις, τί ρωτάς κι εσύ…

Θελω να κανω delete subscription καποια threads που δεν παρακολουθω πλεον,αλλα δεν βλεπω να υπαρχει καποιο κουμπι ok να πατησω για να ακυρωθουν.Eιναι καποιο bug η συμβαινει μονο σε μενα αυτο?

Μπαίνεις στο θρεντ > thread tools > unsubscribe

Α τοσο απλο ηταν :p, Ειχα μεινει στα settings και εψαχνα εκει περα απο το selected threads->delete subscriptions->?

αντεε ξυπνήστε 1 ειναι!! Tο site δέχεται επιθέσει απο uk πράκτορες! εχει εξαπλωθεί σε ολο το off topic…!!!

ok τον εξολοθρευσατε!

κανονικα στο email μου ερχονταν notifications καθε φορα που καποιος εστελνε pm κι απο χτες σταματησε να γινεται. ειναι προβλημα του site; στα settings εχω κανονικα μαρκαρισμενο το “Receive Email Notification of new Private Messages”

το ιδιο ισχυει και για μενα